Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

EMTA

Tavakasutaja
 • Postitusi

  274
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Days Won

  49
 • Tagasiside

  100%

EMTA last won the day on Detsember 2

EMTA had the most liked content!

About EMTA

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 02.06.1974

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 1. Küsimused, mis kripeldavad

  Tubakast saab üsna lihtsalt nikotiini kätte. Tubakat võivad endale kõik kasvatada aiamaal kurkide ja tomatite vahel. Nikotiini leidub tubakataimes 0,3–5% tubakataime kaalust. Looduslik ja mahe meeldib ju kõikidele
 2. Ma mõtlesingi, et mitmendast osast, aga vahet pole, loeme vastuse suure miinusega õigeks.
 3. Sellest natuke vähe
 4. Stargate, Russel Curt Kuna näitlejat teate, siis küsimus on, et mis filmiga on tegu?
 5. Seega, mis filmist... väga kuulus... Eesti teleka ekraanidel näidatud... paljud lapsed on oma elu saanud tänu sellele suitsule
 6. Ise tehtud e-vedelik.

  Niinimetatud maitsestaja on tegelikult keemiliste ainete ühend, mis tehakse kandvaks meie maitsemeelte jaoks lahustitega. Need keemilised ühendid on umbes 100x kangemad nendest ühenditest, mis te leiate FA pudelikestest või kelle iganes toodangust. See on puhas keemia. Räigemast räigem tavaline keemiline tulem. Kui mõni tootja räägib teile mingit jura looduslikest maitsetest, siis ta valetab. Kõigis maitsetes mida me veibime, on 99,999999999999% tavaline keemia, mis on kokku pandud erinevate kemikaalide reaktsioonide tulemusel, ning kus ei ole loodusega pistmist midagi muud, kui see, et algained on sealt tulnud. Nii on ka terve universum tegelikult looduslik . Lahustiks võivad olla paljud erinevad ained, näiteks VG, PG või kurat teab mis ained veel, mis aga ei ole inimesele eriti tervislikud. VG lahustab hästi aga ainus häda on see, et VG ei suuda hoida enamus nendest kemikaalidest oma koha peal segus ja pooled kemikaalid settivad pudeli põhja. Selleks kasutatakse VG asemel PG'd, mis suudab hoida neid kemikaale enda sees stabiilsena. Jah ma tean, et te hakkate kohe karjuma, et on ju täitsa VG põhised maitsed jne. Ei ole. Lihtsalt teile on jäetud midagi rääkimata, mida, ma ei tea, ma ei ole keemik. Aga VG kõiki komponente ei seo. Alkoholi aga kasutatakse keemiliselt stabiilsete mehude vedeldamise jaoks, sama moodi nagu vett. Lahusti ja vedeldi (jällegi terminid kus ma kodus pole) aga on täiesti erinevad asjad. Ma olen proovinud alkot kasutada VG puhul, toimib paremini kui vesi. Alko ja vee vahe on tema aurustumise kraad. Alkot ei ole vaja nii kuumaks ajada kui vett, et ta vati seest jee paneks. Samas on alkol omad miinused. See hakkab kurgule ja kindlasti on seal ka muid asju veibi puhul ning kindlasti mõjutab see ka maitset või lõhna selles kemikaalide virrvarris. Tänu sellele muudab alko veipimise mõnu karmimaks/lahjemaks/tugevamaks/meeldivamaks/ebameeldivamaks. Mõne mahla puhul on see hea, mõnel juhul häiriv. Tootja jaoks on alko nii ehk naa kahjulik, vesi on ju pea tasuta käes . Samas jälle, need teemad on nii deep keemia, et ma võin siin targutada aga tegelikult ma ei tea, ja tegelikult kui te kommima hakkate oma google tarkusega, siis tegelikult ka teie ei tea, juhul muidugi kui te keemikud ei ole ja parasjagu veibi jaoks segusid kokku ei loo .
 7. Küsimused, mis kripeldavad

  Ma annaks ühe sooja soovituse. Kui te tellite kusagilt midagi ja see jõuab teile koju, siis jätke see enda teada. Pole vaja kireda üle avaliku sektori, et ma tellisin sealt ja sealt ja sain selle kaudu ja mis iganes. Sina oled see kes sa vaatad oma rahakotti, enda teenitud kopikaid ja teised on need, keda huvitavad su rahakotis olevad kopikad. Tahad oma kopikaid hoida, siis parim viis selleks on hoida oma kuradi keel hammaste taga ja mitte kireda avalikult kui kaval sa seekord olid. Me kõik tahame oma kopikaid hoida. Seega ära nussi mind ja ma vastan samaga.
 8. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Oli aga lahe üritus jälle. Nats sai nähtud natse, Einstein on loll ja elu on lill.
 9. Küsimused, mis kripeldavad

  Lõhnab jõupositsioonilt teostatava näidispoomise järgi. Kui sul vähegi võimalust on, võta ühendust mõne juristiga enne kui midagi teed. Kor järgi ähvardamine on muidugi tase omaette juba, rääkimata andmete neile viimisest trahvi ähvardusel. Üpris haige teema igal juhul. Aga nagu ma ütlesin, võta juristiga ühendust ja tee siis oma käik. Juhul kui sul see võimalus peaks puuduma, siis osta tuub vaseliini igaks juhuks.
 10. Küsimused, mis kripeldavad

  Ükski seadus ei keela täitevedelikku müüa lahtiselt.
 11. Üks on puhas baas, teine maitsestaja.
×