Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

vapekevin

Tavakasutaja
 • Postitusi

  29
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About vapekevin

 • Sünnipäev 02.05.1995

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

2 812 profiili külastust
 1. Üks artikkel

  Täiesti õige jutt. Päris närvi ajab ikka küll siin, RAHVA arvamus absoluutselt riigikogutegelasi ei koti... Nendel on vaja oma tegemistega kähku ühelepoole saada ja kuskile sviiti maksumaksja raha eest lebotama minna, no mida piixu? Alles hiljuti oli artikkel netis kus ilves oli kasutand n.ö riigi pangakaarti ja tasunud sellega mingi sviite ja masaaze jms.. Samuti sai ilvese ärma talu EASilt toetust aga kes tagasi peab maksma? Meie maksumaksjad ikka.. Tundub nagu tegemist oleks juba seadusliku rööviga maksumaksjatelt. Ma usun ,et keegi ei taha ,et meie maksumaksja raha kasutatakse mingi presidendi sviidi kinniplekkimiseks. Ohh harja võtab punaseks küll ikka. Ega ennem see kord maija ei tule kui tsaari aeg tagasi tuleb või euroopa liit laiali laguneb!!!
 2. Baasvedelik

  Kui pg on suurem kui vg on vedelik vedelam. Kurgu hitt ja maitsestaja maitse on paremini tuntav Kui vg on suurem kui pg on vedelik paksem. Kurgu hitt väiksem samuti ka maitsestaja maitse aga tossab paremini. Ise kasutan 40pg / 60vg 3mg ja 6mg smoki baasi ja capella maitsestajaid. 20ml panen umb 17-18ml baasi ja ülejäänud paar milli maitsestajat, muidugi see oleneb maitsemeelest jällegi. Kellele meeldib tugevam maitse kellele jälle mahedam maitse. Kõige lihtsam on ikkagi ise katsetada, proovida ja puurida
 3. Baasvedelik

  50PG/50VG üldjuhul. Oleneb jah mis aparaati kasutad. Kas vähe tummisem või siuke starter kiti moodi ollus.
 4. Ijust 2 ei anna võimsust

  Originaal IJUST 2? Tean omast käest ,et kloonitud IJUST 2 jääb mingi-aeg nupp kinni ja ei anna ühendust enam.
×