Jump to content
E-sigareti foorum

Ukujuline

Tavakasutaja
 • Postitusi

  29
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by Ukujuline

 1. Nüüd on küll TC juba üsna tavaline ja ei maksa palju, aga algajale seda kohe soovitada asjana milleta pole üldse võimalik ja rääkida et tavaline VV/VW on eilne päev pole ehk päris õige. (pidasin silmas ka teist sarnast teemat) Esiteks, TC asja peaks enne endale selgeks tegema, on seal ka ju omad ohud, näiteks kui hakkad niklit VW-ga proovima ja teiseks see pole asi mis kohe töötab ja hästi, jebimist on asjaga omajagu. Teine teema ongi see, et maitse asi. Mis ühele meeldib väga, ei pruugi teisele üldse sobida. Olen proovinud igasuguseid variante, subohm, TC, suuremad võimsused, aga kõik see polnud sobiv, tegelikult olengi jäänud ikka nö minevikku, umbes 10 vatti ja 1-1,5 oomi, täiesti rahuldab ja minu jaoks parim. Teoreetiliselt rahuldaks mu vajadusi esimese põlvkonna eVic, kuigi praegu kasutan eVic VTC Mini't, aga ikka sarnaste seadistustega. Eelkõige meeldib mulle stabiilsus, ja paraku TC seda ei paku. Ehk areneb asi edasi ja siis. Hetkel on mul klassikalisest natuke erinev setup, proovisin TFV4-ga kaasa tulnud clapton'it, esialgu olin välimust vaadates selle suhtes üsna skeptiline, aga mulle tegelikult meeldib see. Tegu on 0,65 oomise coiliga, 4 keerdu. Võibolla mõnele tundub see lolli mängimisena, aga ma kasutan seda alates 12W, isegi 10W saab auru kätte, aga siis mahvi algus on suhteliselt hõre. Tavaline 14-15W, mulle meeldibki natuke selline aeglane reageerimine ja tundub et selle võimsuse juures on tasakaalupunkt üsna madalal temperatuuril, ei oska täpselt arvata kuidas see toimib, aga igaljuhul on tulemuseks mõnusalt palju jahedamat auru. Ma olen laisk inimene ja ei viitsi vatti vahetada, tavaliselt teen seda nädalas korra ja nüüd olen ühe vahetuse teinud ja üsna üllatav oli, et vatt oli vaid õrnalt pruuniks läinud, tavaliselt, kaasaarvatud TC-ga oli see ikka tumedam. Minu arust teeb see ära sama töö mida peaks TC tegema, mis hästi ei toimi, kas siis pole seade ise piisavalt hea või nõuab asi rohkem kogemust. Loomulikult ei kaitse see juhul kui paak tühjaks lasta, aga seda suudan jälgida küll. Võimalusi on tegelikult palju ja igaüks peab ise proovima mis talle sobib, teised saavad rääkida omadest kogemustest, aga ei saa väita et midagi on vale ja õige. Ma pole TC vastane, aga kui algajale seda soovitada, peaks lahti rääkima ka miinused. Eelkõige puudutab see hinnatundlikumaid inimesi, sest ilma TC-ta seadme saab odavamalt kätte, muidu pole vahet kas kasutad või mitte, seadmel võib igaljuhul see võimalus olemas olla, ei meeldi, ei kasuta lihtsalt.
 2. Selle toote soetasin ka endale Vaatamata asjaolule, et asi oli isegi üsna pikalt kasutuses ja mul polnud õrna aimugi mida mujal pakutakse, ei olnud isegi esmamulje eriti hea. Suure innovatsiooni ja kõrge kvaliteedi asemel tuli karbist välja üsnagi odavanäoline veidi kilisev ja kolisev asjandus. Hiljem kui sain aru mida mulle selle raha eest tegelikult müüdi, tundsin et sain üsna korralikult tillist tõmmata. Esiteks mingi odav koopia on kallim kui originaaltoode? ja teiseks see originaaltoodegi oli juba siis üsnagi vana asi. Kes suudab sellist toodet sihukese hinnaga müüa on ühest küljest muidugi hea ärimees, aga teisalt petetakse ju otseselt klienti. Kasutatakse ära viimase vähest kogemust antud valdkonnas. Seda võib võrrelda peaaegu mustlaste trikkidega, kus kalli raha eest müüakse mingit jama. Ja uskumatu, see toode on ikka müügil ja paeaegu sama hinnaga ... ja mis usaldust saab sihuke müüja tekitada? Praegu võiks tõesti ilma proovimata väita et see legend, millest jutt ei ole suurem asi. Kedagi võib ta ju rahuldada isegi, aga olen 101% kindel, et samaväärse toote saaks kordades odavamalt. Ei taha mitte kunagi enam mitte midagi sealt osta ja rääkida võin täiesti omast kogemusest!
