Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

maarjos

Tavakasutaja
 • Postitusi

  158
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About maarjos

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 30.11.1992

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Põltsamaa
 1. Smok TFV8

  RTA kahjuks ei sobi, kuna liiga laisk selle coili keeramiseks. Sai kunagi proovitud ja ei jäänud tulemustega rahule. 12ml on tõesti palju päevas.
 2. Smok TFV8

  See on kahjuks selline "müügimehe jutt" Ootan pigem arvamust inimestelt kes seda omavad/kasutavad. Et ta on auru pilvede tekidaja, selles pole kahtlustki. Pigem tunnen huvi nende coilide kestvuse ja mahla kulus. Muidugi on selge, et antud isendit ei saa võrrelda cubise või mõne teise nn. tava aurustajaga(kindlasti ei taha ma sellega öelda, et cubis on kehv aurustaja). Ammu olen loobunud iga uue vidina sooetamisest. Kuna kätte on jõudnud aeg oma komplekt välja vahetada siis tänu sellele uurin erinevaid võimalusi.
 3. Smok TFV8

  Oskab keegi sellest lähemalt rääkida?
 4. Joyetech Delta 2

  Sain vist toimima 0.2ohmi ja 14w tundub hetkel parim . Kahjuks sai traat otsa ja rohkem katsetada ei saa Ei tossa küll nii nagu LVC coil kuid abiks ikka 6mg on vist lahja ka hetkel Tänud Kala !
 5. Joyetech Delta 2

  Temp 180 kuid proovisin kuni 250 ja 6W-30W . rDNA40 viskab mingi kirja ette vahepeal..justkui temp saavutatud või midagi
 6. Joyetech Delta 2

  0.19-0.24 proovitud ja mitte midagi...vb lihtsalt ei oska
 7. Joyetech Delta 2

  Kuna nickel uus teema minu jaoks siis ei oska kuidagi neid ohme ja kraade paika ajada, et hea saaks.
 8. Joyetech Delta 2

  Mina vaatan kuidas d2 kapipeal seisab....masendav. eile 3h proovisin sinna midagi sisse keerata aga tulutult...ärepealt oleks müüki visanud juba
 9. Joyetech Delta 2

  Hetkel vist ükski pood ei paku veel LVC coile ?
 10. Joyetech delta - muljed

  Natuke pettunud delta2 coilides. Üks sai otsa oma lollusest ja teine sai lihtsalt otsa...vb ei taha nad ikka pesemist vms.
 11. Joyetech Delta 2

  proovisin 0.21 ohmi ja ei midagi..maitset nagu natuke oleks kuid ei tossa. Ei oska tempi ka panna veel...keegi ehk valgustaks mis sinna sisse sobiks ?
 12. Joyetech Delta 2

  Sain ka ühest coilist ikkagi lahti...omal süül kuna burnisin liialt. Õhtul proovin seda elustada
 13. Pool aastat siis analoogi vaba Ja ühtlasi on tekkinud uus "hobi" Tänan kõiki kes on abi osutanud ja eriti SUUR tänu meie tublidele poodnikele Kindlasti jätkan.
 14. Küsimused, mis kripeldavad

  eelmine aasta oli probleem, kuid smartpost helistas ja saatis teisele numbrile. Muusosas ainult kiidusõnad.
×