Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Siim Badalandabad Tänav

Modid.

Recommended Posts

Modi on tarbeese, mis arvatavasti sul 5+ aastat ei kesta. Autole ja mobiilile sa ju graveeringut ei tee....

Korralik graveering maksab rohkem kui modi ise. Mina selle peale raha küll raiskama ei hakkaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnika uueneb igapäev aastapärast on juba praegune tehnika ajalugu. Graveering ei tasu ära sest siis tekib müügiga probleeme.Vaata mis modid olid aasta tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graveeringuga modid tõesti mõistlikud ei ole, eriti kui nimeline graveering. Kui müügiks läheb, siis vaevalt keegi nimelist e-sigaretti osta soovib.

Hind varieerub kõvasti. Tavalised komplektid maksavad 20-40€ ja võimsamad isegi kuni 200+ eurot. Vedelikud samamoodi, paarist eurost kuni mitmekümneni euroni 10ml kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui oled padu veipija siis võiks olla modi kuni 80 watti. Võimsamatega ei jõua enam vedelikku sisse osta. Mina aurutan kuskil 18-25 watiga.Kasutan kanthal traati.Mahla kulu on kuskil 10-15 ml päevas.Mina leian et ei ole vaja küll mingit paarisaja eurost osta.Odavad alla saja eurosed ajavad ka asja ära. Ise kasutan Picot ja olen väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...