Jump to content
E-sigareti foorum

Maku

Tavakasutaja
 • Postitusi

  382
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About Maku

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Vantaa

Converted

 • Varustus
  DNA20 box mod + Kayfun Lite, Kayfun 3.1 ES, Taifun GT
 1. Kui veel soomes ringi patseerid siis kannataks siit osta baasi http://www.drama-vapes.ee/product/1193/lubrisolve-vg-5000ml-5l
 2. Enim levinud on: Flavourart, The Perfumers Apprentice, Capella, LorAnn Oils, FlavorWest Flavors. Kõik nad kvaliteetsed ja korralik kraam.
 3. Olen väga rahul picoga. Ei lekki ega lurise peale 5x täitmist. Tangi pesu on lihtne ja vatti lisamine suhteliselt lollikindel, ehk siis ei ole pico selle vattiga nii kapriisne nagu paljud teised tangid. Miinuseks ehk liiga pisikesed mahlatäite augud. Hetkel proovisin SS316L 26awg / 7keerdu / ja tulemuseks 0,4Ω
 4. Uus YiHi SX Mini Q Class Täpselt ei saa aru ainult, kust see mini sinna nimesse tuleb?
 5. Council of Vapori: Mini Volt 40W
 6. Olen sammuti otsinud suveks väiksemaid tanke ja modi, kuna sortsi tasku mingit rasked modi ei taha. Tegin pildi suurustest! Pisikest tankidest on hetkel kindel lemmik Wotofo Serpent Mini RTA.
 7. Olin mingiaeg hakkamist täis aga siis jäi see informatsiooni osa soikku. Nüüd ainult retsepte lisanud, mis eelkõige ennast huvitanud. Lühendide kohta leiab infot rubriigist Infoks http://www.mobiilne.net/retseptid/index.php?p=lyhendid Protsendi arvutamine on suhteliselt lihtne matemaatika. Näide1: 100ml vedelikuvalmistamisel, kui kasutada mingit maitsestajat 8%, siis teeb see maitsestaja koguseks 8ml. Näide2: 20ml vedelikuvalmistamisel, kui kasuta mingit maitsestajat 6%, siis teeb see maitsestaja koguseks 1,2ml. Näide3: 10ml vedelikuvalmistamisel, kui kasuta mingit maitsestajat 6%, siis teeb see maitsestaja koguseks 0,6ml.
 8. Enda tarbeks kokkukopsitud retseptide kogu http://www.mobiilne.net/retseptid/......ehk keegi leiab midagi head endale. Ei ole ka keelatud sinna retseptide lisamine.
 9. Huvitav palju see Reuleaux kaalub? Suvel tõenäoliselt võib sortside taskus selle kandmise unustada?! Teisalt, kas need uued li-po akud ei ole paremad kui lithium-ion akud?
 10. Jah ikka, on koostatud valitusele korralikud ja põhjalikud uurimused/vastuväited. -> http://vapers.fi/2015/09/lausunto-tupakkalakiehdotuksesta/
 11. Aasta algusest on istung, kus kehtestatakse siis uued seadused ja sinnani ei tea täpselt mis saab.
 12. Maku

  TC ilma niklita

  Täna saabus SS 317L - 0,35mm ja tellisin algselt 10m rulli aga tuli üllatusena 25m rull 2,5mm varda otsa 9 keeret ja tulemuseks 0,60Ω. DNA200 softis curvid seadistatud 317 traadile ja default temperatuuriks määrasin 410F. 200watiga ei ole veel saanud kärsakat ja toa kisub kenasti siniseks. Kästi rõdule kolida oma kolaga tossama Traat ise ei ole nii puine kui kanthal ja suhteliselt mõnus on coile teha sellest traadist. Väidavad, et ss coil ei lähe nii mäduseks kui teiste traadiega aga hetkel kogemused puuduvad.
 13. Kui paljudel on juba dna200 boks olemas? Ise oman VT200 ja TC toimetab küll sujuvalt. Aku kestab nii poolteistpäeva.
 14. Maku

  Uwell Crown

  Kiireim euroopast oleks http://www.cremedevape.com/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/UW-CRO-06 Samas räägivad kõik, et poe coiliga on matsu ja mürtsu rohkem, kui rba deckiga.....tuleb vist mängu vertikaal coili omadused?!
 15. Maku

  TC ilma niklita

  Ise ootan põnevusega Stainless Steel 317L traati http://www.vape-atomizer-mesh.com/products/317L-Stainless-Steel.html Mis on uus "hit" toode ja palju positiivsust selle kohta lugenud aga isiklikud kogemused puuduvad.
×
×
 • Create New...