Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xiios

Abipalve

Recommended Posts

Tere, kaasvõitlejad.

 

Peale umbes paarinädalast vedeliku ja suitsude paralleelset tarbimist olen kolmandat päeva täielikult vedeliku peal.

Asun hetkel perekondlikel põhjustel Tapal ning ei pääse siit enne õhtut tagasi Tallinnasse, kus pudelikesed sahtlis.

Nagu juba aimata võite, olen seisus, kus varuks kaasa võetud vedelik on (ootamatult) peaaegu lõpukorrale jõudnud.

 

Ehk on siinkandis keegi nõus umbes 2ml mitte väga kanget (8-11mg) mahla müüma (mentooli vist on liig küsida)?

No kohe mitte kuidagi ei tahaks nikotiininäljas tavasuitsu järele haarata, samas aga ka mitte õhtupoole kuival sipelda.

 

Mh?

 

Tel.: 5130611

Share this post


Link to post
Share on other sites

militar peaks tapal jah olema, aga praegu vist sõduritel mingid kevadtormid jms metsaelu aeg, ei pruugi lihtsasti kättesaadav olla (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh vastuste eest, teema nüüd kinni. Seekord tuleb päevade loendamist homsest taasalustada. Pole aga hullu, kuna sain esiteks kasuliku õppetunni ja teiseks jõudsin siinse toreda foorumini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole midagi. Nüüdseks juba kodus ja üks õuering lahingmoonaga taastäidetud salvega tehtud. Ei saa kuidagi küllalt, toas läheb paukmoonaga aurutamine edasi (ranged enesepiirangud sirguva noorpõlve tõttu). Tapal küll palju ei viibi -- keskmiselt paar nädalavahetust kuus -- aga vähemalt paistab olevat teoreetiline võimalus (häda)vajadusel trehvata, mida on hea teada. Kui on kasvõi väike võimalus, et mina Sulle kuidagi võin abiks olla (kasvõi Tallinnast midagi meie ühise hobiga seostuvat tuua), siis number käis ülevalt läbi ja ära häbene seda kasutada.

 

Tänasest panen mina aga oma "minnes-alati-kontrolli" listi viimatise sissekande "Metsa pildistama minnes võtan kindlasti kaasa sitapaberi. Eriti talvel -- kui mul just ei ole tuju lumega ...(tsenseeritud)..." järele uue paragrahvi teatud alkaloidi sisaldava lahuse koguse kohta, millest loodetavasti on ka abi [, raisk]. Kuigi selle osaliselt tsenseeritud värgiga seonduva põhjal võin öelda, et no mõne asjaga kohe on nagu matemaatilise induktsiooniga, et hakkab toimima alles peale kolmandat korda -- VÕIB-OLLA.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...