Jump to content
E-sigareti foorum

kaivark

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  628
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About kaivark

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tallinn,Kalamaja/Betooni
 1. Ei veel, tellimuses, aga peaks paari nädala jooksul kohal, olema, kui jälle edasi ei lükata. Mulle meeldib see et töötab nii kahe (150W) kui ühe (75W) akuga ja suurus siis vastavalt selleke (eraldi akukorpused).
 2. kaivark

  Notch coil

  Mul Cubise sees 85VG/15PG, ja töötab 40W, piiratud 185kraadi peal, ning coili lukustasin 0,26 peal(originaalis näitas 0,24), ja töötab korralikult.
 3. Tõsi ta on, tahtsin ainult suitsust loobuda, aga välja tuli nagu alati........võidujooks!
 4. Auruti koosneb küttespiraalist ja tahist.
 5. Minule teeb küll rõõmu, kui näed, et foorum on jõudnud oma igapäevases tegevuses keeleküsimusteni, see näitab, et foorum elab tervet ja täisväärtusliku elu, aga jah, peab nõustuma, et see vääriks päris omaette teemat.
 6. Minul assotsieerub spiraal pigem rasestumisvastase vahendina
 7. Belomori tubakas oli minu teada üks puhtamaid üldse, torust tegid lõõtsa, et tubakas suhu ei tuleks ja voilaa.
 8. Euroopa kollektiivse süütunde propageerimine on viinud meid selleni ja ilmselt ei peata seda enam miski. Tänane uudis oli kuidas migrantide süül peatati liiklus La Manche väina tunnelis ning ega see pole mingi erand. Ma ei ole veel ühtegi uudist kohanud kus kirjeldataks kuidas illegaalsed immigrandid kinni püütaks Euroopas ja tagasi saadetaks, nagu üritab seda teha USA Mehhiko piiri peal.
 9. Vaheldus tavapärasele grillimisele Kogus Koostis- ja maitseained 1 kg Lambaliha 200 g Sibulasektorid 8 küünt Hakitud küüslauk 1 kimp Hakitud koriander või lehtpetersell 1 oks Rosmariin 1 tk Sidrunist pressitud mahl 2 tk mündivars sool, pipar Õli 2 dl Kuiv valge vein Tükelda lambaliha umbes 100-grammisteks tükkideks. Maitsesta liha, hõõrudes seda sidrunimahla, õli, soola ja pipraga. Lõika üks suur ruut küpsetuspaberit ja kaks-kolm suuremat fooliumiruutu. Aseta foolium ja küpsetuspaber kihiti lauale, nii et küpsetuspaber jääb pealmiseks. Tõsta liha küpsetuspaberile. Pane peale sibulasektorid, hakitud küüslauk ja maitseürdid. Tõsta fooliumi ääred üles ja vala lihale vein. Paki liha korralikult ja tugevasti kinni, et pakk laiali ei laguneks. Aseta pakk lõkkesse ja kata hõõguvate sütega. Küpseta umbes 30–40 minutit.
 10. Vähegi adekvaatsema pildi saamiseks tuleks ikkagi mingitlaadset infot hankida kahelt jaeketilt, millegipärast on mulle tunne, et nende kogused võivad meie jaoks olla paras üllatus. Suurima käibe siiski teevadki vedelikud ma arvan.
 11. Siin on jälle määrav see "nikotiini sisaldav velik" aga praeguse hetkega tahetakse nagu kõikidele vedelikele aktsiis peale väänata.
 12. Ma pole sellega täpselt kursis, aga ei kõla loogiliselt, et keegi hakkaks ette kirjutama mitme liitrine piimapakk võib olla või et ei tohiks raskemat kui kg. leiba müüja või et viina võib ainult liitrises pudelis müüja
 13. 0,1...0,2eur/ml kohta on ikka tegelikult palju, see teeb 10ml pudeli kohta 1-2€ ja vastavalt siis 30ml oleks 3-6€, üle 0,1€/ml oleks priiskamine!
×
×
 • Create New...