Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maku

Tavakasutaja
 • Postitusi

  382
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by Maku

 1. Vedelike valmistamine?

  Kui veel soomes ringi patseerid siis kannataks siit osta baasi http://www.drama-vapes.ee/product/1193/lubrisolve-vg-5000ml-5l
 2. Maitsestajate kvaliteet

  Enim levinud on: Flavourart, The Perfumers Apprentice, Capella, LorAnn Oils, FlavorWest Flavors. Kõik nad kvaliteetsed ja korralik kraam.
 3. Pildid varustusest

  Olen väga rahul picoga. Ei lekki ega lurise peale 5x täitmist. Tangi pesu on lihtne ja vatti lisamine suhteliselt lollikindel, ehk siis ei ole pico selle vattiga nii kapriisne nagu paljud teised tangid. Miinuseks ehk liiga pisikesed mahlatäite augud. Hetkel proovisin SS316L 26awg / 7keerdu / ja tulemuseks 0,4Ω
 4. Pildid varustusest

  Uus YiHi SX Mini Q Class Täpselt ei saa aru ainult, kust see mini sinna nimesse tuleb?
 5. Lühike aurusti

  Council of Vapori: Mini Volt 40W
 6. Lühike aurusti

  Olen sammuti otsinud suveks väiksemaid tanke ja modi, kuna sortsi tasku mingit rasked modi ei taha. Tegin pildi suurustest! Pisikest tankidest on hetkel kindel lemmik Wotofo Serpent Mini RTA.
 7. E-vedelike retseptid

  Olin mingiaeg hakkamist täis aga siis jäi see informatsiooni osa soikku. Nüüd ainult retsepte lisanud, mis eelkõige ennast huvitanud. Lühendide kohta leiab infot rubriigist Infoks http://www.mobiilne.net/retseptid/index.php?p=lyhendid Protsendi arvutamine on suhteliselt lihtne matemaatika. Näide1: 100ml vedelikuvalmistamisel, kui kasutada mingit maitsestajat 8%, siis teeb see maitsestaja koguseks 8ml. Näide2: 20ml vedelikuvalmistamisel, kui kasuta mingit maitsestajat 6%, siis teeb see maitsestaja koguseks 1,2ml. Näide3: 10ml vedelikuvalmistamisel, kui kasuta mingit maitsestajat 6%, siis teeb see maitsestaja koguseks 0,6ml.
 8. E-vedelike retseptid

  Enda tarbeks kokkukopsitud retseptide kogu http://www.mobiilne.net/retseptid/......ehk keegi leiab midagi head endale. Ei ole ka keelatud sinna retseptide lisamine.
 9. DNA 200. Esialgne info..

  Huvitav palju see Reuleaux kaalub? Suvel tõenäoliselt võib sortside taskus selle kandmise unustada?! Teisalt, kas need uued li-po akud ei ole paremad kui lithium-ion akud?
 10. Jah ikka, on koostatud valitusele korralikud ja põhjalikud uurimused/vastuväited. -> http://vapers.fi/2015/09/lausunto-tupakkalakiehdotuksesta/
 11. Aasta algusest on istung, kus kehtestatakse siis uued seadused ja sinnani ei tea täpselt mis saab.
 12. TC ilma niklita

  Täna saabus SS 317L - 0,35mm ja tellisin algselt 10m rulli aga tuli üllatusena 25m rull 2,5mm varda otsa 9 keeret ja tulemuseks 0,60Ω. DNA200 softis curvid seadistatud 317 traadile ja default temperatuuriks määrasin 410F. 200watiga ei ole veel saanud kärsakat ja toa kisub kenasti siniseks. Kästi rõdule kolida oma kolaga tossama Traat ise ei ole nii puine kui kanthal ja suhteliselt mõnus on coile teha sellest traadist. Väidavad, et ss coil ei lähe nii mäduseks kui teiste traadiega aga hetkel kogemused puuduvad.
 13. DNA 200. Esialgne info..

  Kui paljudel on juba dna200 boks olemas? Ise oman VT200 ja TC toimetab küll sujuvalt. Aku kestab nii poolteistpäeva.
 14. Uwell Crown

  Kiireim euroopast oleks http://www.cremedevape.com/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/UW-CRO-06 Samas räägivad kõik, et poe coiliga on matsu ja mürtsu rohkem, kui rba deckiga.....tuleb vist mängu vertikaal coili omadused?!
 15. TC ilma niklita

  Ise ootan põnevusega Stainless Steel 317L traati http://www.vape-atomizer-mesh.com/products/317L-Stainless-Steel.html Mis on uus "hit" toode ja palju positiivsust selle kohta lugenud aga isiklikud kogemused puuduvad.
 16. Eelistung toimub 28.09.2015 ja eks siis ole näha mis saama hakkab.
 17. UK Vapefest 2015

  Soome vapefestile.
 18. Ja veel müüb euroopas seda PinkMule.
 19. UK Vapefest 2015

  Kui vapefestile on minejaid siis liituks ise ka.
 20. Kanthal

  Kui traadist ja rullidest juttu siis veipijat on olnud nutikad ja hakkanud kasutama kalastuse tamiilirullidele mõeldud kummipaelu. See kummipael takistab traadil rullilt mahajooksmist, mis on kindlasti ka siinsel rahvale vahest juhtunud. Ise tellisin need kummipaelad ebayst ja siiani olen rahul. Lihtne ja mugav on vajalik jupp traati sikutada rullilt. Link, kust tellisin -> Beadalon-Spool Tamer Wire Dispenser Ja üks asjalik video ka selle kohta: https://www.youtube.com/watch?v=XF7zz6CRMD4
 21. Glütserool

  Ma olen siiani kasutanud bensukast ostetud autoaku destilleeritud vett.
 22. DNA 200. Esialgne info..

  Kas ei ringlenud mitte hiljuti busardo video, kus ta kirus evolvi ja dna40 kiipe?!
 23. Sigelei 150w head ja vead?

  Evolvi vanematel dna40 kiipidel kõigub pidevalt nikliga takistus ja sellepärast ongi see uus uuendus, kus saab oomid lukku lüüa.
 24. Sammuti on see funktsioon uuel sharkil:
 25. E-vedelike retseptid

  Kuna snake oil on pikalt olnud lemmik, siis olen proovinud hunnik pirni maitseid läbi ja Capella - Pear on kõige lähedasem originaal snake oili pirni maitsega. Kergelt hapukas järelmaik. Peale 5-ndat laagerdumis päeva maitseb snake oil paremini, kui peale paaripäevast seismist
×