 3. Siin teemas toodud lingil ja ühes teises kohas hakkas silma hõbedast traat, oskab keegi öelda milleks seda kasutatakse?
 4. Kahju. Aga siis tuleb see jupp ära krabada. Peaks midagi juurde vaatama, natuke narr sihukest pisikest juppi üksi võtta
 5. Väga hea, võib loota, et saab takistuse kõikumisest lahti Aga kas spare kit 1 ka millalgi tulemas? Seda plussklemmi isolaatorit oleks hädasti vaja, mille ära kaotada suutsin. P3 connector'i pean vist nagunii mujalt otsima, aga ma mõtlesin, kui isolaatori saaks, siis ei hakkaks kuskilt tellima, kannatab mõnda aega 510-ga ka.
 6. Originaal. Klooni ei oleks julgenud soetada, isegi kui korralik ülevaade olemas, küll ta minu käes ikka lekkima hakkaks
 7. Nüüd on mõned päevad K4 kasutuses olnud ja võin anda väikese omapoolse ülevaate. Esimese asjana muidugi tasub mainida kvaliteeti, kui võrrelda üldse kõiki asju, mida oma e-karjääri jooksul olen katsunud, siis see on hoopis teine tase. Alates materjalist endast, täpsed keermed ja detailid Kangeri subi ja Joye D2 pealt üle minnes oli esimeste mahvidega selline tunne nagu oleks see umbes Aga tegelikult on õhuvool täiesti normaalne, arvestades ka seda, et mulle ei meeldigi nii avatud tõmme, nagu nende kahe eelmise puhul, mõne ajaga lihtsalt harjusin sellega. Praegu tundub K4 puhul see täpselt paras olevat. Colili tegemine ja vati paigutamine veel üsna uus asi minu jaoks ja esimene kord ilmselt asi päris hästi välja ei tulnud. Kodus kasutades midagi imelikku ei täheldanud, aga taskus olles hakkas lurisema, ilmselt koonerdasin vatiga. Panin veidi rohkem vatti ja keeran väljas olles ka klapi kinni, ning peale seda lurisenud ei ole. Klapiga on muidugi selline lugu, et ega pärast seda lahti keerata meeles ei ole enne kui aur imelikuks muutub. Pikema kasutamise juures muutub see ehk harjumuseks. Tundub, et "õlised" asjad on ka nüüd minevik. See asi on võibolla rohkem ka osaliselt kasutajas (minus) kinni, aga varem oli see ikka probleemiks, kui jälle avastasid, et näpud kleepuvad. Connectori all on samuti kõik kuiv, varem ikka oli põhja alt pisut märg või vähemalt tilgake plusskontaktil. K4 on siiamaani igalt poolt täiesti kuiv. Minu jaoks väga oluline pluss on ka täitmine, just asi millest olen puudust tundnud. Üsna kohe suutsin ära kaotada plusskontakti isolaatori. Siit ka see, et igasuguse puhastuse ja lahti lammutamise korral tuleks kõik väikesed osad panna kindlasse kohta. Praegu asendab seda üks väike plastikseib, aga see on siiski üsna piiripealne lahendus, kontaktkruvi vajub ühe külje peale viltu, otse lühisesse ei lase siiski õnneks. Ma ei tea kas sellest, aga takistus kõigub pisut. Praegu on mul 1 oomine coil ja vahel näitab 1,2 ja isegi 1,4 oomi, sel juhul olen keeranud lahti ja uuesti kinni, see on aidanud. Nüüd on vaja muretseda üks varuosade komplekt ja plaanis üle minna ka P3 connectorile, 510 on minu arust üldse iganenud asi ja pigem mõeldud ego'dele. Eks siis paistab, kas takistuse kõikumine on pigem tingitud ühendusest seadmega või asja enda probleem. Üldiselt väga rahul ja ei ole tekkinud kordagi mõtet, et ilmaasjata raha raisanud.
