Jump to content
E-sigareti foorum

InterFace

Moderaator
 • Postitusi

  437
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by InterFace

 1. Tais täitsa keelatud. Kuidas reaalselt? Aasta alguses lähen ja ei kujuta küll ette ilma olemisega.
 2. Ise küsin ise vastan. Nädal aega nüüd kasutanud. 0.25 coil sees ja 100vg läinud ca 15ml päevas. 0 dry hitti. Tossu väga kenasti. 45w ja 275c. Hea pisike. Vana cubis täitsa sodi selle kõrval. Eks pigem asi coilis.
 3. Cubis Pro on parema voolavusega kui vana cubis? 100vg saab normaalselt 40-50w tõmmata?
 4. InterFace

  Uwell Crown

  Vahetan coili 1-2nädala jooksul niisama kuna lähen mustaks. 0.5oomine tehase oma. 100vg vedelik alati Mul üks must crown müügiks. 15 raha.
 5. Ja absoluutselt mittemibgit muud vahet pole vtcga? Heh. See küll kahtlane lüke.
 6. Epiibu esine natuke hirmutab küll esimene kord kuid reaalselt pole asi üldse hull normaalse auto jaoks. Endal e46 330xd ning 18" rõngad all ja igatpidi saab sinna äärepeale kenasti. Kuskilt ei käi vastu
 7. Ei näe mõtet. Üle 50w läheb liiga tuliseks minujaoks. Jooksutan 45w ja 205c peal. 75w (mis mu vtc max) sai lihtsalt huvipärast proovitud.
 8. Pole küll väga palju asju olnud (protank, ego one mega, cubis ja igasugu muid) kuid uwell crown on tõesti parim asi mis kätte juhtunud. Igast asendist töötab iga vedelik igasuguse wattiga. Okei üle 75w ma keerata ei saa
 9. Cubis maitses nõrgemalt kui ego one mega. Crown maitseb veel nõrgemalt. Üldse mingit mentooli pole tunda kuigi on mentooli-õuna-sokolaadi vedelik Aga noh tossab mehiselt ja 40-50 ja + watt pole mingi probleem. Cubis üle 30 ei kannatand.
 10. Koju jõuan siis proovin ego one mega oma aga mäletamistmööda oli too jube kitsas. Eelneval pildil näha kah.
 11. VTC ja Uwell Crown. Tume klaas ja Cubise driptip teeb asja paremaks.
 12. Mul läheb ümmarguselt 10ml juba 28W juures VTC+Cubisega. Keskmiselt 300 puffi päevas. Ja siis muretsetakse,et 70w juures on see palju Jope taskus on alati täis 10ml potsik ja 4ml paak ka hommikuti täis. On old päevi kus ka mõlemad tühjad õhtuks.
 13. preili AIO , mu vana Ego One Mega ja uus mänguasi VTC + Cubis
 14. 3.aprilli õhtul tegin fasttechist tellimuse ja täna hommikul tuli postkontorist sms, et kohal. Eriti kiire singapuri kohta.
 15. Proovisin preili AIOt just. Tõmbasin 10 korda 5+ sekundit otse kopsu 0.6oomisega. Läheb jah päris soojaks. Aga mitte nii soojaks kui näiteks cubis kasvõi 28Wga samamoodi tehes. Olen täitsa huule ka ära kõrvetanud paar korda
 16. Tegelikult pole ma sellest TC asjast siiamaani aru saanud. Milleks see vajalik on ja mismoodi töötama peaks. Näide cubisega 0.5 ohm coil. Ss316 modes panen 270c ja 28w. Tõmmata saab paar korda kui coil täiesti külm ja siis hakkab vaikselt juba segama. Minu tõmme on 5+ sekundit otse kopsu. Alla 250 pole mõtet üldse panna. 220cga ei tule tossugi. Mis 200st kraadist siin üldse teemades räägitakse? Hetkel mitu päeva 28w power modes tõmmanud ja huulik läheb vahel isegi kõrvetavalt tuliseks aga vähemalt töötab. Dry hitti pole saand kuna pärast igat tõmmet keeran piibu tagurpidi ja ootan veits.
 17. Endal nii nädalake vtc ja cubis olnud. Vtc kohta ei saa naguniu midagi halba öelda aga cubis on veidi lahja asi. Jah tore lekkevaba ning näeb ilus välja aga vähemalt minu mahladega üle 28w ei saa kasutada. Kui see piisab siis on mõistlik asi - ise tahaks rohkem.
 18. Jah seda ma juba nö avastasin ka. Surub liiga põhja kinni coili. Lisaks lõikasin coiki põhjas oleva kummiluti ääred väiksemaks kuna need katsid vedelikuavasi osaliselt. Täna pole ühtegi dry hitti veel saanud 25wga ettevaatliklt käsitsedes. Aga siiski. Pole lihtsalt mulle sobiv toode kahjuks. Panen ilmselt müüki kui uwell kohal. Ego one mega ei taha ka kasutada kuna cubise pluss on kuiv ja puhas ning lekkevaba olemus. Cubis on minuarust sobilik ja välimuselt ideaalne ego mega aku külge. Ongi kuskil 25w kandis koguaeg. Vtc moodi võimsama suutlikusega asjale on see liialt kehva asi.
 19. See on nüüd koht kus ma midagi ei saa aru. 1) kui ma lukustan kõrgema oomi peale siis antakse ju veelrohkem volte. Kuigi kärssab juba väiksema numbriga sama wati juures. 2) kraadid on ju limiit kuhu maani lastakse? Alla 250c sekkub suht kiiresti ja ei tule sealt midagi välja seega 210c vms teeb asja kasutuskõlbmatuks. Sealjuures veel 37w kasutada siis on koguaeg pidur peal ja ei tule midagi. Hetkel power mode ja 25w ning ettevaatlikult pikemaid pause pidades saab tõmmata kui pärast iga puffi seade tagurpidi ka keerata korraks. Aga no see pole piisavalt soe ja tossu ka liiga vähe. Veel väiksem watt juba kasutu.
 20. Tellisin crowni ära. Eks niikaua üritan sellega hakkama saada ja leiutada enamvähem toimivat seadet kuigi tundub võimatu. Nõme on uwelli suurus muidugi. 14mm rohkem kui cubisel ja välimus on ka kõvasti cubise kasuks.
 21. Mul on ta 70/30 ja 85/15 vahepeal segamise tõttu.
 22. Eile ja üleeile sai igasugu nänni ostetud sealt ja öeldi, et pole ühtegi ega midagi.
 23. Sest mul on jope taskus juba jaanituli kaks korda juhtunud.
 24. Mis vg/pg? Mul on juba tunne, et viskaks selle cubise sahtlisse. Keerasin ego one mega VTC otsa cubise asemele ja sama vedelik maitseb 10x tugevamalt ja paremini ning tossab normaalselt. Sellel cubisel on ikka mingi räige error juures wickimise ja maitse edasiandmisega (olen kolme 0.5st coili proovind juba) sama võimsuse (30w) juures
 25. Epiibus kõik ostas. Spezzil kahene - tahan ühest karpi. Silikoonümbris otsas. Viimane ongi see mida taga ajan.
×
×
 • Create New...