Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

EVOD BCC probleem

Recommended Posts

Alguses ehmatasin ära kui tõmbasin, krt tõmbasin terve vedeliku suhu endale, siis sain aru et tuleb rahulikult ja pikalt tõmmata. Täna kaotasin puhastades kuumutuselemendi tihendi ära, leiutasin sinna uue otsa, nüüd mingi jama et keeran eGo'le täiesti kinni, siis nuppu vajutades vilgub sinine tuli nagu aku oleks tühi, natukene lahti olles nagu töötab, aga krt nii ka ei saa koguaeg... siuke asi muidu http://www.peleon.pl/product.php?id_product=2000 ja sellelt pildilt kuumutuselemendi see pealmine tihend kadus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei tea ise ka, krt alles sain sult selle eile :S puhastasin et saaks uue vedeliku panna ja kõik ikka korras oleks, no ei leia kuskilt... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei tea ise ka, krt alles sain sult selle eile :S puhastasin et saaks uue vedeliku panna ja kõik ikka korras oleks, no ei leia kuskilt... :(

Tule homme läbi, annan sulle uue tihendi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma oma Mt3-e mingi 5 korda pikalt ja kiirelt tõmban siis läheb mul samuti ikka väga kuumaks. Ma arvan et see on ysna loogiline kuna siiski toimub clearos hõõgumine. Väheke pausi ning saab jätkata.

Muide siiani pole Mt3-ga dryhitte kogenud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võibolla praegu tõmbasin tõesti liiga palju seda või noh, eile ei tõmmanud nii palju korraga, ehk ongi selles viga, ehmatus ehk sellest, et tavalised 1,6ml värvilised clearod ei lähe kuumaks, aga noh, pragu nagu suurem paak jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

okei, sain niipalju et kui täiesti kinni keerata siis töötab, mingi traat oli natukene vales kohas, panin tagasi :P aga noh, kuumeneb ikka, eks seal pole midagi teha, vähem korraga tegema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata jah et ei tekiks mähisel neid nn "hot spotte" traadi keerud ei tohiks üksteise vastu minna, hakkavad nende kohtade pealt liialt kuumenema ning lõpuks kärssab läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endal kyll Mt3 kuid olen kasutanud hambaorki või süstlanõela et neid natukene liigutada. Liialt rapsida ei tasu, pärast pisikest prõksu võid mahla teise clearosse valada :P(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, siiamaani mul täiesti probleemivabad clearod olnud. Ühe tegin tõenäoliselt ise katki, aga ülejäänutega no problemo. Isegi ükski coil pole veel läbi läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võimalik siis ära viska prügi kasti, ehk kannatab uus coil keerata.

Osta traati ja tahti ainult ja jällegi saad raha kokku hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...