Jump to content
E-sigareti foorum

Quit

Tavakasutaja
 • Postitusi

  2
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Endal sai RX200s soetatud üle aasta tagasi. ÜLI rahul olen ära kulunud (kuid töötab!) ja mõtlen juba uuema mudeli peale (4 akuga), ekslusiivelt Wismec ! Vaata pilte, Eesti e-poodides on ka kõik ilusti saadaval http://www.wismec.com/product/ Ja JayBo on äge tüüp, vaatasin tema videosi ja see tema huumor aitas mul õigele otsusele jõuda! Samuti see modide stiil mis neil on, on väga ilus IMO! (See video on Wismec Theorem RTA reklaam, vahva ise oman ka seda)
 2. Jah tellisin siis siit e-poest seekord, sain paki kätte ka. Paar väikest asja häirisid mind isiklikult tho. Enne olen kõik kaubad tellinud e-liidu poodidest ja midagi pole seal kunagi juhtunud. Nikotiini booster e-poe pilt Mis mulle saadeti: "Toode sisaldab nikotiini, mis võib Tekitada harjumust." Jah igatahes ma ei kurda, kuid... kas see on mõne suvalise isiku ise segatud (vist)? Pudel ei olnud "kinni" nagu tehasest tulevad pudelid. Kas see on legaalne? Ma ei tea. Aga pudeli peal on ilus kleebis / design . Ma veipin selle ära niikuinii. --- Ja siis tellisin ArtVap baasi (olen seda baasi tõmmanud palju eelnevalt, mulle sobib) Mis mulle saadeti: Jah alles nüüd avastan et nende poes see link: https://easysmoke.eu/et/baas-vedelik/1000ml-artvap-magnus-baasvedelik-0mg.html ütleb toote pealkirjas "1000ml ArtVap/Magnus Baasvedelik 0mg" mis seal ikka, veipin ära ikkagi. Kuigi enda arust tellisin ArtVapi XD Kuid minuarust on ArtVap pudel palju kvaliteetsem ja profesionaalsem ei tea kas sisu on neil palju erinev mõlemad on odavad, aga äkki see Magnus on vähemalt 50% "odavam" (sisetunne ütleb!) ? Ei leidnud isegi googlest pilti selle kohta nii tundmatu siis.
 3. Tere.. enda arust leidsin ühe toreda poe, kuni vaatasin et see küsib minu isikukoodi, mis on väga imelik. Üksi e-pood pole seda enne teinud kus minda olen tellinud kaupa. Ma tean et SmartPostil on enda viis mis vajab ID kaarti tuvastamiseks et isik on 18, ja isegi ühekorra olen pidanud seda kasutama aga siis sain SMSi mis ütles et kaasa võtta ID kaart. Kas keegi on siit poest enne tellinud? Ja kas siia enda isikukoodi sisestamine on "ok" :S? Tundub väga ohtlik, sest see info ilmselt salvestub kuhugi ja siis saab sinna ükskõik kes ligi. Tänan..
 4. Tere! Nüüd on uued seadused, ja ma pole enam kursis asjadega. Vajan e-vedelikku ja ehk mõnda head clearot. Mida osta? Mis on tõeliselt hea? Kaupmehed võivad julgelt soovitada kui märkvadad seda teemat aga olge vähemalt ausalt ja ärge soovitage leakivad crappi! RX200s peale. Mitte ülikallist, hind võiks clearol jääda max 50 eur. Eelistaks baasvedelikku ka, aga kui midagi muud odavat head on siis käib ka. Tänan! ///edit/// Leidsin sellised diilid: https://easysmoke.eu/et/iseehitajale/baas-vedelik/1000ml (0mg) Artvap 14,99 € https://easysmoke.eu/et/nikotiini-booster-20mgml/nicobooster-20mg.htmlNic booster 20mg/ml 10ml 1,39 € Njah ise olen Artvapi pidevalt tõmbanud, pudel on ilus kvaliteedi kohta midagi ei oska öelda, minule sobib!
×
×
 • Create New...