Jump to content
E-sigareti foorum

Trancefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  340
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Trancefly

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 1. Kui oleks siin ilmas mod kuhu see otsa sobiks siis isegi ostaks pulli pärast aga isegi rx300 ei lähe mitte.
 2. Kas sa ei viitsiks väikse teene teha ja öelda mulle mitu millimeetrit postidel augud on?Need kuhu coilid kinnituvad.
 3. Teise sõnavaraga, aga mõtted on mul samad.
 4. On sellega hiljutisi kogemusi, kellegil on läbi tulnud?
 5. Ühtegi esuitsu vastast uuringut ei kasutatud sest enamus on kinni maksutd kas tädi P või onu T poolt. Kõvasti etem on, kui peale filmi kordub su peas 95 % ohutum, 95% ohutum(mis on tõestatud sõltumatu uuring), kui popcorn lung või antifreeze või kurat teab mis hoax.
 6. Normal riistapuu. Hiinlased kloonivad ära siis ostan omale ka
 7. Kaalusin pikalt ja kaalusin laialt, hiina paagi kohta, ikkagi suhtkoht krõbe aga läks tellimus sisse, kõige odavam koht praegu. SS versioon siin ainult
 8. Sinna ei läheks relva ähvardusel ka, seal saad ainult lüpsta. Mine poodi mis ei lüpsa kilente ego pulkadega saab abi ka kindlasti.
 9. Refill pidi leak proof olema, regulatsioonidele jäävad nad ikka jalgu
 10. Ostsin ultrasonic cleaneri, redditis räägiti et steeping aeg on sellega üks kaks päeva, mitte 2 nädalat. Tegin ühe kompoti ka, PG/VG 30/70 30 ml sisse 2ml Cap milk chocolate tofee ja 1ml cool mint, päris hea tuli steepib veel aga muidu lõhna järgi meenutab sellist fazeri mint shokolaadi, mmm.
 11. Olgem ausad, kui veipimine välja sureb ja kogu meie seltskond põranda alla kolib, kukub kõik see maksu värk kilinal kolinal kokku. Kõik läheb leti alla tagasi, nagu ta varem oli. Tegelikult kui nüüd järele mõelda siis thank god et ma nii kaugele välja olen arenenud, kui ma istuks ikka ego otsas läheks vist analoogi peale tagasi, maha jätmine tundub suht mõttetu kuna tegevust on vaja, ilma tegevuseta ei kujuta üldse enam ette.
 12. Trancefly

  Vape Jam UK

  Phil sai seal korraldajate peale kurjaks. Muidu päris kõva.
 13. Assa raisk, kust ma värsket nodi saan saan edaspidi .. Keskturult Vasja käest?
 14. Kangeri coile sööb, võibolla saavad kangerilt siis rahastust ka?
 15. Natuke selgitust, ma ei ole täpselt kursis selle seadusliku poolega mis meil toimub, rohkem jälgin usast tulevaid uudiseid.
×
×
 • Create New...