Jump to content
E-sigareti foorum

napoleon

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 388
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About napoleon

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist
 • Sünnipäev November 16

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. napoleon

  Üks artikkel

  Mitte eriti. Põhimõtteliselt kohalikud ehitajad ehitavad ju omaenda maksudeks makstud raha eest, mis pikems perspektiivis viib maksude tõstmiseni, mis omakorda jälle jahutab majandust.
 2. napoleon

  Üks artikkel

  Musta huumorina hea küll, aga reaalselt see oluliselt majandust ei elavda ega maksulaekumist suurenda. Point on lihtsalt selles, et need tegelased kes voodis suitsetavad ja põlev suits käes ära vajuvad kulutavad raha täpselt niipalju kui neil seda on ja kui oma elamise maha põletavad, siis pole neil mustadeks päevadeks korjatud sääste pangakontol vedelemas, millega majandus elavdama hakata. Pigem tekitavad nad riigile sellega täiendava koormuse, et peab neile mingi sotsiaalkorteri vms. elamispinna leidma.
 3. napoleon

  Üks artikkel

  Paraku on see igal teemaga nii, et rahvas tahab tsirkust, leiba ja verd. Kui heast asjast kirjutada, siis peab selle ümber vähemalt mingeid intriige olema, niisama ei kirjuta positiivsetest asjadest ükski väljaanne. Vähemalt mitte siis, kui keegi neile kilekotiga tähtsaid pabereid ei vii. Kahjuks artikkel stiilis "Esmaspäeval läksin täiesti pahaaimamatult poodi, nagu tavaliselt panin korvi piima, leiva ja veel üht-teist ja läksin kassasse maksma. Kohe kui olin kauba eest ära maksnud läksin koju. See poeskäik sujus ilma igasuguste viperusteta." eriti ei müü isegi kui sellele lühikokkuvõttele detaile ja vürtsi lisada ning see kahe lehekülje pikkuseks venitada.
 4. napoleon

  Üks artikkel

  See ei pruugi olla isegi pahatahtlik mainimata jätmine, ma pakun et isegi suur osa veipijaid ei ole kursis mis on elektroonilise ja mehaanilise erinevused ning millised riskid viimase oskamatu kasutamisega kaasnevad.
 5. napoleon

  Üks artikkel

  Huvitav et TAI on tuurid maha võtnud ja suht vait olnud e-sigareti teemal. Kahtlaselt tundub, et nende ulatuslik laimukampaania oligi poliitiline tellimus, et kuidagi aktsiisi põhjendada
 6. Kui poed pidurdavad, võite ju ise ära teha. Firma tegemine on tänapäeval lihtne ja e-sigarettide müügiks mingit eriluba vaja pole, märgite lihtsalt peamiseks tegevusalaks e-sigarettide jaemüük ja kombes, tellige firma nimele palju tahate. Käibemaks ja tollimaks muidugi kaasnevad pluss teatud muud püsikulud a'la raamatupidamine ja pikemas perspektiivis oleks hea kasvõi formaalselt mingit putkat omada, mida mõningate mööndustega poeks saab nimetada ja kui keegi sisse peaks astuma, siis mingi väike valik kohapeal ka reaalselt müügil on. Rikkaks nii ei saa kuna tõenäoliselt Eesti poodide kasum tuleb pigem vedelike kui raua müügist ehk see on paratamatus, et isegi kui sentigi vahelt teenimata asjad edasi müüd, sõimavad need Hiinast poodide hindu vaatavad tegelased vereimejaks. Mina ei viitsiks sellist asja ette võtta, aga kel aega ja huvi on võib ju ära teha
 7. 0 baaside osas on siin mitmest teemast selline pood läbi käinud https://maitsepood.ee/ isiklikult sellega kogemusi pole, aga põmst kui on vähemalt 99,5% puhtusega nagu seal öeldud, siis peaks e-sigaretis kasutamiseks ka igati OK olema. Teoreetiliselt pole nikotiinita PG ja VG välismaalt tellimine ka keelatud kui pakendil pole märget, et see on mõeldud e-sigaretis kasutamiseks. Praktikas võib probleeme muidugi ikka tekkida kuna juhul kui mõni ametnik mis iganes põhjusel arvab et ei tohi, on ainuke võimalus nendega vaidlust kohtus jätkata. Nikotiiniga baasidega on kehvemini, neid pead poest 10ml pudelites ostma kui just kuskilt hõlma alt kontrollimata koostise ja kvaliteediga kraami ei taha osta.
 8. Lükataksegi siis Jesse tanki ja pärast saab oss öelda, et tema ju nii ei tahtnud, aga need teised .... hoolimata sellest, et tõenäoliselt tegutseb ise sel rindel halli kardinalina edasi https://www.err.ee/745233/ossinovski-riigieelarve-tuleb-koostada-reaalse-ulejaagiga
 9. napoleon

