Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kermit

Akud/tarvikud, mis võimaldavad laadimise ajal kasutada

Recommended Posts

Tervitus.

Olen nüüdseks neli päeva olnud e-sigareti kasutaja, ning üldiselt olen täielikult õnnelik, et sellise vidina avastasin. Mainin ära, et kasutan eGo CE5-nimelist komplekti. Üldjoontes on kasutamine selge, kuid selle käigus tekkis mõni "kas oleks võimalik, et..."-mõte. Nimelt, seoses aku ja selle laadimisega. Soovin soovitusi, kust oleks mõistlik uurida ja leida selline aku, mis põhimõttelt oleks nagu mobiili laadimine. St, et kui aku saab tühjaks, et siis mitte ei peaks seda akut küljest kruttima, laadijasse toppima ja uuesti sama teed tagasi külge ühendama. Vaid, et lükkan lihtsalt akule saba taha ja saan edasi kasutada. Sellisel juhul ei tohiks olla määravaks ka nt aku mahtuvus, sest kui juhe küljes, siis on särts sees ja töötab.

Igal juhul peaks selliselt laetava aku keermed ühilduma ka kasutatava mudeliga - eGo CE5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passtrought usb on otsingu sõna. Selliseid on igas norm e suitsu poes ju saada.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Innokin Itaste VV V3 soovitaks... Ise kasutan üle kuu aja juba ja täiesti rahul.... Saan isegi autoga sõites laadida... Muidugi variante palju, uuri ja vaata mis endale meeldib (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, tänud.

Esimese hooga lappasin paar kodumaist lehte läbi ja võtsin pmst ühe esimestest ettejuhtuvatest: http://e-smoker24.com/%D0%9C%D0%B8%D0%B ... gh-Battery

 

Eks siis lähipäevil saab näha ja katsetada, mis ta teeb või ei tee :)

Kui arvuti taga istud, on see mugav lahendus (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas sellist võib ka kasutada auto laadijas ja kas on norm.evicuga võrreldes.kas on mõtet soetada ise keeran päev otsa tõstuki rooli oleks vahva kui ei oleks aku probleemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sel vist on jah mingi 50-70cm juhe (laptopi-ga pole vahet), niiet mingi pikendus juurde, sigaretisüütajasse võib ka sellise panna

http://www.taskulambid.eu/nitecore-auto-usb.html

ühendused mingi klambriga julgestada (kogemustele tuginedes tekkib käigukangi ümber paras pundar :P ) ja koht kuhu clearo toetada ;)

 

USB-VV-Passthrough = volte saab muuta 3-4,2v, mängimis ruumi on võrreldes tavalise eGo-pulgaga :mrgreen:

 

CE5 asemele võiks midagi muud ka proovida :P - nii pulgal kui ka passthrough'il on Ego/510 keere st. enamlevinud clearod sobivad

(juhuks kui see ainuke juhtub valel ajal läbi põlema (psühho) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT-s 3m kaabliga 1000mA toite komplekt poolmuidu https://www.fasttech.com/products/1/100 ... er-adapter (Y)

Oh, see on ju tõesti nagu eimillegi eest saadud :D

 

Aga jah, mul on töö ja kõik tegemised arvuti juures. Üldse, ma pean mainima, et e-sigaret on ideaalne vahend inimestele, kellel on käeline tegevus piiratud. Mul tekkiski mõte sellisest laadimissüsteemist sellest, et ise ma seda akut lahti kruttida ja tagasi panna, kuhu vaja, ei suuda. Aga kui tal on saba taga, siis pole mitte mingitki probleemi. Selles osas annab sõltumatust kõvasti juurde. Samuti väheneb risk, et see peaks laualt või kusagilt maha kukkuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...