Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

ptarmu

Tavakasutaja
 • Postitusi

  48
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. GG Ithaka

  Uudistoode jõudis pärale: http://www.fasttech.com/product/1595401 Paraku oleks oodanud seda toodet enne külmalainet! Õnneks olen laisk ja aeglane - plaanisin saksamaalt osta Hercules-e lühikest huulikut, et kasutada 510 huulikuid - jupp ise 10€, transa 10€, hea et ostmata jäi! http://vapor-freak.de/zubehoer/Hercules ... Mouthpiece Ja ei pea hakkama leiutama, kuidas seda lühikest jupikest üldse kruttida saab?
 2. GG Ithaka

  "Kiitused" postiteenusele, kes oskas üle 3 kuu jooksul koguda kokku ühe saatja poolt 1,5 kuuse vahega saadetud pakid ja toimetada need aasta lõpuks mull ÜHEL PÄEVAL KORRAGA! Sain lõpuks kätte pingemuundurid! Kahe asemel on mul neid siis nüüd kokku 4... Kasutades õpetust: http://www.instructables.com/id/Small-W ... kel-Wires/ Valmistasin endale ka sarnase asja: Paraku oli see laadija karbike, kuhu asjad toppisin nii pisike, et kaitse ei mahtunud sinna... Lisatakistiks panin 10 oomise (usb 5V ja 10 oomi kindlustab, et vool ei lähe üle 500mA). Tegelikkuses väljundit lühistades läks toitevool 0,28 A-ni (3 V jäi takistile) Laadides oli max 180 mA. Polegi vist mingit kaitset vaja! Kasutatud pingemuundur on "disainitud" 4A voolu jaoks..... Järelikult oleks ta võimeline ka 4A tarbima! Panen siia ka pinged, mida üks kreeklane oma müüdavas seadmes kasutab: Position 1: 27 Volts for wires 0.13 - 0.16 Position 2: 31 Volts for wires 0.17 - 0.18 Position 3: 35 Volts for wires 0.2 - 0.23 Position 4: 41 Volts for thicker wire 35V särtsutab 0,2 mm juhtmed ilusti kokku! Jupid läksid alla 10$, aga igat asja pidin ostma hulgem, nii et praegu kulud suuremad... Takistid olid olemas, karbike kah..., usb juhe ja 500mA laadija olid olemas... Nüüd on siis aparaat valmis, aga seni ühe korra ainult rakendust leidnud! :D Vähemalt on midagi ise tehtud!
 3. GG Ithaka

  Seal on 3 erinevat varianti - 1,8, 2,2 ja 2,5 oomi! 1,8 oomised dual coil-is - takistus kokku 0,9 oomi j.n.e. kooli füüsika - rööbiti paiknevad takistid! 3,5 oomised annaksid kokku 1,75... Evic ja vamo ei kannata alla 1,5 oomist takistust... Aga kui mul nüüd tahid jälle järjekordselt töötamise lõpetavad, siis katsetangi ära - tahid risti ja üks coil nende ümber! Võib-olla ongi parem, mõned kasutavad?
 4. GG Ithaka

  Tea, kas see tiivakestega logo asjale mingit lisaväärtust nüüd annab? :S Tiivakestega "asju" saab kohalikest poodidest ka! Nüüd juba valmis tehtud traadid ka müügil! (seda, kas ithakale sobivad, ei oska veel keegi kinnitada....) https://www.fasttech.com/products/1411/ ... r-100-pack Dual coil-iks nad igatahes ei sobi - 2,5 oomistega jääb dual-iga järgi 1,25 oomi ja selline takistus ei sobi ei evic-ile ega ka vamo-le!
 5. GG Ithaka

  On jah täitsa selge plastik! Tossamiseks keera tehase coilid lahti, pane uued tahid, sama traat tagasi ja säti need tahid risti! (soovitati alumist tahti tiba alla suruda, et päris lühist keerdude vahel ei tekiks, osa takistust läheks "kaduma", aga kui juba coil-e on kasutatud, siis vist ei ole eriti midagi karta.) Tehase paralleelne värk ei hakkagi vist kunagi tossama, kuigi soovitati neid näiteks üksteisele lähemale suruda... 80/20 vedelikuga keeran vedeliku ainult veerand tiiru lahti, tundub paras... Õhu reguleerijas on praegu tihend sisemine mõõt 20 mm, 1,5 mm. Ma olen neid nii palju katsetanud, ma ei teagi, milline orginaalis oli..... praegu on igatahes enam-vähem. 2 mm kiilus nii kinni, et... Ühe "nipi" võiks selliseks puhuks veel anda: 5mm polt koos seibide ja mutritega läbi augu ja sellest õnnestus alust kinni hoida ja õhu reguleerimise rõngas lahti keerata! Sarnased "teemad" ka teiste "metallrõngastega"!!!!! Näpuga kinni ja tangidega lahti! :D Traatide keevitamise asja polegi korralikult käima saanud. (vahepeal polnud ju vaja ) Praegu olen 20 V-se laadijaga kuidagi kondekat laadida püüdnud.. :S "unistus" on USB 5V pealt asi tööle saada, aga pingemuunduri pisike trükiplaat on juba üle kuu "postis"... (arvutasin 4.11.13 on 45 päeva postis...) tea, kas toll on tagasi saatnud (100% pole tal mingit CE märgistust peal)? Eks annan teada, kui keevituse kokku olen pannud!
 6. GG Ithaka