  Krimi 10.04.2018

  Mis seal salata, eks see hirmutamine ole suuresti ka poodide ärihuvides, kuid päris BS see nüüd ka pole. Kui kogenud veipija üldiselt teab, kust ja milliseid komponente ise segamiseks või valmis vedelikke osta ja mida mitte, siis inimene kes asjaga väga kursis pole, võib ka igasugust <piiks> saada kui hakkab ise kahtlaseid netipoode või hõlma alt müüjaid otsima. Btw, kas jahutusvedelikku üldse tehakse veel VG baasil ehk kas on üldse mingi teoreetiline võimalus, et keegi kuskil sellest vedelikke segab? Mitte et ma ise kasutaks või soovitaks kellelgi kasutada, aga tossumasina vedelik võibolla kõige hullem polegi..... hingavad sedagi tossu ju üritustel nii esinejad kui publik sisse kuigi väiksemates kogustes kui veipides.
 10. https://www.err.ee/744732/riigieelarve-strateegia-arutelu-eel-ei-maksu-ja-aktsiisitousudele hakkab ikka mõistus vaikselt koju tulema. Lootus sureb viimasena, aga ehk saavad ka aru, et e-sigaretile üleöö kehtestatud jõhker aktsiis tuleks üle vaadata.
 11. napoleon

  Üks artikkel

  Nii ja naa. Valimisealisi kodanikke on ca 900k. Veipijaid võibolla 40k kui sedagi ja nüüd aktsiisiga võib hakkab nende arv langema kuna mõni loobub üldse või läheb tagasi tavasuitsu peale ja uusi eriti peale ei tule. Kas on pointi suunata oma programm veipijatele riskides sellega teiste pahameele alla sattuda kui mõni teine erakond poriga loopima hakkab? Kui see jää kuskilt murdub, siis tehakse midagi enne või peale valimisi ilma suurema kärata ära, aga valimisloosungile vaevalt keegi ühe eesmärgina e-sigareti kaitsmise kirjutab.
 12. napoleon

  Üks artikkel

  Eks me näe, ütles pime kui jooksis peaga vastu puud. Ükski erakond ei julgeks seda avalikult oma programmi panna, see annaks teistele kohe võimaluse hakata seda trummi taguma kui paha see erakond on kuna pooldab laste suitsetama meelitamist jms. BS küll, aga kuna erakondadel on piisavalt pappi propagandat teha ja TAI neid ka toetakse, siis rahvas usub ilma et vaevuks fakte kontrollima.
 13. Selle tradehouse oma juures on puhtus 99% veipimiseks võibolla jah kehva. E422 vastavust pole ka mainitud ja pole isegi öeldud, kas taimne või sünteetiline. Tõenäoliselt nüüd esimese mahvi peale siruli ei kuku kui seda kasutada, aga pikemaajaliselt ei pruugi tervisele hea olla isegi kui maitses midagi imelikku ei tähelda
 14. Siinkohal täpsustan pisut. Oli enne üks MTÜ ja see MTÜ eksisteerib ka praegu. Aga nüüd on see MTÜ ainult müüjate liit. Uus organisatsioon on tarbijate liit st. liikmed võivad olla ainult füüsilised isikud ja kuigi liige võib olla eraisikuna ka mõni poeomanik, ei saa poeomanikud olla juhatuses. Ehk siis tegemist pole lihtsalt mingi uue liiduga, vaid seal on asjad ka sisuliselt teistmoodi ja kõikide kasutajate abi, kes nõu või jõuga aidata soovivad, on teretulnud
 15. Üks JOKK skeem võib ju olla, iseasi kui hästi see töötab. Nimelt on olemas ka selline asi nagu rändkauplus, vene ajal teati seda rohkem autolavka nime all. Selline võib ju paar korda kuus Eestile tiiru peale teha ja saavad suurematest linnadest kaugel elavad inimesed ka oma kraami kätte. Aga seda et täiesti illegaalselt või hallis alas skeemitama hakatakse, ma ei usu väga. Kui omal ajal olid nikotiiniga vedelikud keelatud, siis oli üksmeelne vaikimine, teati küll kes ja kuidas seda müüb, aga kaebama ei läinud keegi. Aga nüüd on seis selline, et poed omavahel ka kisuvad ja igasuguse skeemitamisega on suht kindel, et kui muud moodi vahele ei jää, siis küll mõni kallis konkurent ikka kaebama läheb.
×
×
 • Create New...