Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

ka1ko

Tavakasutaja
 • Postitusi

  171
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About ka1ko

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 10.08.1990

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Vantaa
 1. Kiire ülevaade: eile oleks saanud 2 aastat suitsuta, nüüdseks taas u poolteist kuud suitsu peal. Põhjused: pole maitsestajaid kusagilt saada ja ei tellinud varem modi ära ennem kui plastosad täiesti ära sulasid. Varem kasutasin mehhaanilist modi (teleskoop) + rda (3 postiga). Kuud ei viitsi oodata kui FT'st tellida, siis kust mujalt tellida ? Ja maitsestajate poode ? Viimati vaatasin olid mõned kinnigi pandud. Mõte oli ka proovida mingit DNA'd, aga millist ? Kas neil on mingi min. piir ka ? Varem keerasin 0.2 Ω coile, lõpus olid 0.1Ω. Kannatab dna ka midagi sellist ? Kuulsin et eestis pole nikotiinivedelik enam ravimite all, et võib vabalt poodides müüa? On see tõsi ?
 2. E-vedelike retseptid

  Kannatab neist midagi segada, pole jaksanud osta, otsa saanud maitsestajaid Pear, Coconut (capella), Bavarian, Jamaican Rum, Cheesecake Graham Crust, Sweetener, Pop Stick Orange, Strawberry, Strawberry ripe, Dairy milk, Strawberries Cream, Double Chocolate, Sweet Strawberry (Capella), Caramel, Whipped Cream, Pinacolada, Marchmallow, Energy Drink, Coconut Extra, French Vanilla Deluxe, Strawberries and Cream, Coffe, Acetyl Pyrazine, Blueberry, Clove, Peanut Butter, Bubblegum, Kiwi Double, Vanilla Custard, Vanilla Swirl, Banana Cream, Double Chocolate Clear, Cheesecake, Ripe Banana, Orange Cream, Bubblegum juicy, banana nut bread, Caramel Candy, Belgian Waffle, Lemon, Sweet Cream, Maple Syrup, Mary Jane, Smooth Märkimata on TPA. Pooled vähemalt on ostetud kokteilide jaoks, aga pole retsepti salvestanud.
 3. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Mõtlesin et võtan kallima postikuluga saatmise, läks selle raha eest hoopis ümbermaailmareisile http://wwwapps.ups.com/WebTracking/processInputRequest?tracknum=1Z2280ER6894389327
 4. Ärilehes Skysmoke kinni plekitud lugu

  Pole üldse naljakas, sellist sitta ikka annab toota
 5. G-Plat traat.

  Punane oli subohmi jaoks, sinine pigem mitte, või oli vastupidi veel üks vid
 6. Offtopic, aga see V2 spinner näeb hullult kobe välja
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Microsoft ajab sitta keema. Lõpetasin selle automaatse Gold kasutaja uuendamise eelmine kuu, see kuu läks ikkagi raha maha ja kulda ka ei saanud.
 8. Tolliprobleemid

  Toscanamallis on ka olemas, aga ma ei usu et seegi õige kraam on, seisavad siiamaani kapis. Ei raatsi ära ka visata 30 euri siiski Ja mingi Saksa pood on kust pidi saama õiget, lisan lingi kui üles leian Tundub et see https://www.vapor-freak.de/E-Liquid/Alien-Vision-E-Juice
 9. Tolliprobleemid

  http://www.e-cigarette-forum.com/forum/new-members-forum/439090-alien-vapor-bobas-bounty.html Poolast tellitakse ju ja vist Küproselt ka, või kui mõtled neid suurfirmasid, nende kohta ei tea ma midagi. Ma mõtlen just nikotiiniga vedelikke. Taaskord, ma ei tea täpselt mis Eestis sellle koha pealt toimub, igal maal omad seadused. Ise telliks ka USAst valmisvedelikke kuna seal palju suurem valik ja Euroopast ei saa neid. Aga teiste kogemuste põhjal jätan tellimata ja jään Euroopasse, vähemalt on asjad alati kindlalt kohal.
 10. Tolliprobleemid

  Khm Alien Vision on see siiski. Alien vapour ja bobase kohta on siin räägitud ka juba. Aaja äkki kah Eestis on nii hull see asi, Soome vähemalt ei või euroopaliidust väljast poolt nikotiinivedelikke tellida, pidi trahvi ka saama kui hästi läheb
 11. Tolliprobleemid

  Sealt sa küll originaale ei saa ! Ja teiseks tulevad need USAst, nagu ma aru sain, ja sealt vedelike saatmine on keelatud.
 12. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Maitsestajad jõudsid kohale, hakkasin mixima, fck üks maitse on kahesilma vahele jäänud
 13. Sub-Ohm´id

  .02 https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/hvideo-ak-frc3/v/t43.1792-2/10377234_10201277960469949_697878412_n.mp4?oh=7114c02a0504c15fef2a2b41981e5a7d&oe=5384EF53&__gda__=1401222260_3117fd197f9bf9538706a892c208a5d9
 14. Enam ei saa arugi, et kuum oleks, aga jääb ikkagi .2 peale, maitse poolest parem
×