Jump to content
E-sigareti foorum

discohypno

Tavakasutaja
 • Postitusi

  9
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Dubaiga on kellelgi kogemusi? Tolli kodulehel pole nagu "prohibited" all, aga muud allikad viitavad sellele, et illegaalne.
 2. Eks ma katsetan õhtul uuesti Seda ma tean kuidas lukustamine käib, mulle ei jõudnud lihtsalt kohale, miks see vajalik on, eks selle pärast arvasin, et saab niisamagi - eks alguse värk, õhin on suurem proovida kui kõik algtõed korraga pähe saada. Teine point on muidugi see, et ilmselt kanthal ja vähese PG-ga vedelik + üleminek titaanium coilile vedelikuga, kus PG-d rohkem lihtsalt ehmatas ära ja ei julgenud rohkem näppida, et coili mitte kõlbmatuks tõmmata.. Aga suur tänu kõigile, teete algaja elu päris palju kergemaks!
 3. Ennem proovisin.. Jõudsin selle takistamise lukustamiseni alles siis kui eile õhtul selle matsu kätte sain.. muidu polegi nagu lukustanud. Saan aru, et see ongi ainult TC teema? Mis selle lukustamise mõte on? Kui ma veipisin ja ekraani jälgisin, siis nagu ei tundunud küll, et need ohmid kuhugi poole liiguks. Ikka olid 0.54 või 0.57, kuigi TI-coil peaks justkui 0.50 olema.
 4. See on iStick'i mingi uuem variant - http://www.eleafus.com/istick-tc60w-kit-no-cell.html
 5. Kui päris aus olla, siis seda ma ei teagi kas ta tunneb automaatselt ära, ei osanud selle peale mõeldagi - võib-olla oli selles siis asi, eks ma mäkerdan uuesti või lähen hüppan ePiibust läbi. Titaanium coili ma lasin ikka septsiaalselt titaaniumi seades - mul on süsteemil 3 valikut ja ka coile on 3 erinevat, seda ma vaatasin erilise hoolega, et ma vales programmis tööle ei paneks - rahulikult võtsin asja Ma täpselt volte praegu ei mäleta, aga jah, alla 200 ei lubanud mul masin alguses panna, pärast kui paar mahvi tegin, siis sain veits alla poole tõmmata - aga kogemus oli ikka õudne.
 6. Võtsin eile kanthali välja ja proovisin siis titaaniumist coili. Võtsin ilusti lahti, niisutasin ära (valasin aukudesse) ja lasin seista, raputasin, siis veipisin masinat käima panemata.. aga see hit oli ikka killer. Tossu praktiliselt ei tulnudki ja ikka väga kibe oli seda asja tõmmata. Proovisin igatpidi, lasin kuumust vähemaks, aga ei saanud väga madalale panna, sest masin andis veateadet (ei mäleta täpselt mis seal kirjas oli ja manual kodus ka - aga midagi "new coil... something something") - ehk siis miinimum temperatuur mida ma panna sain oli 200 kraadi, pärast kui olin korra end köhima ajanud, siis sai kraadi natuke veel alla lasta, aga kogemus oli ikkagi päris võigas. Ma nüüd ei teagi mida ma valesti tegin, kartsin, et vb vatid liiga kõrged ja vedelik ei sobi sellega lihtsalt (kasutasin walc'i iTNT kokteili), aga siis võtsin masina uuesti lahti, panin kanthali tagasi sisse, valasin vedelikku juurde ja nüüd kõik toimib jälle nagu enne.. enam ei julge titaaniumit sisse panna, ei tea mida ma valesti tegin. Märgin nii palju ära ka, et kanthali coili ma ise sisse ei pannud, seda tegi viisakas ePiip.ee müüja. Teine asi - ma olen aru saanud, et kanthali soovituslik reziim on 30W-80W vahel, nii vähemalt eLeafi sait väidab. MInu jaoks on aga isegi 30W midagi too much, ehk siis ma tõmban seda nii umbes 22W-25W vahel, ega sellest pole vast midagi? Kolmas asi - selle titaanium coili ohmid pidid olema 0.5, aga tegelikult oli ta kõrgem veits, masin näitas 0.54 ja 0.57 - millest see nüüd oleneb? Kas selline möödapanek on okei ja sõltub muudest asjaoludest või ongi coilil/masinal midagi viga? Eks ma muidugi kahtlustan, et kogu probleem on minus, aga ma hea meelega siiski kuulaks arvamusi
 7. Jah, tundub, et on täpselt sama - nägin lihtsalt siit lehelt, et sobivad vist Aspire omad ka - https://www.worldofvape.com/eleaf-melo/
 8. Super, suured tänud teile! Eks katsetamine teeb meistriks Ma kahtlen, et see coil oma aja ära on elanud, ostsin masina eile (muidugi jääb alati võimalus, et ma keerasin selle coili kohe alguses tuksi sellega, et hakkasin julgelt tõmbama kuigi puuvill vms polnud veel niikust saanud?) Praegu imestasingi, et masin VW peal ja ega ma üle 25W (kuigi 60W max) ei taha väga minna, kuigi vedelik 0.3mg ja oomid ka vist 0.3 sellega. PG osakaal vedelikus peaks olema 25%.. testin siin mingit Walc'i kokteili, aga eks see aurukogemus on ka muidugi selline, et kui ma kuhugi suitsuruumi peaks minema, siis kaovad inimesed päris kiiresti silmapiirilt ära. Autos tõmbamine on ka selline, et ega seda talvel teha ei saa, sest kinnise aknaga ei näe ma sealt väljagi. Nägin veel sellist asja, et mulle sobivad Aspire Tritoni coilid sisse (kuigi Melo2 omad on odavamad ja saab tellida muidugi, Eestis vist praegu ei ole veel näinud..), aga seda on saadaval ka oluliselt suurema takistusega 1.8 oomi - mida see annab? Kas tossupilv on suurema takistusega väiksem? Kas akukulu suurem?
 9. Kuna on üsna sarnane küsimus, siis küsin samas teemas. Kui ma õigesti aru sain, siis minu TC60W + Melo2 kit'iga tuli kaasa 3 coili: kanthal, nikkel ja titaanium. Praegu ma saan aru, et on see kanthal coil sees ja ma ei ole tegelikult seda TC mode'i kasutanudki (jookseb selle kanthaliga VW modes - kanthaliga ma ju TC-d kasutada ei tohiks?). Kas keegi oskab mul pildi veidi selgemaks lüüa, et kas selle kanthali süü võib äkki olla see, et veidi ajab köhima või asi on pigem harjumuses? Kogemus ei ole päris nii mahe kui ma tahaks. Kas ma saan proovida panna näiteks titaanium või nikkel coili sisse - ning juhul kui hakkab rohkem meeldima või vaja rohkem aega testimiseks - kas kanthal coil muutub seistes kõlbmatuks või saan seda edasi kasutada? Üks boonusküsimus veel - millal juurde tankida kui tahaks teist vedelikku proovida? Ei taha nagu päris kõike ära valada, aga samas olen aru saanud, et ei tohiks seda paaki väga tühjaks ka lasta.. Ma tean, et eks ma otsimise peale leiaks ka ise need vastused, aga hetkel lihtsalt ei jõua enam, liiga palju materjali kahe päevaga Tänud ette!
×
×
 • Create New...