Jump to content
E-sigareti foorum

uus

Tavakasutaja
 • Postitusi

  20
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. kellelt sai soetatud elab tallinn ise olen tartus ja on facebookist leitud inimene.. pigem arvan et asi minus kuna sai ikka rapsitud küll kui selle kätte sain, kõik sai lahti tehtud ja kõike võimalikku ka seal keerutada uudishimu oli suur
 2. ei saa kuidagi seda modi lahti kruvid väljas aga lahti ei taha tulla kuidagi ? sain lahti selle lükkasin pini ülesse ja ikka sama jama laseb vahepeal paar mahvi tõmmata lendavad ohmid jälle 5 ja 9.9 peale tõmmata ei lase ... visata nurka ära ja osta vast ligi elaf i stick ja automiseerijaks eleaf lemo 2 ?
 3. kuskil mingit õpetlikku videot või näidistega pilti pole sest ei taha pea ees tundmatusse vette hüpata. Kas sa mõtled modil või automiseerijal ?
 4. see ei aita nii palju kui uurinud olen on suhteliselt paljudel see probleem kanger subbox minidega :/
 5. tere siis selline pisike mure veel, et olen nüüd mõndaaega tõmmanud aurukogusega ära harjunud ja arvan et tuleviku plaanid on jäädagi e suitsu peale. Nii aga nüüd mul selle kangertechiga uued probleemid, milles võib asi olla et ohmid kõiguvad kohati sinna 3+ - 9.9 ohmini ja tõmmata ei lase auru ei tule siis nii teeb siin minut ja peale seda saab tõmmata paar mahvi ja hakkab jälle vigast peksma nii 0,5 ohmise coiliga kui ka sellega mis kaasas oli et ise ehitada mõlemaga jamab niimodi kerge paanika hoog peal juba et kas asi on siis moodis ja tuleb uus osta v siis automiseerijas ei oska enam midagi teha keerasin coilid kõik mitukorda kinni lahti ja puhastasin ja ei midagi ja auru tuleb kah ebastabiilselt vahest tuleb auru nii palju et ei suuda üle sekund kahe tõmmata ja vahest tuleb selline mahe(nii nagu olema peaks ma arvan) ja vahel siis ei lase üldse tõmmata. Kui keegi oskab mind sellega aidata oleks ma väga tänulik!!! Etetänades Uus!
 6. Nii mõtlesin siis siin, et proovin 1.5 coiliga kuidas asi töötab mul, aga tegin pisikese vea mahlatasin coili üle tikub suhu ja mod ei tunnista et see taga on lasin natukene kuivada panin uuesti sisse prooviks coili siis mod tunnistas aga vedelikku tuleb suhu ja toss on nähtamatu ehk pea olematu.... kas coil nüüd maha kanda lihtsalt v annab seda kuidagi päästa ?
 7. Oskad võibolla soovitada kust coile tellida?
 8. Suured tänud kõigile abistajatele, sain ikka kordi targemaks nüüd antud (minujaoks) uue tootega. Kui nüüd järgminekord küsimusi tekib olen ma neid kohe julgem küsima. Suured Tänud !
 9. keerasin coili üle panin tihendi ilusti paika viimane oli seal kuidagi imelikult ebaühtlaselt, läks maitse ja jutud paremaks Tänud tähelepanu juhtumast sellele.
 10. siis ka selline küsimus õhuavade kohta kas kasutada peaaegu olematu auguga või siis kesmise v täiesti avatud õhuavaga ?
 11. kõrbe mekki juures ei ole kui seda mõled, et maitse on iseenesest hea. Coili ma eelnevalt ei immutanud .... vedelik sisse ja andsin minna. aga ohmide kohta nii palju et modi ekraanil need kõiguvad 0,5-2 ohmi tõmmates läheb sinna 2 ohmi kanti. (võhik olen) vbla nii peabki olema ... on ka 1.5 ohmine coil olemas
×
×
 • Create New...