Jump to content
E-sigareti foorum
Tossuvend

E-sigarit pahvides

Recommended Posts

Hei kõigile. Vaatasin et siia saab oma lugu ja kogemustest räägida. Loodan et ei eksi kohaga ja mu lugu mida vaikselt täiendan saab teistele ka loetuk vn. 

Ühesõnaga alustasin e-sigari pahvimist 5 aastat tagasi. Esimeseks modiks oli suure ekraaniga SMOKE g-priv220 punast värvi ja tangiks oli WISMEC GNOME. Modil muidugi poole aastaga ekraani fleks millegipärast läks puruks. Tank oli supper. 

Ära sai ka proovitud SMOKE GX350 nelja akuga. Pluss oli sellel se et kuna ma pahvisin vandy vape pyro v2 tangiga oli seaded 2 coiliga 80-100w ja sai julgelt 4 päeva laadimiseta hakkama. Akusi laadisin Nitecore New i4 Intellicharger ja vtc6 akud. Miinus selle modiga on suurus ja kuna mul ei ole siiani õnnestunud leida tanki või mis iganes mis võimaldaks 350w siis vahetasin ringi ka selle. 

received_1676051439163674.jpeg

Kõige hullema modi otsa satusin kui soetasin omale KBOX 120. Algul oli nagu ilus valge. Peale 2 kuud hakkas meeletult värvi kooruma (tehases ei kasutatud krunt värvi) sai siis üle lihvitud ja halliga üle värvitud ja 2 kuud sama seis( ega kiire meigiga ka krunt ununes) .

Muidugi algusaegadel meeldis mulle wismec-i tangid soetasin igast wismeci tanke. Kõige ehmatav ja samas naljakam lugu on kui proovisin ilusa klaasist WISMEC THEOREM RDTA tangile kahe coili süsteemi. Ülevalt alla. Kõik oli ilus tore toimis. Panin siis klaasi peale täitsin ära. Panin huuliku külge ja timmisin võimsuse 80w peale 4 oomi juures. Ja hakkan siis pahvi tegema huulik suus ja esimese nuppu vajutusega käib sähvatus. Meenutas 100w pirni. Viskasin modi käest et mis nüüd ? Aku lendas õhku. Aga ei. 1 coil oli vajunud tangi alla serva ja lühis . Lühise tagajärjel sulas umbes 1mm alas üles kumm mis eraldab + ja -. Ja natuke sulas ka ümbert lühist ka metall. Ehmatus oli suur.

 received_2254543184806691.jpeg

Theorem muidugi kippus ka lekkima tangi plus voolu pikka kruvi sisse jättes ilsmelt nõrga lühise või lihtsalt oksuteerimis jälje. 

received_259299215025071.jpeg

 VANDY VAPE PYRO V1 ja PYRO V2 RDTA olid ka suht asjalikud. Vahe neil on see et v2 lisati täitmis aukude korgile ja tangi alla tihend. Tangid olid mõeldud vat ülevalt alla. Aga ma seadistasin suurema koguse vedeliku jaoks nii et vatt tuli coilist ja kattis ainult augu. Vati kastmiseks oli vaja ainult kallutada.

 Kuna eelmised kitid mis ma kokku panin olid suht viletsad ja kohe ei sobinud mitte kokku siis easysmokes hängides hakkas silma DOTMOD 200. Peale sobitasin pikka valimise peale WOTOF PROFILE UNITY RTA tangi millele installisin 5ml klaasi. Võrreldes teiste modidega on dotmodil väga tugev värv. Mul näeb kit endiselt välja nagu uus. Olen selle kitiga väga rahul ja soovitan soojalt.  

 

 

 

received_486350762105608.jpeg

received_454180052138843.jpeg

Väike video ka

https://www.upload.ee/files/11858033/received_471286916807519.mp4.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...