  Back in business! Magoo "aknad" sobivad väga hästi! http://www.ecig.eu/parts-and-accessorie ... -tube.html Ostsin magoo keraamika jupi kah... katsetada ei viitsinud, aga välisel vaatlusel on sarnane!
 7. GG Ithaka

  Millegi vastu tuli ju taustaks olev karbike toetada! -- 20 Okt 2013 09:55 -- Nii orginaal, kui ka b varuosadega on asi väga nutune... Nii fasttech-i ithaka, kui orginaal ithaka ja ka rainbowheaven-i hercules osad pidada 1:1-le vahetatavad olema, aga mitte midagi pole juba pikemat aega kuskil müügis! :S ismoka magoo on kah pea-aegu sarnane ithaka kloon, ülemine osa ei koosne 2-st "torukesest" vaid ühest. leidsin ühest kreeka poekesest magoo clear tube (2€) üks fritsude leht küsis lausa 8€ tk-st, tellisin ära, eks paistab, kas vindid sobivad? transa läks 10€! aparaat vedeleb praegu kapi otsas - katkise aknaga mahutab ainult umbes 1ml vedelikku, et lekkima ei hakkaks! ja sellisel kujul pole teda mõtet kasutada! -- 20 Okt 2013 10:01 -- P.S. fasttech-i discussion all kirjas, et mõnel on need aknad tiba "kõverad". praegu katkisena on ka ühelt poolt aken tiba "väljas". Ilmselt siis mingi valuviga. kahtlustan, et selle purunemise põhjustaski see, et vindi "sein" ühelt poolt õhem..
 8. GG Ithaka

  Nnüüd siis selgus, kust veel vedelikku välja nõriseb - plastikaknal on ühest otsast vint poole tiiru jagu lahti! ;O Nüüd oleks siis A varuosa vaja kuskilt saada! :D P.S. (14.09.13) Nüüd täpsem pilt ka: Kasutatud on ainult Hangseni RY4-ja. Ja see toru oli katki minnes teistpidi - tea, kas kuumus tegi paha? Rõõmusõnumina siis see, et aparaat TOSSAB KÜLL, kui teha 2 coli risti, mitte kõrvuti! Mõtlesin oma lolli aruga, et neil lähevad ju keskelt paar keerdu lühisesse, aga takistus jäi siiski sama! Selge pilt - parem mitte ise mõelda ja lugeda parem inglisekeelset foorumit! Tehase taht oli vist peenem ka, mina kasutan praegu 2 mm.
 9. GG Ithaka

  sitt! tõeline sitt!!!! ostsin isegi takistuseta traati ja keevitasin need kokku!l no on sitt ja midagi pole teha!!! uskumatu, et keegi seda 195 dollari eest ostab! ;O isegi vivi nova toob parema suitsu'!!!! -- 08 Sept 2013 02:00 -- Ära osta!!!! -- 08 Sept 2013 02:12 -- P.S. alt õhu võtmise tihend oli täiesti vale!!! P.P.S peale mitme nädalast "harjutamist" ja "timmimist" viskas mul eile tõeliselt kopp ette, kui see sitaratas oskas mul terve paagi tühjaks nõristada! Ta oskab vedeliku pealevoolu reguleerides keerata ka tahti hoidva osa põhja küljest lahti! See on liiga advanced device isegi minu jaoks!!! oskan parandada alates auto mootorist ja lõpetades arvutiga!!!! ja see raibe tõesti ei tossa!!!! isegi kahe coiliga!!!
 10. Keraamiline taht ja AGA-T2 "retsimine"! ;)

  Niii.... 2 tahti 3-st juba ammu katki... kasutasin neid järele jäänud 3 cm-seid juppe (üks läks ka juba katki!) Nii, et ikka VÄGA õrn materjal... Aga puhastamise koha pealt - pole vaja isegi setup-it laiali lammutada!- piisab, kui tahi ots "kuivale jätta" kärsatada seni, kuni taht kuiv.. ja siis läheb coil-i sees olev taht PUNASEKS! mõned korrad veel ja ongi "puhas"! Viimase tahi teen vist umbes 2 mm lühemaks! Kahtlustan, et liiga pikk! All tangis on tahi ots nibin-nabin tihendi kõrval - võimalik, et satub mõnikord ka tihendi peale ja siis on kindlasti liiga pikk!!! Aga kuna juba näha, et ka 3 cm jupp kaua terve ei püsi.... :S Siis jätan "piibu" selle viimasega koju kapi peale - jääb koduseks kasutamiseks! Paras käraka kõrvale 3 ml ära "imeda"!
 11. Keraamiline taht ja AGA-T2 "retsimine"! ;)

