Jump to content
E-sigareti foorum
Fedja

Üks artikkel

Recommended Posts

No see, et vedelik on ohtlik teavad ju kõik. Aga sama probleem on ka kogu muu kodukeemiaga. Lapsi peab kasvatama ... mul mõlemad 6a jõnglased teavad, et see on mürgine ja seda nad ei puutu... sama loogiline, et pesuplubrit ei panna põske.

Tootjatele aga tõesti see, et korgid PEAVAD olema lapse lukuga. Eks see vast läheb kohustsulikuks ... aga omal võiks ka mõistust olla ja kohe sellised konteinerid kasutusele võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et mida sellest arvata?

Lihtsalt üks järjekordne valedest väidetest kubisev asjatundmatu autori poolt kirjutatud demagoogiline artikkel... alates sellest, et e-sigareti ohutuse kohta on tehtud vägagi palju ja vägagi tõsiseltvõetavaid uuringuid ja lõpetades sellega, et valdavalt enamike majapidamiste valamualuste kapid ja wc-tagused on täis lastele kergesti kättesaadavad kodukeemia plastpudeleid...

Autori jutt vedelast nikotiinist e-sigareti ja e-vedelike puhul ajab aga lihtsalt naerma - ta teab viimaste koostisest sama palju kui lammas pühapäevakoolist. Vedel nikotiin muidugi eksisteerib reaalselt, selle mürgiga on maailmas ka palju mõrvu sooritatud juba 19.sajandi algusest saadik tänapäevani välja (paar tilka põletab kogu inimese sisikonna ära), kuid e-vedelikes seda ei kasutata.

Ah et supilusikatäis tapab... E-vedeliku üks põhiainetest on muide propüleenglükool, mis on ka kuni 3-aastaste lastele mõeldud suu kaudu sissevõetava köhasiirupi põhiaineks... aga endastmõista e-vedelik joomiseks mõeldud muidugi ei ole, nagu ei ole joomiseks mõeldud ka vaigutärpentiin, lakibensiin ega jms.kodukeemia.

Nahale sattudes ei tee e-vedelik mitte kõige vähematki, mõningate seepide ja šampoonidega on võimalik nahka aga päris tõsiselt kahjustada...

Etc, etc, etc

Ah et Euroopas on e-sigarettide turu käive 2 miljardit eurot. See on tegelikult kordades suurem, küll on aga 2 miljardit eurot summa, mis ühel Euroopa keskmisel riigil jääb tubaaktsiisi tõttu saamata üha kasvava e-sigarettide kasutusele võtu pärast, kus veidi vähem, kus rohkem... sellest ka taoliste tõsiselt desorienteerivate artiklite totaalne tulv käesoleva aasta erinevates meediaväljaannetes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii väikse turu peale ei hakka keegi midagi raiskama

 

meie poliitikud teevad tasuta kõik perssepugemised

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...