Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

shaggywaggy

Tavakasutaja
 • Postitusi

  2
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About shaggywaggy

 • Sünnipäev 04.12.1993
 1. Joyetech eGo One katki

  Pigem loodaks jah mõne asjatundja peale, kes oskab ja julgeb seda rohkem kruttida, et seade edaspidi ka töövõimeline oleks. Ise ei julge küll midagi näppida, veel vähem teadmata, kuidas plussklemmid või 510 connectorid funktsioneerivad. Clearo alust proovisin lahti keerata, aga ei tahtnud lahti tulla. Aurustit ei julge ka täielikult välja vahetada, sest äkki võib viga olla hoopis akus, kuigi voolu võtab ta sisse.
 2. Joyetech eGo One katki

  Selline lugu siis, et umbes paar kuud tagasi sai soetatud e-sigaret ja just selline mudel nagu pealkirjas täheldatud (2200mAh). Probleem algas sellest, kui e-sigaret maha kukkus. Seade võttis peale maha kukkumist küll voolu sisse ehk hakkas tööle, kuid aurustama enam ei hakanud. Kas keegi teab kuidagi või kedagi, kes parandab e-sigarette või teab nendest asjadest natukene rohkem? Oleks vaja kas diagnostilist abi või veel parem - parandust. Edit: soovitatavalt võiks remonditeadmistega inimene asuda Tartus.
×