Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

agris_a

Tavakasutaja
 • Postitusi

  67
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About agris_a

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 05.02.1995

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Türi

Converted

 • Varustus
  iJust 2
  xCube
 1. Üks artikkel

  Võiksid siis kogu pundiga juba tagasi astuda ja teeks need valimised juba nüüd ära, kui pole mune meestel, et lõpuni seal olla.
 2. Teine valik on hoida kaupa aktsiisi laos. Sellisel juhul ei tule tasuda kohe aktsiisi vaid tasumine toimub kauba välja liikumisel. Täpselt nii nagu on ka alkoholil ja tubaka. Kuigi jah siis tulevad lao kulud. Aga samas saavad poed panna seljad kokku ja luua ühise lao.
 3. Siis tuleb teisele poole ust teha pood mis müüb vaid baase ja maitset ning teisel pool on modide osa.
 4. Seadus on jah väga tühine ja lünkasid täis. Kui maitsestaja pudelil on viited suitsetamisele siis kaldun ka arvama, et võit läheks EMTA-le. Kuid kui müüa just nimelt toidumaitsestajana ilma, et pakendil oleksid viited e-vedelikule siis peaks olema ok, Üritan seoses enda lõputööga saada emtast kellegiga ühendust ka uurida nende jok skeemide kohta. Kui midagi sealt poolt vastu tuleb siis jagan siin ka.
 5. Nii palju kui seadustest ja EL direktiivist olen välja lugenud ja tõlgendanud siis tundub see suht JOK. Sisuliselt peaks tõmbama igalt poolt viite e-vedelikule maha ja müü toidulisandit rahulikult. Selgust ei paista ka väga kuskilt tulevat. Nii kurb kui see ka pole, oleks hetkel vaja tugevat kohtulahendit.
 6. Väga hea idee Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Esimene RDA

  Pole vist küll õige teema aga vajaks natukese juhendamist esimese uue RBAga nimelt sai soetatud Squape R ja esimeseks coiliks sai 0.25oomise takisutusega olevus. Kas keegi oskaks seletada kuidas arvutada vatid mida selle jaoks kasutada?
 8. Millist clearot?

  Võimalik, et mõne jaoks juba vana ja kulunud arutelu kuid vajaksin teie nõuandeid nüüd Nimelt sooviks minna üle RBA peale kuid valik on hetkel tõmmanud silme eest väga kirjuks. Seega kas oskate soovitada mõnusat RBA just algajale ise valmistajale ja mis oleks mõnus TC modis.
 9. Kõrvalnähud

  Oskad endapuhul seostada seda millegiga?
 10. Kõrvalnähud

  Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.......äkki üldse vaja maha jätta.... Kahjuks vist jamh aga proovin ja katsetan nati veel erinevaid mooduseid.
 11. Kõrvalnähud

  Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.
 12. Ukraina kriis, arutleme.

  http://e24.postimees.ee/2735274/visa-ja ... enindamise
 13. Eesti Post - Omniva

  Ei imestaks kui selline asi juhtuks Parim osa oleks see kui Eestis,Lätis ja Leedus lendaks need uksed korraga lahti. Sent from my Xperia U using Tapatalk
 14. Ukraina kriis, arutleme.

  Mul on endal sõpruskonnas 4-5 venelast. Kõik räägivad väga soravalt ja aktsendi vabalt. Aga jamh kui ei ürita siis see keel ise kah ei hakka tulema. Sent from my Xperia U using Tapatalk
 15. Ukraina kriis, arutleme.

  Kõik see meenutab teise maailmasõja algust. Vaatasin Vabariigi kodanike, sealt jäi kõlama mõte, et venelasi tuleb kaasata ühiskonna tegemistesse Eestis. Sellepeale tekkis küsimus mul mis moodi, kui nad ei suuda isegi eesti keelt kahekümne aastaga selgeks saada.
×