Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
zariin

Koopor Mini 60w TC firmware update.

Recommended Posts

Ostsin siit foorumist omale backup-iks ühe Koopor Mini. Muidu see mod on igati tubli tükk, ehituskvaliteet on meeldiv, arvestades hinda. AGA...

Nagu eelnevalt juba välismaa foorumitest lugesin, siis firmware nendel seadmetel on suhtelislt õnnetuke. Näiteks, kui seade panna stanby-sse (5x click), siis umbes 15 minuti pärast päästikut vajutades andis kohe kuuma, ilma et oleks pidanud lukku maha võtma. Samuti temperatuurikontroll ei töötanud korralikult - viskas nikli mode-s päästikule vajutades kohe tagasi power mode-sse. Seade teatas ka, et aku on tühi juba siis, kui tegelik aku tase oli 40% mis on küll akule tervislik, aga kasutajale natuke palju.

Koopor ise pakub, et tuleks seade saata lähimasse teenindusse uuendama püsivara, aga saatmiskulud maksab klient, kuna firma ise pole suutnud luua tarkvaralist püsivara uuendust. Tegema peab seda läbi riistvaralise programmaatori.

Seega - sai järgitud juhist mis on leitav siin: https://docs.google.com/document/d/1u_4dTG8_kyOi2wa3OMCrawK6Kv3ViKisB1Mg-jOdkc0/pub

Algatuseks ostsin Jebaist selle programmeri, mis koos HongKongist saatmisega tuli 2.75€ andis seda ka oodata 3 nädalat...

Siis ühe Samsa micro-usb juhtme, mille ära lamestasin ja vastavalt juhendis olnud skeemile programmeri otsa ühendasin.

Programm, millele juhendis viidatakse on üsna universaalne - installib draiverid ja puha... Samuti tõmbasin Koopori kodukalt kõige uuema firmware ja asendasin programmi kaustas oleva sellega.

Paar minutit arvuti kallal ja - voila!

Nüüd tekkis TC alla juurde ka "steel" režiim ja TCR väärtuse mudimise võimalus. Samuti on kadunud see standby viga, et taskus ise kuuma andma hakkas... Räägitakse, et aku peab ka veidi kauem (või siis mod ise teatab aku tühjenemisest hiljem).

Ehk siis sai pooletoobisena sündinud toode omale uue hingamise.

Tagavara seadmeks koos Bellusega sobib küll!  :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ka selle kiibikese, siiamaani pakendis. Kuna Koopor ammu juba uue omaniku leidnud, siis väikese tasu eest võin loobuda, kui kellelgi vaja..

Tere,

 

Milline oleks hind ? 

 

Tänud ette. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...