Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Siiiim

Tavakasutaja
 • Postitusi

  28
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 1. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Ei olnud küll nõela käepärast aga oli traati. Vedeliku aukudes on vatti minuarust minimaalselt.. seal taga tundub olevat veel metalli.. võibolla eksin. igatahes tõmbasin vati välja kergelt narmendma ja esialgu asi töötas.
 2. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Walci mahladega töötas esimene coil ilusti ju. Aga jah eks peab proovima vedelamat, eks paistab mis saab.
 3. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Vingun ka, juba kolmas Ijust2 põleti annab enamvähem kohe kärsakat. Ei aita madalatelt wattidelt alustamine ega midagi. Esimene põleti töötas ilusti pikalt. Ei tea kas peaks atlantise põleteid proovima..
 4. Pildid varustusest

  Ipv mini 2, subtank mini[emoji100]
 5. köögimööbel

  Ma võin ka sulle oma sõpra soovitada! http://marrkitchens.eu/
 6. Pildid varustusest

  [attachment=0]IMG_20140516_150209.jpg[/attachment] Caravela Mod (kloon FT-st) Patriot style dripping atomizer hetkel 0.5 oomi ja Lavatube s70 koos Iclear 30
 7. Mõte hea ja panen endale selle kõrvataha ! Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 8. Ega tegelikult ei saagi kui ei võtaks valet pudelit kiiruga kaasa
 9. Eks ma ka sellepärast selle teema tegin. Et äkki keegi siinkandis ka tegeleb ja saab mõistlikuma hinnaga osta kui poest letialt
 10. Vabandust ma ei viitsi tüli norida aga seda kirjutas keegi teine. Rahulikke pühade jätku!
 11. ei muidugi häda korral läheks võtaks ja. ja mina ei ole öelnud et ma ei Viitsi tellida. ma koguaeg tellinud ei ole poest ostnud juba aasta vähemalt. Ja ma juba saan ka vedelikke
 12. no homseni veaks ju välja, isegi ylehomseni. first aid pole kunagi odav olnud iseasi kiiks, et ei viitsi tellida hea et syya ja shital viitsib käia no kui se minukohta nüüd käis siis tänan. aga ma arvan et 10ml pudeli eest 15 euri maksta on palju. mul on odavam autoga tallinnasse sõita ja sealt siis juba rohkem võtta. (kuna ma võtks rohkem kui 1 pudeli)
 13. Ma isiklikult küsisin sellepäras selle kohta kas kellegil siin on. Kuna mul endal sai otsa ja olin enda varu Tallinna unustanud. Ja mõtlesin et kellegil on äkki mõni pudel kodus varuks kes tahaks mulle seda jagada.
 14. Tere, keegi Viljandis ka müüb vedelikke? (eraisik)
 15. Kes müüb vedelikke Tartus?

  Tere tere, kas kellegl Tartus vedelikke on pakkuda?
×