Jump to content
E-sigareti foorum

kriimsilm

Tavakasutaja
 • Postitusi

  65
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About kriimsilm

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tänu vihjele siis olemas! Või õigemini tulemas. Kuradi pärast siis sellist kaupa sama pood saata ei tohi? Sellel pole ju nikotiiniga midagi pistmist! Ja 21700 aku pidin ka eraldi mujalt tellima....tra ma ei saa aru....selle idiootliku seaduse kõigile vastuvõtjatele olen nõus oma kulu ja kirjadega soetama igaühele sellesamase aku ja võtan kas või töölt vaba päeva et see neile isiklikult anusesse lükata! Teeme nüüd pits konjakit ja kebime voodisse!
 2. Tõstan siin vana teemat. Kes keegi kuskil postiga saadab ka seda maitsestajat või on riik selle teema ka persse keeranud? Oleks huvi "Avoria Pure Tabak" nimelise preparaadi vastu. Võib olla ka "Precious Tabak" või" Platin Tobacco". Aga jumala pärast ärge pakkuge mingeid värdjalikke segusid (sry kui kellegi tundeid riivasin) kus mainitakse tubakat!!!! A´La tubaks karamelliga, tubakas vanilliga, tubakas küpsise maitsega....no peab ikka kuradi rikas fantaasia olema, et tubakat sellise sitaga reostada!!! Mul on tõsine siiber, et kui küsin poest selgelt puhast tubaka maitset, siis pakutakse seda rõvedat (paari olen proovinud) hipsterisitta! Tänud kaasaelamast! P.S. Kui läheb sõjaks, siis sotsidest saab minu esimene "Most Important" sihtmärk!
 3. Kolasin mööda vene saiti ja silma jäi sellise vidina reklaam. https://www.pmi.com/smoke-free-products/iqos-our-tobacco-heating-system Paistab, et Philip Morris üritab oma tubakaliine töös hoida ja ajaga kaasas käia. Eks aeg näitab, kas sellest saab konkurent, kuid ma ei usu, et ta e-suitsust tervislikum on.
 4. Las olla! Piigal juba uus tükk hambus Eks kooliraha tule ka vahel maksta
 5. Mul jäänud segaseks see coilide värviliste rõngaste teema. On sinised, punased ja valged, need siis mis mulle silma jäänud. Kas saaks keegi targem teha mingi nimekirja, kus märgitud siis värv, materjal, lühendid (OCC jmv) ja soovitatavad vatid, temp jne. Oleks kõvasti abiks, kuna see info nii killustunud. Või on igal tootjal omad tähendused värvidel? Aitäh!
 6. Ei ole usku sellesse riista enam! Sai siis elukaaslasele ja tema õele (paari päevaste vahedega) soetatud need pulgad. Täpselt nädal kasutamist ja viska põõsasse! Vabandust, ohtlike jäätmete konteineri Luriseb, mullitab ja mingi aur nagu isegi tuleb aga pole see õige. Ei aidanud ka coili vahetus. Samuti, läheb kuumaks. Mõlemal pulgal sama jama. Elukaaslasele sai siis Ego Aio Box soetatud, aga sellel ei võtnud laadimist omaks. Lihtsalt ei toiminud. Tänaseks käin asjadest millele on EGO märk küljes parem ringiga mööda, lihtsalt usaldus kadunud.
 7. Aaa... Ma mõtlesin siin juba... Never mind! Minu sügavad kummardused!
 8. Kallid kaaskannatajad! Võimalik et olen pime või piisavalt loll, kuid ma ei leia kuskilt õpetust, kuidas lahjendada valmis segu! Militaari antud link ei vii enam kuhugi ja neist kalkulaatoritest pole abi, kuna ma ei jaga matsu . Vaja siis 18 vedelikust teha 12 kangusega vedelik. Katsetaks esiti 10 ml kaupa. Lahjendamiseks kasutaks 0 mg baasi. Kalkulaatorites pole sellise baasi kohta miskit kirjas. Seal mingi veevariant hoopis. Kas see siis sama? Maitseid jne lisama ei hakkaks. Lühidalt siis, palju peab 18 mg vedelikule lisama 0mg baasi, et tulemus jääks 12 mg? Seda siis 10 ml kohta. Aitäh!
 9. kriimsilm

  Evic-VTC mini

  Tänud! Ma ise nii laisk ja aega ka vähe, et ise vedelikke segada ei jõua. Samuti pole mul aega mässata nende coilide keeramisega. Sobivad sellised plug&play lahendused. Aga eks siis tuleb katsetada. Ma arvasin, et tootja soovitustest madalamate wattidega keerab asja tuksi
 10. kriimsilm

  Evic-VTC mini

  Nii, kallid kaaskannatajad! Kui ikka omal mõtted otsas, siis tuleb siia nõu küsima tulla. Tänu Spezz`i kaasabile, sai soetatud siis sama seade- Nüüd jällegi on tekkinud hulga küsimusi seadistamises. Koos sellega sai samast allikast selline tank http://spezz.ee/et/kangertech/431-kangertech-subtank-mini.html Ja sellised varu coilid: http://spezz.ee/et/coilid/691-kangertech-subtank-ssocc-ni200-coil-015-ohm.html Praegu siis masinas see originaal 0,5 oomine Organic Cotton Coil , nagu tootja ütleb. Varuks siis karbis veel OCC: 1.2 Ohm. Nüüd siis küsimused. Ma tean küll, et seadistamine sõltub paljuski maitsest aga mingid enam vähem orientiirid. 1) o.5 oomisega OCC tõmmates ja 30w nagu tootja soovitab, on aur liiga kuum. Kas madalamatega on põhimõtteliselt keelatud? 2) 1,2 oomisega peaks siis aur jahedam olema? 3) mis seadetega tuleks siis tõmmata neid? http://spezz.ee/et/coilid/691-kangertech-subtank-ssocc-ni200-coil-015-ohm.html Tänud vastamast!
 11. Sai siis suures näljas ostetud Jüri Konsumist 10ml ja 18mg Nicorex`i Mboro vedelik ja tekkis selline meeldiv äratundmine, et see ongi see õige! Kahjuks aga 8 eurine hind väga ei meelita seda igapäevaselt tarbima. Kuna nii Skysmoke ja Paul Saar tellivad oma brändi vedeliku suurematelt tootjatelt, siis kas on keegi kursis, kes toodab vedelikku Nicorexile? Või teab keegi midagi sama maitse ja kvaliteediga midagi soovitada?
 12. "Never argue with idiots, they'll drag you down to their level and beat you with experience"
×
×
 • Create New...