 8. Tegelikult kui järele mõelda, siis võib asjal olla siiski üks väga oluline eelis. Otse vooluga kütmisel on küttekeha osas üsna vähe mänguruumi, induktsiooni puhul saab ju põhimõtteliselt kasutada ükskõik millise kujuga küttekeha, see annab üsna palju võimalusi küttekeha ja tahi paigutamiseks, mis omakorda tähendab meie jaoks palju huvitavaid lahendusi. Metrallist tahti on ju teoreetiliselt võimalik otse kütta, küttekeha on võimalik paigutada tahi sisse jne. Praegu kujutame asja ette ikka sellisena, et on vedru kujuline küttekeha ja taht jookseb sealt läbi, selline lahendus paneb jah natuke haigutama ja ei tekita erilist vaimustust, vahet ju pole kuidas energia küttekehani kantakse. Kontaktivaba lahendus on ka eelis, igal juhul, mille juba enne välja tõin.
 9. Kõike energiat ei saa kätte, osa läheb aku soojendamiseks ja buck-boost konverteril on ka mingisugune kasutegur, küll üsna kõrge, aga ikka alla 100%, seda siis elektrooniliste MOD'ide puhul. Induktsioonil näeks ainult ühte eelist, kontaktivaba küttekeha, aga lisaks kasutegurile, mis ei pruugi olla väga kõrge võib sellel ka teisi miinuseid olla. Mingit revolutsiooni siin nagu ei näe.
 10. Tegin lahti ja puhastasin ära. Coili alt tundub kuiv olevat ja põhja all ka midagi ei olnud, nii et leke sai olla ainult tihendi vahelt. Tekkis küsimus, kumba pidi see põhja tihend käib, kas sile või ümar pool üles? Juhendi olen juba suutnud kuhugi ära paigutada
 11. Oleneb vedrust, kui on piisavalt jäme ja verdu traadi kogupikkus ei ole suur, siis üldjuhul ei määra selle omatakistus palju. Palju oleneb ka coili takistusest ja tarvitatavast võimsusest. Võtame näiteks ühe suvalise vedru. Vedrutraadi läbimõõt on 1 mm, 10 keerdu ja vedru läbimõõt 8 mm. Verdutraadi ristlõike pindala on 0,785 mm2 Vedru ühe keeru ligikaudne pikkus 25,1 mm; kogupikkus 251 mm = 0,251 m Terase eritakistuseks võib võtta keskmiselt 0,15 Ωxmm2/m Seega vedru takistus on 0,15x0,251/0,785= (ligikaudu) 0,048 Ω Muidu võib öelda, et tegu on üsnagi marginaalse takistusega, aga ekstreemse sub-oom fänni jaoks on see juba väga suur takistus. Näide 1 oomise coili puhul, 4,5 voldi korral: Jätame arvestamata aku sisetakistuse ja muude kontaktide takistused, siis vooluahela kogutakistus on 1+0,048=1,048 oomi. Koguvool vooluahelas: 4,5/1,048=4,29A ja koguvõimsus 4,5x4,29=19,32W Coilile langev pinge ja võimsus: Uc=IxRc=4,29x1=4,29V ja võimsus Pc=IxUc=4,29x4,29=18,4W Vedrule langev pinge ja võimsus Uv=IxRv=4,29x0,048=0,206V ja võimsus Pv=IxUv=0,88W See võimsus hakkab vedru soojendama, aga tegu pole kuigi märkimisväärse võimsusega, mille kaotame vedrul (umbes 4%). Olukord on tegelikult tunduvalt parem, kuna coil soojeneb oluliselt kiiremini ja selle lõpptakistus soojana on suurem, nii et pingelang vedrul väheneb veelgi. Lõppkokkuvõtes reaalselt kasutuskõlblik lahendus. Madalate oomidega on lood teised, näide 0,2 oomise coili ja 3 voldi korral: Koguvool vooluahelas: 3/0,248=12,1A ja koguvõimsus 3x8,62=36,29W Coilile langev pinge ja võimsus: Uc=IxRc=12,1x0,2=2,42V ja võimsus Pc=IxUc=12,1x2,42=29,28W Vedrule langev pinge ja võimsus Uv=IxRv=12,1x0,048=0,58V ja võimsus Pv=IxUv=12,1x0,58=7,03W Kaotame juba umbes 20% koguvõimsusest ja 7W on üsnagi arvestatav võimsus vedru soojendamiseks. Sellised kõrvalnähud ilmselt ei meeldiks kellelegi. Näites toodud vedru ei ole K4 vedru! Aga selles suhtes on sul õigus, vedru takistuse probleem on vägagi tühine ja kui siis ainult ekstreemse sub-oomi korral, kehv kontakt on palju tõsisem probleem selle kõrval. Tänapäeval on igal pool kus hea ühendus oluline kullatud kontaktid, aga meenub üks lahendus vanadest lamp-raadiotest. Seal olid kasutusel lainevahemike lülitites peamiselt hõbetatud kontaktid ja oksüdeerumise vastase vahendina kasutati vaseliini, millega kontaktpinnad kokku määriti. See tundub kummaline, aga nii tehti. Hõbe ei ole iseenesest keemiliselt väga aktiivne, aga tema acheilluse kand on väävliühendid, mida õhus leidub piisavalt. Kõik me oleme ju näinud, et hõbe kaotab üsna kiiresti oma sära ja muutub pikema aja jooksul lausa süsimustaks. Küsimus neile, kellel K4 katsuta, kas see vedruühendus on pluss kontakti jaoks ja kas see on ainus (põhi)ühendus? Kas vedru kontaktpind on lihvitud või muul moel töödeldud?
