Jump to content
E-sigareti foorum

zariin

Tavakasutaja
 • Postitusi

  55
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About zariin

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 23.08.1973

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn

Viimased profiili külastajad

4 535 profiili külastust
 1. Minu rig on veits uuenenud: Põhirelv on Joyetech Cuboid koos Smok TF-RDTA-ga, kus sees dual alien-clapton 0.2 ohm (65W) ja tagavarapill Koopor Mini koos UD Bellusega, kus sees dual coil 0.5 ohm (37W).
 2. Lähemal vaatlusel selgub, et põhja all olev kruvi pole ainult 510 pini reguleerimiseks, vaid ka deck-i keeramiseks, et coilid oleks ilusti õhuava ees.
 3. Sain siis enda oma ka kätte. Vahva vidin, aga veel päris sõbraks pole saanud. Palju tossu ja maitset, aga üsna tuliseks läheb, siin kohe see topelt driptip abiks. Samuti tasub kuulata targemaid, kes soovitasid vatti mitte läbi põhja toppida, vaid asetada aukude peale. Minul lahendas see jubeda sülitamise ja lurisemise probleemi.
 4. Ei ole leidnud seda bypassi, samas kodukal sõnaselgelt kirjas.
 5. Cuboidil uus firmware väljas 3.12 Nüüd saab oma logo lisada ja bypass režiim. http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=171
 6. Ostsin siit foorumist omale backup-iks ühe Koopor Mini. Muidu see mod on igati tubli tükk, ehituskvaliteet on meeldiv, arvestades hinda. AGA... Nagu eelnevalt juba välismaa foorumitest lugesin, siis firmware nendel seadmetel on suhtelislt õnnetuke. Näiteks, kui seade panna stanby-sse (5x click), siis umbes 15 minuti pärast päästikut vajutades andis kohe kuuma, ilma et oleks pidanud lukku maha võtma. Samuti temperatuurikontroll ei töötanud korralikult - viskas nikli mode-s päästikule vajutades kohe tagasi power mode-sse. Seade teatas ka, et aku on tühi juba siis, kui tegelik aku tase oli 40% mis on küll akule tervislik, aga kasutajale natuke palju. Koopor ise pakub, et tuleks seade saata lähimasse teenindusse uuendama püsivara, aga saatmiskulud maksab klient, kuna firma ise pole suutnud luua tarkvaralist püsivara uuendust. Tegema peab seda läbi riistvaralise programmaatori. Seega - sai järgitud juhist mis on leitav siin: https://docs.google.com/document/d/1u_4dTG8_kyOi2wa3OMCrawK6Kv3ViKisB1Mg-jOdkc0/pub Algatuseks ostsin Jebaist selle programmeri, mis koos HongKongist saatmisega tuli 2.75€ andis seda ka oodata 3 nädalat... Siis ühe Samsa micro-usb juhtme, mille ära lamestasin ja vastavalt juhendis olnud skeemile programmeri otsa ühendasin. Programm, millele juhendis viidatakse on üsna universaalne - installib draiverid ja puha... Samuti tõmbasin Koopori kodukalt kõige uuema firmware ja asendasin programmi kaustas oleva sellega. Paar minutit arvuti kallal ja - voila! Nüüd tekkis TC alla juurde ka "steel" režiim ja TCR väärtuse mudimise võimalus. Samuti on kadunud see standby viga, et taskus ise kuuma andma hakkas... Räägitakse, et aku peab ka veidi kauem (või siis mod ise teatab aku tühjenemisest hiljem). Ehk siis sai pooletoobisena sündinud toode omale uue hingamise. Tagavara seadmeks koos Bellusega sobib küll!
 7. Ma ei tea, mul ei ole niimoodi... Esimesel hetkel sai üks aku varem tühjaks kui teine. Isegi omavahel ära vahetatult liikus probleem akuga kaasa (märgistasin aku ära). Samuti üks, märgistatud aku laadis kiiremini täis ka. Laen neid Nitecore UM-20 laadijaga, niiet häda ei saanud olla laadimises. Võtsin ühendust akude müüjaga, kes nõustus, et võis juhtuda erinevast partiist ja vahetas pikema jututa ümber. Nüüd probleem puudub - Cuboid näitab võrdset tühjenemist.
 8. Aga palun! Pilt küll laenatud, aga jutt õige.
 9. Noh, kui guugeldada, siis tuleb ikka päris palju infot selle kohta - muuhulgas ka müra, mida ei tasu tõsiselt võtta. Minul on isiklikud kogemused sellised, et kui väljas läks temperatuur alla -10 kraadi ja õues veipida, siis pärast soojas (põues näiteks) hakkas õhuaukudest tilkuma. Kui Subtanki aga toas ainult kasutada, siis pole ette tulnud. Minul oli kasutuses ainult tehase vertical coil, kuna horizontal (vanemat tüüpi) coil andis dry-hitte. Samuti pole veel kasutanud RBA-d. Räägitakse, et sellega ei olevat probleeme. Väga võimalik, kuna see, mis tilgub on tegelikult kondents, mitte paak ei leki. Näiteks õues veipides on driptip-i alune pärast jummala märg. See niiskus jookseb mööda aurukanalit tagasi coilini ja vertical coilist otse läbi kuni põhjani välja. Jube tüütu! Samuti on jube tüütu alt täitmine - alati hoia taskus pabersalfakaid ja leida koht kus tilkuv clearo toetada. Sellepärast on Zephyrus ikka jube mugav - täitmiseks ei pea midagi küljest kruvima ja ei leki ka külma ilmaga - tõsi olem kasutanud ainult RBA-d, mitte tehase coile. Hetkel ongi Subtank ainult tagavaraks. Ei saa ary sellest Kangeri-hypest....
 10. Mjah, mul lekib ta ainult suurte külmadega, nüüd juba peaaegu kevad käes! Ega tasu vaeva tõesti. Pealegi Zephyrust pole õnnestunud lekkima saada. Hetkel sees 0,8 ohm dual coil ja väga hea!
 11. No eks ta ikka aitab, ilma tihendita ju jookseks kui kevadine mahlakask! Aga tegelikult ma ostes lootsin ka, et aitab subtankidele tavaliste lekkimiste vastu, aga ei! Ainuke praktiline väärtus sellel "kummikrael" on ehk see, et külili asetates klaas ei puutu vastu aluspinda ja täites kui vahelt lekib, siis ei tilgu kohe maha, vaid jääb krae peale. Muud effekti pole küll täheldanud...
 12. Ei ole, see on Kangeri toodetud subtank mini "improved" tihendite komplekt, eraldi juurde ostetud.
 13. Minu varustus: Joyetech Cuboid koos UD Zephyrus V2-ga, Vamo V6 koos Kanger Subtank Miniga ja tagavara - Greensoundtech G3.
 14. Minule ka (tõsi, mitte täna) astus suitsunurgas, mis asub tänaval, ligi u. 70-ne meesterahvas ja küsis: "Ma näen, teil tulevad sellest masinast päris suured pilved, kas see on mingi tugevam tükk või vingem vedelik?" Ise võttis põuest spinneri välja ja küsis, et kas sellest saaks ka niimoodi... Andsin siis nõu, et kuhu ta peaks minema, et vihasem aurumasin saada ja konsulteerida. Aga jah, ka vanema generatsiooni teadlikkus asjast on täiesti arvestatav. Hmm.. ma ka ise pole enam teab, mis noor... Ikkagi 27 a. staaži analoogiga...
×
×
 • Create New...