Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

nelc

Tavakasutaja
 • Postitusi

  14
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About nelc

 • Sünnipäev 21.02.1996

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tallinn

Viimased profiili külastajad

1 992 profiili külastust
 1. ArtVap nimevahetus

  Jep, sama. Õnneks vaid ajutine lahendus. Uuesti küll ei ostaks.
 2. Tere! Kas kellelegi teist on kogemusi, et ArtVap on oma nime vahetanud või tegutseb (ka) mingi teise nime all? Nimelt tellisin esimese nimega baasi, aga kätte sain mingisuguse teise nime(Virtus) ja sildiga asja ning väidetavalt see ongi nende uus nimi. Google abil ma midagi ei leia baasi ega nimevahetuse kohta, kuid nii palju sain selgeks mingist registrist, et Virtus on jah Poolas registreeritud nimi ning toodab seesuguseid tooteid.
 3. Hei Olen e-poode jälginud ja kõigil on baasvedelikud kadunud varude lõppemisel. Kas enam ei saagi baasvedelikke osta st keegi ei taha müüa?
 4. E-vedelike retseptid

  Jah, kahjuks nii on selle maasikaga. Tavaliselt soovitatakse see kasutada koos miski muuga, näiteks CAPi või INW maasikaga just sellel põhjusel. Kreemide protsendid on head aga võid ju proovida ja kruttida.
 5. E-vedelike retseptid

  Jutustamise vahelduseks lisan siia ühe retsepti, millest ma üle ega ümber ei saa. Kolme koostisosaga on lihtne teha ka, kuid vajab vähemalt paar päeva seismist. Nädala pärast hakkab õige maitse tulema. 4% (TFA) Vanilla Bean Ice Cream 4% (TFA) Cinnamon Danish 3% (TFA) Cheesecake (Graham Crust) Kasutan nüüd CAP-i cinnamon danish, kuid pole veel otsustanud selle õiget protsenti, seega lisasin TFA oma.
 6. Vedelike valmistamine?

  Soojas hoidmise võtet kasuta ainult siis, kui tõesti plaanid vedeliku lühikese aja jooksul ära kasutada. Samas isegi siis pole see eriti mõtekas, aga kes ikka keelab.
×