Jump to content
E-sigareti foorum

dabuuker

Tavakasutaja
 • Postitusi

  10
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Jama lugu, magasin tähtaja maha ning ei tellinud õigel ajal varuks juurde . Eks peab leppima, et hind natukene tõuseb. Oluliselt odavam valmisvedelike hinnast poes tuleb vast ikka.
 2. Kas keegi on kursis kuidas nikotiiniga baasi välismaalt tellimisega seis on? Näiteks Hispaaniast, kus pole veel nõuded rakendatud?
 3. Ise kasutan smoki.me poolt pakutavaid. Pole viitsinud igasuguseid erinevaid proovida, seega teistest väga rääkida ei oska. Mõistlikud hinnad ja kvaliteet tundub hea. Tellin kõik VG, PG ja nikotiini (eelistan VG baasil) eraldi ja segan kokku. Eelnevalt valmis segatud ei taha, mänguruumi vähem kui katsetada tahan.
 4. Siin detailsem postitus: https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3kogxd/psa_you_dont_calculate_current_draw_on_regulated/ Muidugi oomiseadus ikkagi kehtib, elektroonilises seadmes lihtsalt ei ole määrajaks sinu atty takistus.
 5. Kui watte rohkem annad tarbid ka ampreid rohkem. Coili takistus ei loe reguleeritud modidega kui arvad kuidagi selle põhjal et võrdselt ampreid tarbid.
 6. Kuidas originaal Aromamizeriga võrreldes on kui seda ka proovinud oled? Tõmmates ka miskit erinevat või ainult mugavuse uuendused?
 7. Mul ka rx200 ise näitab vahepeal umbes samades vahemikes erinevusi. Kaldun arvama, et mod ise lihtsalt valetab natukene, kuna D4 laadijasse visates näitas see identseid pingeid ja usaldan nitecore readingut tiba rohkem kui 40-50$ modi chipi omi .
 8. Olen ka nüüd seda mõnda aega kasutanud, Fastist tellitud. Kui siin juba mainitud pole (ei lugenud tervet teemat läbi), kes tellida plaanib, siis proovida 'MAP' kupongi koodi, sain peaaegu pool alla. Üldiselt olen väga rahul. Velocity tüüpi deckile kerge ehitada, ruumi võiks küll natukene rohkem olla. Maitse oli ka mul alguses nõrk, aga kui keerasin õhuavad täpselt colide ette läks väga heaks (horisontaalidega). See kummirõngas õhuava kontrollina mind väga ei huvita, kuna eelistan täiesti avatult nagunii. Lekkimise kohta öelda midagi ei oska, sest istub rx200 peal koduseks kasutamiseks kogu aeg püsti.
×
×
 • Create New...