Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

eGo aku lammutamine / parandus

Recommended Posts

No ma ise suudan jootjaamaga päris hästi hakkama saada aga kui viga pole ühenduses/kontaktis vaid aku on vanadussurma surnud siis ei aita ka jootejaam :)

EDIT: Teine konks on klassikaline .. "aeg vs. raha". Kui uus 1100mAh aku maksab 15€ siis kui palju maksab vana parandamine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Teine konks on klassikaline .. "aeg vs. raha". Kui uus 1100mAh aku maksab 15€ siis kui palju maksab vana parandamine ;)

Aga isetegemise rõõm ja muu selline bla, bla, bla... :D Väristad kätt vana vene aegse (hiigelsuure otsaga) jootekolviga, punnitad silmi ilma prillideta (sest suurendusklaasi ei raatsinud osta), katsud varvastega imepisikest detaili kinni hoida jootmise ajal ja kui saad lõpuks juhtmed külge, siis on õnne ja rõõmu palju...kohe nii palju, et jaga või teistelegi... :lol:(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See parandamine suht lihtne. Vähemalt sellel akul mis mina korda tegin :) üks juhe oli põhja küljest lahti tulnud lihtsalt ja see oli vaja uuesti külge joota. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

EDIT: Teine konks on klassikaline .. "aeg vs. raha". Kui uus 1100mAh aku maksab 15€ siis kui palju maksab vana parandamine ;)

Aga isetegemise rõõm ja muu selline bla, bla, bla... :D Väristad kätt vana vene aegse (hiigelsuure otsaga) jootekolviga, punnitad silmi ilma prillideta (sest suurendusklaasi ei raatsinud osta), katsud varvastega imepisikest detaili kinni hoida jootmise ajal ja kui saad lõpuks juhtmed külge, siis on õnne ja rõõmu palju...kohe nii palju, et jaga või teistelegi... :lol:(Y)
Jeah, ma rohkem pidasin seda poolt silmas, et kui palju ma küsiks kelleltki aku parandamise eest.

Uus oleks odavam, 15€ eest ei oleks seda valmis tegema :(

Või noh, nagu onu Heino ütleb, nalja peab saama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal kulub vedelike ja e-sigareti kraami peale niipalju raha, et aeg ei ole enam määrav ning kuskilt on cashi vaja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parandasin oma perse läinud nupuga skysmoke 750mAh aku nüüd ära. Kiskusin laiali ja vaatasin, mis siis sees on. Oh sa poiss :shock: , vastu vaatab mulle sealt 130450R - 650mAh aku. Skysmoke petab kodanikke väites, et nende akud on 750mAh'sed.

Posted Image

Uue pea jootmine ja kokku korjamine võtab aega 3 minutit. Ainult selline erinevus skysmoke pea ja peleonist ostetud pea vahel on, et skysmoke oma annab korpusesse miinust trükiplaadi pealt, peleoni omal tuleb põhjakorgi külge joota.

Posted Image

(pean mainima, et kasutasin vist 40 aastat vana jootekolbi :lol: , endale hiljuti ostetud uut ei suutnud üles leida...oh seda vanadust...kõik läheb meelest ära... :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina vahetasin enda EGO-T hiinakal tihendit ja murdsin kogemata tinutuse lahti sealt keskmise klemmi küljest. Sai samuti sisse piilutud. Päris lihtne süsteemike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnnestus Ego elektroonika niimoodi kärssama saada, et nupp sulas sisse(Ilmselt vedelik tihendi vahelt või lume sisse kukkumise tagajärg, kärsakas oli võimas.). Aku jäi õnneks ellu ja sai elektroonika osa ära vahetatud selle vastu: http://peleon.pl/product.php?id_product=1883

Toimib isegi paremini kui enne, kuna nupp on kõrgem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...