 12. Nüüd siis sihuke jutt Vedru võib tegelikult elektrijuhiks olla küll, aga oleneb milline vedru ja kus kohas. Suurte voolude puhul ei ole selline lahendus küll eriti hea. Teras oma suure eritakistusega ei ole kõige parem elektrijuht ka, suuremate voolude (väga väikeste coili takistuste) korral hakkab rolli mängima ka vedru omatakistus. Vedru hõbetamise mõte jääb ka segaseks. Takistuse probleemi õhuke hõbedakiht palju ei muuda, samuti ei aita hõbe paremat kontakti saada. Juhi, enamasti vasktraat, hõbetamist kasutatakse HF poolide puhul, mujal pole sellist asja kohanud. Takistuse vähendamiseks peaks juht olema täishõbedast, vedru tegemiseks hõbe muidugi ei kõlba. Parema kontakti saamiseks kullatakse kontaktpinnad. Kuld ise oma eritakistuselt on kehvem kui hõbe ja isegi vasest on kulla eritakistus suurem ja kulla kasutamise eesmärk on parema kontakti saavutamine, seda tänu tema keemilisele passiivsusele. Hõbe võib selles osas vasest parem olla, aga kontaktpindade hõbetamist sellel eesmärgil kohanud ei ole, takistuse vähendamiseks kasutatakse küll näiteks lüliti või relee kontaktide puhul kõrge hõbedasisaldusega sulameid, vahel isegi kullatakse taolised hõbekontaktid, aga lihtsalt hõbetamine ei ole piisav takistuse vähendamiseks. E-sigarettide puhul kohtab üldse huvitavaid lahendusi. Räägime ju ikka suurematest vooludest, mitte mõnestsajast milliamprist. Ühendused jooksevad läbi keermete, mittepingutatud teras/pronkskontaktide ja vahel on selliseid ühenduskohti kogu vooluringis üsna mitmeid. "Mass" ühendatakse korpusega läbi keerme jne. Kõik need kontaktid võivad omada teatavat takistust ja kui voolud lähevad suureks, siis see takistus hakkab vooluringis juba rolli mängima. Edasi saab igaüks ise mõelda mis juhtub.
