Jump to content
E-sigareti foorum

Romka

Tavakasutaja
 • Postitusi

  119
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by Romka

 1. Aurujumalad on Sind kuulda võtnud.Well...vähemalt mind on Kas ainult mulle tundub, et pakendi pildil ja reaalsusel erineb see drip tip ühendus kohast?
 2. Romka

  Oktoobri offtopic

  Mõni Tallinna pood Vaporizerit müüb?
 3. Uuemad coilid on kahe auguga. Esialgsed olid nelja auguga ja need lurisesid väidetavalt. Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Aa oli jah nii pidi, nojah, loodetavasti ikkagi saab mõne normaalse coili ka.
 4. Ma ootan FastVape coilid ära ja loodan, et sinna tulevad juba uuemad, nelja auguga coilid siis ja ehk on vastupidavamad.
 5. Ja ongi teisel coilil ka peale päevast kasutamist selline imelik kummi sarnane maitse juures, ma ainukene?
 6. Ja ongi teisel coilil ka peale päevast kasutamist selline imelik kummi sarnane maitse juures, ma ainukene?
 7. Romka

  Phil Busardo teema

  Neile kes dripivad.
 8. Kes seda viimast Phili videot vaatas siis mul sama jama coiliga, kaks päeva oli normaalne ja nüüd mingi kummimaitse juures, pesin mitu korda coili kuuma veega ära, ülejäänud clearo ka aga ei aita. Panin uue coili ja maitse jälle timmis. Eks ole näha kui Phil võrdlema hakkab coile mis sealt välja tuleb.
 9. Eino jah, alati saab pudelisse tagasi ka valada aga mõtlesin et ehk on mingi kergem nipp.
 10. Kui vedelik sees siis coili ei saa mingi valemiga vahetada vist eks?
 11. Ma ka nüüd natuke üle päeva kasutanud ja väga meeldib, varem kasutasin ProTanki ja iCleari kordamööda, see on täpselt nagu nende vahepealne. Väga meeldiv tõmme, aur ja maitse. iClear ja Protank nüüdsest sahtlisse seisma.
 12. Väga hea uudis. Nüüd jääb vaid loota et hiinakad ka kiirelt müüki toovad.
 13. Romka

  Oktoobri offtopic

  Julm haarang... http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FurirjRW3kc /edit, siin rohkem infot ka. http://www.nydailynews.com/new-york/pac ... -1.1471585
 14. Romka

  Phil Busardo teema

  ECC'st veel, väga huvitavaid mode näeb ikka.
 15. Tänud Spezz, saan alles järgmise nädala alguses läbi hüpata, loodan, et on okei?
 16. Tänud Spezz, saan alles järgmise nädala alguses läbi hüpata, loodan, et on okei?
 17. Romka

  Laua alus/hoidik

  Nice http://www.vapecrate.com/
 18. Kasuta ikka normaalset clearot, mitte nicorexi paska.
 19. Off-Topic : See on jah suht haige, kusjuures. Alles see oli, kui ma tööle kõndides mingi lärmi peale taskusse piilusin ja oma silmaga nägin, kuidas väike Aikler Evodi jalaga kõhtu peksis. Ise alles 16. No ega tal tegelikult peaga kõik päris korras polnud, huuliku tihend puudu või midagi. Muidu on selline paras kusik olnud, et niikui mingi seis on, kutsub kohe oma suured kaksikutest vennad appi (need juba kolmekümnesed). Muidugi ma lahutasin nad ära, aga ju see asi ikka edasi kääris, sest mõni aeg hiljem oli keegi Evodil stringid pihta pannud. Ja ei leidnudki üles. Selle väikese kaabaka müüsin igatahes ära, aga ega ülejäänud kamp ka inglitest koosne -- üks teeb alla, teine tatistab igale poole, kolmas paneb mahla vasakule. Nii et neli päeva tagasi panin kogu selle kamba koduaresti (ja ei mingeid jooke!) ning nende kõigi töö teeb eeskujulikult ära pisike pilusilmne Drip Ping A-Toh', kusjuures poole vähema joogi- ja elektrikogusega (terve ööpäev ühe 18350-ga). Pole siiani kordagi (sk/v)andaalitsenud, töömoraal ja -kvaliteet on kõrged. Jep, koondamislaine on täitsa võimalik. Kahesõnaga -- täiesti nõus. Väga hea
 20. Romka

  Septembri offtopic

  Panin peale 2 minutit kinni, jään veel lollimaks.
 21. Siis super, millal umbes kohale peaks jõudma? . Anna siis märku kohe kui olemas, järjekord suur ma usun
 22. Phil kiidab maani ja seda näeb harva, et Phil mõna clearot niimoodi kiidab, i want one . http://shop.nhaler.com/searchquick-subm ... rds=aspire http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mCsiVa3e2Cc Eestisse saatmisega tuleb 33$/tk, muidu 10$/tk. Võiks kamba peale tellida, 10 inimest võtaks 1 ja saaks tasuta saatmise, on huvi?
×
×
 • Create New...