  Unustage ära see jura! Esimene taht pooleks! Maha pole kukkunud! Võib-olla on taskus olles kuskile kõksti vastu läinud.... Olen ikka väga ettevaatlikult (võrreldes tavalisega) oma "piibuga" ringi käinud..... :S Proovisin nokia-ga praegu pilti teha, ei tule midagi välja.. hiljem proovin fotokaga.... Eks katsetan keetes puhastamise ka siis ära.... tahi ots on must nagu ööö! Nikerdasin praegu "piibu" lühema tahiga tööle.... eks õhtul panen uue, saab ruttu sodist lahti! -- 08 Juul 2013 20:51 -- Plussid siis selle katse käigus: Tahi kaudu ei valgu tumedat kärsatamise jääki tanki! Vedelik kogu aja ilus puhas! Tossab nagu ikka!... Miinused: Eriliselt õrn asi! Keetmine vabastas tahi ainult coili väliselt alalt mustusest! Põletamine.... ei saanud seda 5-6-7 mm-st juppi eriti hästi põletada... Põletamine tegi peale keetmist ikka kõvasti valgemaks! Aga coili koht jäi tumedam! Nii, et pole see asi igavene midagi - nädalakesest piisab, et enam puhtaks ei lähe! Võimalik, et usa vennad oma tumedamate tahtidega ei märkagi seda? Head lugemist!: http://www.discountvapers.com/fc-2000-c ... 4-x-1-1-2/ Nii pikalt ma sellega loomulikult ei mänginud..... aga katsetamise võimalusi mul veel on! Ilmselt peab siis seda keraamilise tahiga piipu hoidma nagu jumala õnnistust kapi ääre peal? Ühe võtan veel taskusse kaasa... ma ikka ostsin selle kasutamiseks!
 12. zivipf.com saatsis mulle portsu eurode vastu 3 keraamilist tahti! http://www.zivipf.com/epages/63862298.s ... .8x40-3%22 Huvitav pakend, 3 tk. pudelikeses ja mingis vedelikus: Mõõtsin küll ainult ühte tahti, aga 2,8 mm asemel oli läbimõõt 2,9 mm. Ühtegi sobiva auguga aparaati polnud... võtsin ette AGA-T2-e! Puurisin tahi augu 3 mm puuriga läbi! Aega ei mõõtnud, aga kaua läks... tilgutasin õli puurile... aga ikka läks kuumaks ja tuli jahutada vahepeal... Ostsin ka lapikut kanthal-i... Monteerisin luubi all kokku: Takistus jäi 2,5-2,6 oomi.. Tundub, et tossab kah: Kasutanud ühe päeva... ilus valge taht hakkab ülevalt juba pruuniks määrduma Eks paistab, kaua töötab.... Juttude järgi peaks taht keetes uuesti puhtaks minema, eks paistab... Ainuke viga, mis tegin, et panin enda jaoks täiesti uue vedeliku sisse ja nüüd olen segaduses - ei oska maitse asju kommenteerida.... tundub väga võõras...
 13. [ülevaade] fasttech-i Mini-DID clone

  Täitmis-augu kruvikese kaotasin loomulikult ära.... ime, et nii kaua üldse "säilis"... Asenduseks sobis "läpaka korpuse kruvi" - lühem isend - pikem ei läinud lõpuni sisse, vint ei ole augul läbiv... Ei tea, kas see läpaka kruvi kõlbab ka coil-i kinnituskruvi asendama? Terasest ta ju on, aga värvitud..... Siis saaks selle "kuuskantvõtme" ka rahuliku südamega ära kaotada!
 14. [ülevaade] fasttech-i Mini-DID clone

  Vahet pole, mis ta nimi on! Peaasi, et ta töötab ka! Panin omaarust lihtsad näpunäited asja käivitamiseks! Hind oli lihtsalt huvitav!!
 15. AGA-T2 Rebuildable Tank atomiser

  Teema vahepeal mul ununenud... Auk sai ikkagi suuremaks tehtud, algul 1 mm puuriga näpu vahel, koristas lihtsalt augu äärtest "randid" ära... ja siis 1,1 mm puuriga!!! 1,2 mm puur sügeleb! Aga arvutused hoiavad tagasi, kui läbimõõt suureneb "natuke", siis pindala suureneb rohkem! Aga küll ma jõuan!
×