Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
VapeNewbie

Need Help - eVIC vTWO Mini (Algaja)

Recommended Posts

Sai peale natukest uurimistööd soetatud endale eVIC vTWO Mini. Algselt oli plaanis VTC Mini, aga seda polnud hetkel saadaval. 

Soov oleks kogenumatelt vapejatelt nõu saada.

Probleem on järgmine: Power mode peal 45W - 60W pritsib suhu vedelikku. Kui panna Temp SS316 mode parameetritega PWR 40W, COIL 027oom, Temp 250 - 295 C ning ikka pritsib vedelikku.

 

Kompekti andmed:

Clearo: Cubis PRO

Coil: Notch Coil, SS316L, 0,25OOM, 30 - 70W

Juice: Joker by Time Bomb Vapors 0,3mg/ml

Olen foorumist lugenud ja videosid vaadanud, aga hetkel kõik korralik pudru ja kapsad  :roll:

Millist seadet peaksin kasutama?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOD-i probleem see kindlasti ei ole, asi on clearos või coilis. Üldiselt single coil lahenduse puhul(ei suutnud kiirelt googeldades leida, mis selle coili sees on) ongi nii 20W optimaalne. RBA puhul võid muidugi ehitada nii, et kannatab ka rohkem. Aga suures plaanis ütleks, et see 45-75W mis proovisid on probleemiks. Alustuseks pane 20W ja kui paksemat auru tahad, kammi foorumi teemasid põhjalikumalt. Võin öelda, et mina ~20W juures veibingi kuigi seade võimaldab palju enamat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahetasin coili Claptoni (Power 10W kasutamisel) vastu ja kõik toimib ideaalselt. Kuna mul on veel mõni Notch coil, siis lähiajal proovin uuesti ka seda toimima saada (seekord siis madalama W).

Hetkel suured tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal samuti  eVIC vTWO Mini ja Kangertech Subtank Mini 0.5 oomiga occ coil. Kasutan power mode ja 20w ,sai samuti 40w tõmmatud natukene aega ja ei pritsind. Nii ,et coili viga Sul :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...