Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 599
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by old

 1. Kuna nende vahenditega ka vist kriis siis igaks juhuks: https://e-liquid-recipes.com/handsanitizer
 2. @JazZ Saime nagu kokkuleppele, et jätkab selle asja kasutamist ja tekkisid ka plaanid kuidas seda laiemalt ja paremini ära kasutada... Jazzil lihtsalt jäänud nagu ma aru saan see aja leidmise taha, et asjad teele panna.
 3. old

  Videod

  Siin hea idee meie tervise ametnikele -- KEELAKS TWIXI ära
 4. old

  Videod

  Kohe tuleb uut teadust juurde:
 5. Pakkumist ju pole veel - ainult on huvi hetkel Nagu ma aru saan on see ainult siin foorumis kasutusel? Kas on võimalik url äkki automaatselt kõikide kasutajate juures ära muuta?
 6. hmmm Kas ma saan aru, et kaob domeen? Seega see banner sellisel kujul tööle ei saa jääda? Kui see õnnestuks tööle jätta koos hetke andmetega siis võiks talle ju koha ikkagi leida - kohti ju jagub
 7. Päris huvitav mõttekäik 🤣
 8. Nitecore laadijad on täitsa OK. Akusid soovitaks SONY, LG ja Samsungi omasid. Akude hind on reeglina seotud sellega kui suurt koormust nad suudavad kannatada. 20-30A peaks e-sigareti jaoks sobivad olema. E-sigaretis sageli koormatakse akusid hetkeliselt nende võimekuse piiril seega peavad need ka korralikud olema.
 9. Kuni 80W seadmed jõuavad enamus otse kopsu automaiserid kenasti ära toita. Reaalselt on ikka väga, väga, väga vähe neid kes suuremat võimsust vajavad. Pigem on võimsamate 2-3 akuga seadmete eelis see, et laadima või akusid vahetama peab poole harvemini. Ehk siis jah välimus, tootja jne... olulisemad kui minimaalselt 80W seade on.
 10. Targutan siin veel vahele, et kindlasti soovitaks vahetavate akudega.
 11. Kas "Otse kopsu" ei saanud tehniliselt toimima või see lihtsalt ei sobinud? Kõigile ei sobigi otse kopsu seadmed. Seadmete valik on suhteliselt laiaks/keeruliseks läinud. Tarbimise kulud ja stiilid/lahendused väga erinevad - selle ÕIGE juurde tee leidmine on mõnel lihtne ja kiire samas teise jaoks on see pikk ja käänuline tee. Alustada võiks nõrgematest lahendusest ja kui need ei sobi siis edasi proovida. Eeldab, et oleks natuke valmis ka kulutusi tegema ja katsetama. Omast kogemusest ütlen, et hea kui mõni pikema ajaline ja asjast teadev hea tuttav on käepärast - loomulikult saab ka nii siit kui e-cig poodidest tuge. Mis seade oli viimane mida kasutasid ja mis probleemid olid? Selle põhjalt oskaks vast midagi edasi soovitada.
 12. E-vedelike aktsiisi arutelul lubas rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk, et kui jaanuaris ei tule Rahandusministeeriumilt kompromissettepanekut, millega kehtestatakse aktsiis vaid nikotiini sisaldavatele e-vedelikele ja seda 10 senti milliliiter, siis algatatakse see muudatus komisjonis. Kokku lepitud!
 13. Kahe aasta jooksul on selline olukord tekkinud:
 14. Eks jah, kui ka seadused peaks muutuma saab olema pikk tee tagasi aastasse 2016 kui kasutajatel olid kõik normaalsed valikud olemas.
×
×
 • Create New...