Jump to content
E-sigareti foorum

jutuots

Tavakasutaja
 • Postitusi

  91
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About jutuots

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Kasutajast

 • Asukoht:
  Tartu-Valga
 1. Proovisin hiljuti 3mg Pulpi White Cake'i ja poole mahviga tahtsin kopsud välja köhida. Segasin 1/5le nullbaasiga ja sain tõmmatavaks. Veidi kange on ikka aga rohkem ei taha ka baasi panna, maitse kaob ära. Põhiliselt kasutan Cucu2 dual-coiliga kuskil 35w juures.
 2. Mulle on küll 3mg võimatu tõmmata. Kasutan kuskil 0.35-0.4 mg. Sellest alla on juba raske minna. Nikotiini küll vähe aga nulli tõmmates on kohe aru saada, et midagi on puudu.
 3. Mis seis Tallinki laevadel on? Kas kajutis saab veipida?
 4. Kuidas suhtuda sellesse, et akud erinevad laadima pannes 0.2v? (3.63 vs 3,42) Nii laadija kui Cuboid sama meelt. Akudeks Samsung 25R, kasutanud algusest peale paaridena. Soojaks midagi ei lähe ning muid anomaaliaid ka ei tähelda.
 5. Aga Gearbest? Võtsin jaanuari keskel Samsungi 25R ja paar nädalat tagasi sain kätte. Hind isegi odavam kui FT-s.
 6. Mul sama asi, see on sellest vedelikukontrolli kruttimisest. Ise keeran sel juhul põhjakruvi lahti, eemaldan alumise osa, seejärel ülemine osa koos klaasiga maha, siis ühtede näpitsatega korstnast ja teistega deckist ning ongi lahti. Klaase pole siiamaani lõhkunud. Nii kannatab paar nädalat jälle kasutada.
 7. Ma olen vaene üliõpilane, võtsin derringeri ära. Fasttechis hetkel -20% ka, kood on kunghei
 8. Tahaks RDA ära proovida, mida Fasttechist võtta? Derringer?
 9. Oh ebaõnn. Kui see korsten sinna kinni jääb, siis tuleb see ju koos klaasiga lahti keerata. Eeldusel, et paagis midagi on siis jookseb see sealt välja. End of the story. Kuro kruvi sobib.
 10. Selle lisakruvi oleks pidanud kohe kaasa panema, teisi ju on topelt. EDIT: Ja kui see SS oleks algusest peale normaalselt hoidnud, poleks üldse probleemi olnud, decki olen max 2x vahetanud. Seega endal ma küll süüd ei näe.
 11. Ma ei pääse muidu deckile ligi, tuleb koos selle korstnaga lahti. Siis ongi ainuke variant kõik lahti teha ja ära pesta. Hoiab muidugi see SS kruvi aga laiskus on suur ja pingutan koos vasest kruviga.
 12. Põhjus miks ta mul ära kadus on et pidevalt seda kruvi pingutades kulus keere ära ja ei hoidnud enam üldse, lihtsalt sisse torgates muidugi töötab. Kirjutasin tootjale kurja kirja, milles nõudsin uut SS ja vask kruvi. Lubasid ka saata, eks siis näha ole.
 13. Minu kurol on need stainlessist vist, või pole sellel vahet?
 14. Põhjakruvi kadunud. Kas mõnest Eesti poest võiks selle leida?
 15. Aga kui on ainult Ni ja Ti võimalus (eVic VT). Kummas modes siis uwelli kasutada võiks?
×
×
 • Create New...