 13. Ideaalne asi on suhteline. Kui see ei kilise-kolise, ei leki ja ei lurise, peab vastu ja on mugav kasutada siis ehk ongi paeaegu ideaalne? Võibolla kloonidest ja odavamast kraamist ei tasugi loota seda päris ideaalset asja, aga see ei tähenda, et seda olemas ei ole. On keegi kuskil kurtnud originaal kayfun'i kvaliteedi üle? Kas mina peaks siis esimene olema? See kui mõni asi lihtsalt ei meeldi on teine teema, ma pigem pole rahul asjade kvaliteediga, odavast asjast tahaks mingisugust kvaliteeti ja kallimast tahaks kõrget kvaliteeti ja ongi kõik. Küsimus polnud kas osta, vaid mida osta. Kui lüüa kokku suitsu peale kulunud raha, siis oleksid saanud iga kuu uue K4 ka osta. Ja sõltuvuste peale kulunud raha me ei loe ju, pigem jäägu söök ostmata, see summa on püha ja puutumatu. Teisest küljest on see ka selles mõttes positiivne, isegi kui osta igasugust rauda kokku ja proovida, enne õige leidmist ja ka siis kui lõpuks see õige on üks kallimatest turul, ka siis aasta pärast on seis üsna nullis. Tühi jutt kõhtu ei täida, kui asi käes siis on näha... kaks viimast posti, midagi sellist ootasingi Kui spezz'il olemas kohe, siis varsti käes
 14. Eks igaüks leiab oma, originaal on mugavalt kindla peale minek. Kloone ja originaale oma vahel võrrelda ehk väga ei tasu, siiski erinevad tooted ju. Kangertech ju iseenesest ei peaks ka mingi jama asi olema, aga nende kvaliteet pole ka ikka absolutne tipp. Ammugi ei saa usaldada mingit head klooni. Ilmselt klooni soetamisel arvestatakse ka võimalusega, et tuleb natuke nikerdamist ja seda ei saa pahaks panna.Samas kui see kloon maksab 30 eutot, ei olegi see ainult kommiraha ja asi peabki toimima enamvähem normaalselt. Jah hinnavahe võib olla viiekordne, aga kui arvestada kogu teekonda e-sigareti maailmas, siis igasuguse jama peale on raha juba piisavalt läinud, aga pole ikka seda õiget asja. Selle raha eest oleks kohe ostes saanud juba väga korraliku asja. Kahjuks ei ole kohe seda infot ja teadmisi olemas, huvi korral on tõenäoline ikka, et pöördutakse suuremate tegijate poole. Nii ka mina. Algul võib nende pastakas tunduda enam-vähem korralik kraam ja ei teagi et midagi paremat olemas, aga mingi moment see ei rahulda enam, kui käsi rohkem suitsupaki poole hakkab minema. Lähed tagasi nende juurde ja ostad midagi "paremat" . Üks S tähega koht müüb innovatiivset toodet nõudlikumale tarbijale, noh see ainuke "MOD" nende valikus ... tahad telefoni lähed EMT-sse, mitte ei otsi nurgatagust müüjat, saad võibolla asja natuke kallimalt, aga kõik muu on korralik, aga e-sigareti puhul tuleb asjale teisiti läheneda ja uuena selles maailmas võib kergelt komistada. Tublid on need, kes kohe õige tee leidnud. Kayfun ja MOD pole ehk päris algajate teema, aga ei teadnud isegi nende asjade olemasolust, nii et ei saa päris öelda, et oleks kohe võinud osta korraliku MODi ja kayfuni otsa. Aga rahaliselt küll. Minu põhimõte on see, et osta üks kord, mitte koonerdada ja kasutada asja pikalt ja probleemideta. Nii et kloonid pole minu teema, kuigi usun, et on olemas ka korralikke kloone, aga ei viitsi neid hakata otsima ja proovima. Igasugune "säästmine" võib lõpuks minna kallimaks. Küsimus on praegu pigem selles, kas minu "stiili" puhul K4 on ikka hea valik. Kordan üle, et ei aja taga suuri võimsusi ja madalaid oome, 1 oom ja 15 vatti on enam-vähem maksimum mida vajan, võibolla vahel sutsuke rohkem. Omaustest, mis walc välja tõi hindaks kahte esimest küll, millest olen puudust tundnud olemasolevate asjade puhul. Coil'i tegemise ja paigutamisega on kogemusi vähe, nii et ei oska hinnata mis eelise K4 selles osas annab.
 15. Müüjaga rahul. Ega müüja kaupa ise tee ja kui odavat kräppi kolmekordse hinnaga ei müü, reklaamides seda kui parimat, nagu üks suurem tegija näiteks teeb, siis pole nagu milleski süüdistada. Posu tihendeid kaasas, nii et kui tihendis asi, siis saab korda. Aga töökindlat asja vist ikka sellest loota ei saa, kui paari nädala tagant tihendit peab vahetama.Lõpuks peab neid kuskilt juurde otsima ka hakkama, kui otsa saavad.
 16. Ülalt täitmine tundub üsna hea asi olevat. Kui K4-st veel midagi ei teadnud, isegi siis mõtlesin, et keegi võiks välja tulla sellise asjaga. Aga see muidugi ei ole põhiline argument. 3.1 saab ka pealt laadida? Kivi jutt tekitab K4 osas kahtlusi
 17. Seda kindlasti, aga lähtume probleemi tõsidusest. Kui sa peaks kogu auru probleemide lahendamise peale kulutama, siis esiteks jääb vähem aega kasulikuma tegevuse jaoks, kliendid on küll rahul, aga lõpuks mõtled ise et teeks hoopis midagi muud. Need kes pöörduvad, nende murega peab muidugi tegelema, see ongi märk õigest müüjast. Kui mu e-vic oleks saba andnud, siis muidugi oleks müüja poole pöördunud, aga praegune asi ei tundu nii tõsine. Teema tegin ka rohkem nö arvamuse vormis.
