Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Wots

USB Aku

Recommended Posts

Tere.

 

Kust kohast ma Eestist võiks leida vähemalt 1100mah "USB passthrough" aku? Tüütab ära,et keera aku küljest ning pane laadima ja siis oota ennem kui kasutada saab. Mitme akuga hästi ei viitsi jamada. Nicorex pakub ainult 650mah akut,millest jääb väheks. Tavaline Skysmoke 1100mah aku kestab kenasti isegi mõõduka kasutamise korral hommikust magamaminekuni ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wots, ausaltöeldes 2 aku süsteem on lihtne.. Üks aku on aina täis ja kui esimene tühjaks saab, siis vahetad lihtsalt ära.. Pole mingit juhtmevärki ja täis aku olemas koguaeg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tule meelde enam kustkohast leidsin aga see "nõmme tee tüüp" kellest HVs paar korda juttu olnud. Tal minuarust on twistid olemas ja passthroughd vist ka.

Äkki kellegil on telefoninumber alles?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veel lihtsam on ju see,et peale tööd koju tulles lükkad sigaretile juhtme järgi ja vahepeal pahvid kui vaja ning välja minnes haarad kaasa laetud akuga suitsu . Kui leiaks kuskil 1300mha usb aku siis rohkem pole vajagi. Odavam tuleb ka kui kaks akut.

 

Siiski rohkem infot palun saadavuse kohta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

USB aku ainult saadaval komplektina ostes sain mina aru. Igatahes minu raha läheb sellele kes suudab pakkuda 1300mha USB akut ja senikaua ootan :) Kiiret pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

USB aku ainult saadaval komplektina ostes sain mina aru. Igatahes minu raha läheb sellele kes suudab pakkuda 1300mha USB akut ja senikaua ootan :) Kiiret pole.

Pane see ostu teemasse, leitakse vast kiiremini ja müüad ei pea ka igas alafoorumis siblima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...