Jump to content
E-sigareti foorum

YesIBite

Tavakasutaja
 • Postitusi

  8
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aitäh vastuse eest, aga praegu algaja segajana tundub see minu jaoks liiga keeruline. Ehk leidub ikka mingit valmis maitsestajat.
 2. Tere! Olen alles avastamas e-vedelike ise segamist ja seetõttu palun targemate nõuandeid. Nimelt meeldib mulle segada magusamaid vedelikke mentooliga, kuid soovikski teada, missugune maitsestaja annab tulemuseks sellise hea ja jaheda mentooli? Esimeseks katsetuseks soetasin Capella Menthol maitsestaja, kuid see ei anna minu jaoks vedelikule piisavalt jahedust. Õigupoolest vaevu tunnen mentooli. Valmissegatud vedelike puhul oli minu lemmikuks. Nicorexi mentooliga vedelik, mille sarnast tulemust sooviks ka ise saavtuda. Praegu panin 50 ml vedeliku kohta 5 ml maitsestajat. Selle kogus peaks ju õige olema? Enne suitsetamist olen lasknud vedelikul ka seista 2-3 päeva, kuid endiselt ei ole maitset tugevamaks läinud. Nädalaid muidugi ei ole jaksanud praegu oodata, et vedelik saaks steepida. Aga kuna 50 ml jagub päris kauaks, siis eks ta aja jooksul peaks ju veel seistes paremaks minema, kuid minu maitsele siiski ei vasta ka pikema seismise järel. Juhul kui kellelgi on häid nõuandeid, missuguseid maitsestajaid võiks proovida ja kust neid soetada saab, siis oleksin väga tänulik. Loen huviga ka infot, missugused maitsestajad annavad kiiremini e-vedelikule maitse ja sobivad suitsetamiseks juba paari päevaga. Lisaks võib soovitada ka Eesti või välismaa lehekülgi, kust maitsestajaid suures valikus ja mõistlike hindadega saada on (ja ka Eestisse saadetakse). Vabandan, kui sarnased teemad juba läbi käinud on, kuid kiire otsingu käigus ikka oma küsimustele konkreetseid vastuseid ei saanud. Ja suur aitäh juba ette kõigile, kes võtavad vaevaks mind pisut aidata!
 3. Hei! Tekkis selline küsimus, et kas rasedad naised tohivad samuti e-sigareti teha (loomulikul 0mg-se vedelikuga)? Nimelt sai üks minu väga hea sõbranna hiljuti teada, et on rase ning kuna ta on juba aastaid suitsetanud, siis loobuda on väga raske. Niisiis tekkiski tal küsimus, et kas e-sigaret oleks ohutu lahendus? Ehk oskab keegi targem aidata.
 4. Kahtlesin veidi isegi jutu tõsiduses, aga ühe moderaatori poolt samalaadses foorumis see postitatud oli.. Siiski mujalt selle kohta ma tõesti midagi ei leidnud, kuid ei hakka salgama, et ära ehmusin küll. Kas on ka kogemusi http://www.caterpillarvapes.com/ tellimisega? Seal Hangseni (olen ise proovinud ja väga meeldivad maitsed on olnud, mida olen proovinud) e-vedelikud ikka võileiva hinnaga.. Umbes 2,30 eurot pudelike.. Iseasi palju see postikulu on.
 5. Kammisin üsna hoolega siinset foorumit, kuid ei leidnud kusagilt miskit, mis vastaks päris minu küsimusele.. Nimelt lugesin kusagilt foorumist sellist asja: "Tundmatute vedelikega võib esineda oht, et vedelik on tehtud vee baasil ( mis mõjutab hinda väga suurel määral ) . Kui aga vedelik on tehtud vee ( mitte etanooli + destilleeritud vee) baasil siis on üsna kindel fakt, et varsti koguneb Teie kopsudesse päris suur hulk vett, mis omakorda võib põhjustada kopsutursete tekkimist. Viimane ei ole naljaasi ja see on ka põhjus miks e-sigaretipood ja suur tootjad ei soovi selle laadset vedelikku vahendada ega müüa!" Tekibki nüüd küsimus, et kui kaugel on minu kopsuturse tekkimine?! Kuna olen üsna algaja alles e-sigaretide teemal, siis oli see lugemine üsna ehmatav. Uurisin mitmeid vedelikke, mida siin soovitatakse, kuid enamasti ei leidnud nende koostisosi kusagilt.. Samuti tundusid need VPG jms baasvedelikud etanoolita.. Kas keegi ehk oleks nii hea ja selgitaks mulle lahti, mida mis täpselt sisaldab ja mis siis selle etanooli sisaldusega õieti on? Samuti tekkis küsimus bestshopi kohta.. Sealsed vedelikud on päris soodsa hinnaga ning oli näha kiidusõnu.. Siiski tean, et Eestisse vist nikotiinisisaldusega vedelikke pole just eriti kerge tellida.. Kas kellelgi on kogemusi ja võiks selgitada, kuidas tellida nii, et jamasid ei tuleks ning missugune umbes maksumus koos postiga tuleks, kui tellida ntks 3x4 eurost vedelikku? Suurimad tänud, kui keegi viitsib võtta vaevaks mind rumalat harida!
×
×
 • Create New...