 18. Praegu on mul 1,2 OCC sees. Aga sellest vist ei peaks sõltuma, kuna tundub, et lekib klaasi vahelt. Aga võimalik, et läheb coili alt põhja alla ja sealt välja, vaatasin, et selline asi võimalik ehituse poolest. Coil ise on kõvasti kinni, ei ole lahti tulnud. Mingid tihendid olid kaasas, kui tühjaks saab siis vaatan kas annab vahetada. Eestist ostetud jah, aga esialgu vähemalt müüjat tüütama ei hakka, hea et meil siin üldse on mõned tegijad, kes midagi mõistlikumat pakuvad, kui kõik neid iga väikese asjaga tüütama hakkavad, siis lõpuks jäävadki valikuteks ainult välismaa ja skysmoke taolised asjad. Põhjus võib olla mitte väga tõsine ja lihtsalt parandatav, aga häirib rohkem see, et kui selle raha eest midagi osta, siis eeldaks ikka korralikku kvaliteeti ja et ei peaks jebima. Tühjaks saab siis uurin põhjalikumalt ja annan teada.
 19. Selle jutu rääkisin teises teemas ära, et pidin kangeri subtankis pettuma ja ei soovi enam rohkem hiina jubinatega tegemist teha, muidu varsti on kopp ees ja täies mahus analoogi juurde tagasi. Praegu juba poolel teel analoogist loobumise suunas, pole veel leidnud seda päris õiget asja, et päriselt loobuda. Saaks vähemalt korraliku raua kätte, siis saaks hakata otsima õiget vedelikku. Ja ilmselt ei ole mõtet kõike läbi proovima hakata, kayfun tundub igas mõttes hea olevat ja hiinast natuke kaugemal ... aga siinkohal kuluks ehk kogenenumate nõu ära. Vaatasin Kayfun 4 poole ja mõtlesin, et minu jaoks on see ehk natuke overkill. RBA on kangeriga proovitud, tundub hea, hoiab hilisemad kulutused minimaalsena. Samas sub-oom ei ole minu teema, vähemalt praegu tundub nii, võibolla kunagi hakkab meeldima. Tõmban kuskil 1-1,5 oomiga 10-15W ja nii tundub kõige parem. Siit tekibki küsimus, kas Kayfun 4 ei ole pigem mõeldud siiski muuks? Või hoopis 3.1? Samas hinnavahe nendel ei ole nii üüratu, tuleviku perspektiivis tundub 4 ehk parem valik. Mind huvitab eelkõige kõrge kvaliteet ja tulevikus näeks nagunii pigem RBA-d, need vahetatavad asjad lähevad liiga kulukaks ja mänguruumi oleks ka rohkem.
 20. Umbes paar nädalat seda tükki omanud. Siiamaani olin rahul, kuni tänaseni, kui avastasin, et asi lekib kuskilt klaasi vahelt, tundub et alumise tihendi juurest. Vaatasin klaasi serva ja alumisi tihendeid, visuaalselt tundub kõik korras olevat ja huvitaval kombel on isegi alumine tihend kuiv. Aga lekib just altpoolt, näpu vahel keerutades saab sõrm vedelikuga kokku alt, ülevalt jääb kuivaks. Ei ole kukkunud ja vägistanud ka seda mingit moodi pole. Lekkima hakkas lihtsalt lambist, hommikul oli korras, päeval palju ei kasutanud, aga ka ei avastanud midagi kahtlast ja koju jõudes avastasin, et lekib. Vahepeal täitnud ja lahti keeranud ei ole... Asjal nagu hinda on, võiks eeldada kvaliteeti ka, aga tundub et "made in china" ei saa kunagi olla päriselt hea, parim mida loota on vast peaaegu hea. Siiamaani ongi e-teema natuke pettumust valmistanud just asjade kvaliteedi osas, joyetech tundub olevat parim asi millega kokku olen puutunud, aga siiski ütleks ka selle koha peaaegu hea.
×
×
 • Create New...