Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
minuga

Kas Zero mod clone või ipv d2

Recommended Posts

Tere

 

Küsimus targematele kas Zero mod clone 60w või ipv d2?

Clonil on nicel purity  settings ja saab tänu nicel purity settinugle saab nii titan, nicel, kanthal kui ka roostevaba coiliga tegutseda. IPV-ga saab nicli ja titaan coilidega tegutseda. Mulle endale meeldivad mõlemad kuna ei venita püksi taskuid (loe väiksed boxid). Oskab keegi komenteerida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Küsimus targematele kas Zero mod clone 60w või ipv d2?

Clonil on nicel purity  settings ja saab tänu nicel purity settinugle saab nii titan, nicel, kanthal kui ka roostevaba coiliga tegutseda. IPV-ga saab nicli ja titaan coilidega tegutseda. Mulle endale meeldivad mõlemad kuna ei venita püksi taskuid (loe väiksed boxid). Oskab keegi komenteerida?

Zero modi pole kasutanud, d2 on fasttechis makstud, aga ootab saatmist. Tundub, et nii popp toode, et hetkel pakutakse saatmiskuupäevaks 31. augusti. Sealt edasi siis veel paar nädalat, enne kui katsuda saab. Kui kätte saan, oskan ehk kommenteerida. Kui muidugi niikaua kannatab ;). Oma kogemustest tean, et ei kannata :). Aga võta mõlemad, nagu ma d2 ja Sigelei 75W-ga tegin ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisaks on tulemas ka Smok Kloopor mini (tean, et ilgelt kehv nimi valitud :P). Aga minul on samuti fasttechist d2 tellitud, rohkem ei oska kommenteerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...