Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 018
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by kivi3

 1. kivi3

  Üks artikkel

  https://www.postimees.ee/7225575/isamaa-liige-pahvis-riigikogu-tooajal-e-sigaretti
 2. Tõepoolest ei meenu kedagi, kes siin foorumis oleks kirjutanud, et varem ei suitsetanud, aga nüüd otsustasin veipima hakata. Tõenäoliselt oleks see korraliku arutelu esile kutsunud.
 3. kivi3

  Üks artikkel

  Lisaks aktsiisile pärineb Rahandusministeeriumist algselt ka muid lolluseid - termin "tubakavedelik" ja maitsete keelamine. Ministriks oli Sven Sester. Oleks aeg kogu praak korda teha, (unistamine ei ole kahjulik tegevus )
 4. Tulles tagasi Nikorexi arvamuse juurde, siis tuleb tõdeda, et Nikorex kasutab väga alatuid demagoogilisi võtteid. Nende arvamuse esimesest lõigust võib lugeda: " Kui e-vedeliku komponendid on aktsiisivabad, siis võtavad võimust isesegajad. Nagu me kõik teame, siis isesegamine on potentsiaalselt ohtlik ning komponendid pole testitud ja kontrollitud. Me ju kõik näeme, mis täna USA-s toimub. " Ilmselt pole ma ainus, kellele sellest väite põhjal jääb mulje, et USA-s toimuva põhjuseks on isesegamine. Ei sõnagi kanepiõliga eeltäidetud kapslitest, mis sisaldasid ka fungitsiide ja e-vitamiini.
 5. Jutt käib siin videos ju pikaajalisest säilitamisest ja eeskätt väliskeskkonna mõjust vedeliku kvalteedile. Jah, vesi (mõistlikus koguses) vähendab mingil määral auru kogust. Need, kellele on võimalikult paks aur esmatähtis, ajavad ilmselt asja võimalikult suure koguse puhta VG-ga. Aga kogu segamine on ju tasakaalu leidmine maitse, auru koguse ja wikkimise vahel.
 6. kivi3

  Palju ÕNNE

  Õnnitlused, Spezz!
 7. Mulle on ka läbikeedetud ja maha jahutatud kraanivesi sobinud...
 8. Ise pole katsetanud, aga uuringute lähtepunktiks... https://www.e-suits.eu/topic/2002-kristalne-mentool/
 9. Mida steam-engine.org pakub? On selline kooslus võimalik? Lihtsalt küsin, praktiline kogemus puudub...
 10. Toetatud. Sisu lahtikirjutuseks ehk niipalju, et Euroopa kodanikualgatuse korras nõutakse TPD 20 artikli "Elektroonilised sigaretid" tühistamist. Vajalik on 1 miljon häält ja künnise ületamine vähemalt 7 liikmesriigis. Eestist 4500 häält koguda polegi ehk võimatu. Allkirjade kogumine lõpeb 20.02.2020.
 11. Artikkel paraku vaid tellijale, Äkki keegi jutustab sisu ümber?
 12. Kui säilimise pärast muretseda, siis tasuks ümber villida - näiteks (puhastesse) liitristesse pudelitesse ja võimalikult vähese korgialuse õhuga. See aitaks ilmselt säilivusele oluliselt kaasa. 5 l kanistri puhul, kui sageli selle kallal käia, siis satub sinna järjest uut õhku ja baktereid, mis lõpuks riknemise kaasa toovadki. Aga kaua see reaalselt aega võtaks ei oska mina ennustada. Avamata pakendis säiluvad asjad ilmselgelt kauem kui korduvalt avatud pakendis. Mingi mõju on ka pakendi materjalil - tume klaas vs hele klaas vs plastik.
 13. Ei suuda leida ega meenutada - kunagi jagati linki lehele või kogule, kus olid tootjate ja vedelike kaupa nimekirjad erinevates maitsestajates sisalduvatest potensiaalselt kahjulikest/probleemsetest ainetest. Need kogused on muidugi minimaalsed, aga hea oleks üles leida ja lisada viide sellele. Osad tootjad (nt FA) märgistavad selliseid toidumaitsestajaid ka eraldi ning toovad aine nimetuse välja. Ära tuleks märkida ka agressiivsete (happeliste) vedelike (maitsestajate) teema
 14. Ise kasutan SS 316 L traati. 3 erinevat Yihi seadet kasutusel, koefitsendid vahemikus 0,00092-0,00094, temperatuur 195, 15J takistustel 0,45-0,50. Pulseerimist ei ole kunagi tundnud. Konkreetse kiibiga muidugi kogemused puuduvad, mul veidi vanamad versioonid. Kas ruumi temperatuur on reguleeritav ja paigas? Takistus lukus? Äkki võimsust (J) liiga palju? Võid proovida ka koefitsendi muutmist ühele ja teisele poole, aga see oli minul rohkem SMOKi teema. Sobivate sätete otsingul alustaks ise J alandamisega.
 15. Ma olen alati kahtlustanud, et pärast tutvumist TPD-ga olid Briti veiparid need, kes Brexit-i tasavägise hääletuse ära kallutasid
 16. kivi3

