Jump to content
E-sigareti foorum

xxlmaster

Tavakasutaja
 • Postitusi

  406
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About xxlmaster

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 04.06.1985
 1. Mis nikotiini taseme pealt ära lõppetasid? Kuna lõpus oli tööga jube kiire ja aega ei olnud midagi muud osta siis tõmbasin 18mg Mocny Buch mis mulle poolast eViciga ostes kingitusena kaasa pandi 7 jaanuaril ja seda lausa 100ml . Plää see haises nagu mustad sokid aga ega ma enamus ajast tõmbasingi 18mg.
 2. Ise nüüd juba pea kaks kuud ilma e sigaretita olnud. Alguses oli tiba raske, eriti just pirinat pannes aga pidasin vastu. Selle vahepealse aja jooksul olen märganud massilist e sigaretide levikut. Kohalikus koolimajas pidid alaealised lapsed vanematelt e suitsu nõudma, kuna näe, "jukul ju on". Enda "pill" seisab kapi peal, koos hunniku vedelikega. Paljud on öelnud, et "palju tahad, ostan ära" aga jätan vist nostalgia mõttes alles.
 3. Endal on eVic juba vähemalt viis korda nii pilbasteks lennanud, et ime üldse et koos seisab. Joodetud on ka juba 4 korda. Kokku ka enam ei käi vaid seisab teibiga jeeli jeeli koos. Reaalsus on see, et tunduvalt odavam Vamo on palju võimsam relv tegelt (mis mul samuti juppidena aknalaual seisab ).
 4. mul sama jama mitte yks mats ei suvatse vastata mu tellimusele mis krd pärast te sealt yldse tellisite Sest ma olen ise hetkel Soomes (doh) Peleonist tellitud juba ootab nüüd kodus ja saan esmaspäeval proovida'.
 5. Krdi esmoke.fi pole mulle siiamaani tellimust väljastanud. 19 sai tellitud ja ei midagi. Neil lehel muidu kirjas, et pood läheb suvepuhkusele aga epood jääb ikkagi tööle veel. Kirja peale ka need klounid ei vasta. 120 euri seisab lihtsalt kinni.
 6. sai endalegi täna see vidin ära tellitud ja arvatavasti saan nädala lõpus kätte. Poleks ostnudki aga Vamo kukkus nii 10m kõrguselt taskust betoon põrandale täiesti juppideks
 7. tänud tänud, nüüd sain selgeks alles
 8. xxlmaster

  VAMO

  Mida te leiutate, vamol ju hoiad vasakut nuppu mõned sekundid all ja näitab palju teine väärtus on. või käib jutt muust asjast?
 9. Et siis samast kohast kus minu omagi. Sain enda oma nüüd kinni joodetud ja töötab jälle ....aga avastasin midagi huvitavat. Näiteks iClear annab Vamoga palju paremat lahmakat 11W kui eVic Huvitav millest selline asi võiks tulla? iClear tundubki rohkem kangemate aparaatide paak olema kuna ise lasen vamoga kogu aeg 15W peal. Kas seal ei olnud mitte mingi jama sellega, et kui dual coil siis valitud watid jagatakse kahega, ehk siis 15w peal saab üks coil 7.5watti ?
 10. alkot krt sittagi ei kannata viimasel ajal enam palju. 5 õlut sees ja hakkab mingit lolli juttu tulema. Pärast poolest viina on nädal aega süümekad. Muide, 10 päeva pole üldse nikotiini tarbinud ja magada on ka päris piin. Mingid eriti haiged unenäod ja alati on suits ees, meeles mõlkumas pettumus, et alla andsin Eriti ei lugenud, et ma piipu väga palju ei tõmmanud viimase kuu sees (max 1ml päevas) aga tunda annab ikka igast otsast. Aga homme peaksin saama uue vidina ja back in track
 11. xxlmaster

  VAMO

  Tellisin endale ka Vamo katkisele eVicule lisaks. Ei kannata ikka ilma olla
 12. oot mida sa nüüd targutad? Elementaarne, et ma joodan selle kokku ja lasen edasi. Lihtsalt hetkel olen Eestist ära 3 nädalat ja midagi muud ka ei ole tõmmata + ei ole normaalne, et paak nii kinni pessa jääb.
 13. iClear poos ennast kuidagi pessa kinni nii kõvasti, et keerasin evicul pea pooleks
 14. iClear poos ennast kuidagi pessa kinni nii kõvasti, et keerasin evicul pea pooleks
×
×
 • Create New...