Jump to content
E-sigareti foorum

Shredder

Tavakasutaja
 • Postitusi

  19
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About Shredder

 • Sünnipäev 06.11.1989

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tartu
 1. Fasttechis pakutakse nüüd läbipaistvat tanki ka aquale, keda häirib, et ei näe palju vedelikku alles on.
 2. 2 x 0,5 mg=1mg ( 2 analoogi)20 minutit aktiivset auramist = ca 0,5 -1 ml vedelikku (individuaalne ja muutuv suurus), omastamine umbes 30% ehk 3-6 mg (18mg/ml vedeliku korral) Järeldus - kui pikemalt aurata tahad, kasuta lahjemat vedelikku. Kasutangi Lihtsalt kogemuslikult saab kange vedelikuga nn katuse suht kiiresti sõitma. Ei kujuta ette 50mg vedeliku tõmbamist. Loomulikult kui viimase aja poppe trende vaadata(ilmselt need veel niipea päris letikaubaks ei lähe) kus kasutatakse madalaid takistusi ja kõrgemaid vatte >15W, mille puhul auru kogus on üpris suur, siis ei pea ka nii kanget vedelikku kasutama kui tahad kiire nn suitsupausi teha. Kahjuks ei lugenud uurimusest välja kui kanget tavasigaretti kasutati, nägin ainult iso standardit, mis kirjeldab tavalise suitsetamise mahvi pikkust ja intervalle.
 3. No kurat ei tea. 0,5mg suitsu võis rahulikult teha 2 tükki järjest. 18mg vedelikku 20 min 1,8ohm ja 7-8W teen siis käib pea ringi ja süda on paha. Seda, et nikotiini vähem omastad kui suitsu põletamisest ma olen nõus aga taolisi arvutusi võrdluses tavasigaretiga väga mitte
 4. Väike soovitus neile kel probleeme kahe coili korraga postide külge sidumisega: tehke need kaks coili samast traadijupist. St. keerake valmis esimene coil, jätke suurem vahe ja keerake siis samast traadist teine coil. Sedasi saab mõlemad coilid esimese posti külge samaaegselt kinni keerata ja teise posti külge lahtiste otste keeramine ei tohiks enam probleemi valmistada. Ise veibin ka u. 0,8 ohmiga mehaanilise modi otsas ja auru tuleb nii palju, et mul on tunne nagu oleks vedelik kaks korda kangemaks läinud, kuigi tõmban hetkel miskist 9mg-st.
 5. See e-maili teavitus oli hea, ma oleks muidu ilmselt kuskil sügisel avastanud selle.
 6. Avastasin enda jaoks täna uue vaieldamatu lemmiku: Liqua Cherry ja Cola segu. Maitseb nagu kunagi Eestiski müüdud kirsimaitseline Coca-Cola, mis minu arust oli üli hea. Nüüd aurates käib peas kogu aeg see Kinksi lugu Lola: http://www.youtube.com/watch?v=n5Jzdkgj-XI
 7. Alati on võimalus kuhugi laiemasse potsikusse ümber valada vedelik ja siis ilma nõelata süstlaga doseerida.
 8. No võimalik, et toimib lihtsalt nii hästi, et tuleb kogu paak korraga tühjaks tõmmata.
 9. Sain ka täna selle väiksema venna iClear 16 kätte. Pole veel jõudnud modi osta ja see 30 oleks mu väikse ego otsas vähe imelik. Röövel on see jubin küll, aga kurat kus selle eest ka funkab. Mulle isiklikult meeldib rohkem kui EVOD mis mul enne oli, võib-olla pean evodile uue coili hankima, aga see selleks. Mulle igatahes meeldib, maitset ja auru annab kõvasti. Edit: Kurat see oli isegi nii hea, et avastasin just, et unustasin õlle lahti tegemata mis enne plaanis oli.
 10. Kunagi sai kuskilt loetud, et sigarett ja alkohol mõjuvad koos rohkem/hullemini. Muuseas sai ju kokku lepitud nii nagu jeesus ütles, et analoogis on 4000 kemikaali
 11. sellepärast mul kodus enam suitsuandurit pole. keegi ei suuda mulle poes selgeks teha, et milline andur hakkab vaid kärsahaisu/tempi peale.mul koridoris oli andur, nii kui köögis ahju ukse lahti tegin, nii 5 sekundi pärast kukkus asi karjuma. anduri ja praeahju vahe 5-6m. lapse tuppa pole mõtet ka panna, see kohe köögi kõrval ja päeval uks lahti kogu aeg. vedeleb nyyd kusagil sahtlis Proovisin mingi saksa tootja flammexi foto-optilist suitsuandurit. Puhusin auru otse andurile paar korda, ei juhtunud midagi. Andur muidu töökorras.
 12. Hei! Foorumit lugenud juba mõnda aega. Mõtlesin lõpuks, et teeks siis väikese tutvustuse ka. Nimeks on Sven ja hetkel resideerun Tallinnas. E-suitsu juurde jõudsin, nagu see tihti on, tuttavate/töökaaslaste kaudu kes aurasid. Hetkel ootan palgapäeva , et esimene komplekt osta. Alguses oli küll silme eest kirju see erinevate modide ja vedelike valik ja hirmus kihk oli kohe kõige vingemad aparaadid ligi krahmata, aga võtsin veidi tuure maha ja mõtlesin, et alustaks ikka rahulikult ja ostaks ägedamad riistapuud siis, kui tavalise suitsu nurka viskamisest veidi rohkem raha üle jääb. Eks ta lõppeb ikka nii nagu igasugune tehnikasport, et järjest tuleb uhkemaid vidinaid hankida. Hetkel muutub e-suitsu peale mõeldes analoogi imemine iga päevaga vastikumaks.
×
×
 • Create New...