  Videod

  See teine tulemus maksab vaid siis, kui isikumandaat täis tuleb. Siis on automaatselt valitud. Kui isikumandaati täis ei tule, lähevad käiku nimekirjad. Sent from my iPhone using Tapatalk
 17. kivi3

  Videod

  Lisaks Tarmo Kruusimäele kandideerib ka Madis Milling. Ja ega unustada tasuks ka seda, et rahandusministeerium, mida sel ajal juhtis Sven Sester, tegi ettepaneku maitsete keelustamiseks
 18. Selle tunneli lõpust mingit valgust küll ei paista. Ja kui paistaks, siis kahtlustaks kõigepealt vastutulevat rongi Ei võta seda seadusemuudatust ükski erakond praegu ette ja sotsmin eesotsas Jessega ammugi mitte. Õhkõrn teoreetiline võimalus oleks see kui õiguskantsler leiaks, et siseriiklik kaugmüügi keeld on vastuolus põhiseadusega.
 19. Mulle tundub, et väike seade ja nikotiini soola kasutamine on peamised asjaolud, miks JUUL üle lombi meeletut edu naudib. Varju pool asjast on see, et sel on tohutu populaarsus alaealiste hulgas. FDA on suhteliselt tagajalgadel ja nimetab olukorda "epideemiliseks". Kui JUUL ja teised sarnased kohe-kohe FDA-le ei tõesta, et nad suudavad vältida müüki alaealistele, siis hakatakse käsi väänama.
 20. Vett võid rahulikult kasutada. Võib vajada veidi katsetamist, milline % sinu seadmetele sobib. 8-10% on katsete alustamiseks väga hea. Kui järgmiseks küsid, millist vett kasutada, siis võid panna apteegist ostetud destvett, aga isiklikult mulle sobib keedetud kraanivesi ka.
 21. Kui sa TULED Inglismaalt, siis üldreeglina sind Eestis ju enam ei kontrollita. Kui siiski peaks kontrollitama, võib tekkida probleeme, sest Eestisse tohib sisse tuua EU riikidest kuni 50 ml e-vedelikku - see on Eesti regulatsioon e-vedelikele. Lennukis käsipagasis igasuguste vedelike vedamiseks on üldised ja ühtsed piirangud - 10 x 100 ml ja kõik ühes liitrises kotis. Üldreeglina nõutakse lennueelses turvakontrollis kõikides EU riikides, et see kilekott (nagu ka läpakas, tahvel jms) oleks käsipagasist välja tõstetud ja seda vaadeldakse eraldi.
 22. Ma ei imesta, lihtsalt ei väsi vihastamast. Tuleb aga meelde ja ajab aga s... keema. Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 23. Kogu see teema on niivõrd haige kui üldse olla saab. Välismaistest poodidest tellida ei tohi, aga kui sõber/tuttav saadab või toob (rauda), siis on OK. Üle 2 ml mahutavusega paake EU-S müüa ei tohi, aga omamine on OK. St. kui ise või tuttav reisilt väljaspool EU-d kaasa toob on OK. HAIGE!!! Kui mõni seaduse sepistaja suudaks ka sisuliselt ära põhjendada, mile poolest 2 ml paak on parem või ohutum kui kui 3, 4 või 5 ml. Välisreisile minnes võta vedelikku kaasa palju tahad. Kui peaks rohkem kui 50 ml järele jääma, siis oled tagasi tulles seaduserikkuja. Rajataguses poes (Hispaania) õnnestus pealt näha vedeliku ostmist - vend tuli oma suure pudeliga, müüja korkis lahti 5 väikest (ilmselt 0 mg vedelikku) ja kallas siis tunde järgi veel ühest suuremast peale (oletan, et nikotiini), raputas pudelit korralikult ja valmis ta oligi. Raha vahetas omanikku ja tüüp lahkus õnnelikult. Krt, kas me sellist ..... tahtsimegi?
 24. Ehkki matemaatika pole just minu tugevaim külg, püüan pisut arvutada 367000 € eest jõuab poodidesse 183500 pudelit vedelikku (10 ml pudel, aktsiis 2 € pudeli kohta) Jagades selle koguse aasta peale (183500/365) ja võttes ümmarguse arvutamise huvides aluseks, et veipar tarbib pudeli päevas, saame tulemuseks, et sallest kogusest jätkuks 503 veiparile terveks aastaks. Poole aasta peale saaks auranuks aga juba 1006 ja kvartalis 2012 veiparit Mingeid järeldusi vast ei teeks, lihtsalt huvitav arvutada
×
×
 • Create New...