Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

anti666

Tavakasutaja
 • Postitusi

  4
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Algajale! Esimene e-sigarett

  Kahjuks ei olnud neid samas toonis võtta. Oleks eelistand mõlemad must või mõlemad hõbe. Aga nii palju kui uurisin, siis ei tohiks väga halb välimus siiski jääda.
 2. Algajale! Esimene e-sigarett

  Tundub nagu õige teema olevat, kuna eelnev kogemus puudub ja samas mingi ostunimekiri on koostatud. Tahaks üle küsida enne tellimuse tegemist kas kõik vajalik alguseks on olemas, korralik ja sobib ka omavahel kokku? Kas aku ja clearo vahele oleks hea ka mingi ilurõngas osta? Praeguseks siis valinud sellised asjad: Laadija - http://spezz.ee/et/laadijad/15-usb-ego-laadija.html Seinaadapter laadijale - http://spezz.ee/et/laadijad/17-seinaadapter-usb-laadijale.html Aku - http://spezz.ee/et/spezzee/190-vision-spinner-ii-1600mah.html#/varv-must Clearo - http://spezz.ee/et/clearod/278-kangertech-aerotank-mow-bdc-clearomizer.html#/varv-roostevaba Coil (3tk) - http://spezz.ee/et/coilid/254-kangertech-new-dual-coil.html#/takistus-18
×