Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 587
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by old

 1. Päris huvitav mõttekäik 🤣
 2. Nitecore laadijad on täitsa OK. Akusid soovitaks SONY, LG ja Samsungi omasid. Akude hind on reeglina seotud sellega kui suurt koormust nad suudavad kannatada. 20-30A peaks e-sigareti jaoks sobivad olema. E-sigaretis sageli koormatakse akusid hetkeliselt nende võimekuse piiril seega peavad need ka korralikud olema.
 3. Kuni 80W seadmed jõuavad enamus otse kopsu automaiserid kenasti ära toita. Reaalselt on ikka väga, väga, väga vähe neid kes suuremat võimsust vajavad. Pigem on võimsamate 2-3 akuga seadmete eelis see, et laadima või akusid vahetama peab poole harvemini. Ehk siis jah välimus, tootja jne... olulisemad kui minimaalselt 80W seade on.
 4. Targutan siin veel vahele, et kindlasti soovitaks vahetavate akudega.
 5. Kas "Otse kopsu" ei saanud tehniliselt toimima või see lihtsalt ei sobinud? Kõigile ei sobigi otse kopsu seadmed. Seadmete valik on suhteliselt laiaks/keeruliseks läinud. Tarbimise kulud ja stiilid/lahendused väga erinevad - selle ÕIGE juurde tee leidmine on mõnel lihtne ja kiire samas teise jaoks on see pikk ja käänuline tee. Alustada võiks nõrgematest lahendusest ja kui need ei sobi siis edasi proovida. Eeldab, et oleks natuke valmis ka kulutusi tegema ja katsetama. Omast kogemusest ütlen, et hea kui mõni pikema ajaline ja asjast teadev hea tuttav on käepärast - loomulikult saab ka nii siit kui e-cig poodidest tuge. Mis seade oli viimane mida kasutasid ja mis probleemid olid? Selle põhjalt oskaks vast midagi edasi soovitada.
 6. old

  Üks artikkel

  Urmas Espenberg: 50 halli varjundit ehk maitsete keeld Eesti moodi https://epl.delfi.ee/arvamus/urmas-espenberg-50-halli-varjundit-ehk-maitsete-keeld-eesti-moodi?id=88369415
 7. old

  Üks artikkel

  Tarmo Kruusimäe: mis on õige maitse ning kuidas keelata "valed"? https://www.err.ee/1012404/tarmo-kruusimae-mis-on-oige-maitse-ning-kuidas-keelata-valed
 8. E-vedelike aktsiisi arutelul lubas rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk, et kui jaanuaris ei tule Rahandusministeeriumilt kompromissettepanekut, millega kehtestatakse aktsiis vaid nikotiini sisaldavatele e-vedelikele ja seda 10 senti milliliiter, siis algatatakse see muudatus komisjonis. Kokku lepitud!
 9. old

  Üks artikkel

  https://www.aripaev.ee/arvamused/2019/12/02/ingmar-kurg-musta-turu-hallid-varjundid
 10. old

  Üks artikkel

  https://forte.delfi.ee/news/teadus/e-sigaretist-tingitud-surmade-puhul-on-valja-joonistumas-uhisnimetaja?id=88207215
 11. Kahe aasta jooksul on selline olukord tekkinud:
 12. old

  Üks artikkel

  Jah see muudatus on ka sisse antud ja seda argumenteerime ka lisaks kõigele muule musta turuga.
 13. old

  Üks artikkel

  https://www.facebook.com/NNASuitsuvabaEesti/posts/2308225916150906
 14. old

  Üks artikkel

  No midagi nüüd vast hakkab muutuma ka https://www.err.ee/1006042/lobistide-mojul-on-valmimas-analuus-e-sigarettide-aktsiisi-langetamiseks
 15. old

  Üks artikkel

  Kogu artikkel tõestab nagu ära, et arvutused ei ole valed aga hinnang on KAHTLANE - WTF https://arvamus.postimees.ee/6833161/faktikontroll-kui-suur-on-e-sigarettide-must-turg
 16. Eks jah, kui ka seadused peaks muutuma saab olema pikk tee tagasi aastasse 2016 kui kasutajatel olid kõik normaalsed valikud olemas.
 17. old

  Üks artikkel

  https://arileht.delfi.ee/news/uudised/tarmo-kruusimae-e-sigarettide-must-turg-tuleb-kaotada?id=88131265
 18. old

  Üks artikkel

  USA's on seda kopsu haigust saanud kahte sorti inimesed
 19. Mul sageli suht sama probleem - soovitud asjad kas pole valikus või on otsas. Äkki me tahame veidraid asju? Eks poe töötajad kindlasti rohkem näinud aga ka lihtsamate lahenduste kasutamine ei ole võrreldes suitsetamisega kõigile huvi pakkuv ja jõukohane. Sealt ja vast üks põhjus, miks uusi kasutajaid enam nii suure huraaga juurde ei tule.
×
×
 • Create New...