Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Kanger T2 - näpunäited

Recommended Posts

Juhul kui kellegil peaks olema see vidin siis:

 

1: kui huuliku täitmiseks lahti keerad siis jälgi coili - pahatihti hakkab koos huulikuga lahti keerama ennast

2: kui ära täidetud ja hakkad huulikud kinni panema siis tõmba näpu või paberitühiga coili peal kummimüts vedelikust puhtaks - muidu kipub lurisema

 

Muidu igati hea top-coil clearo :) Mahtuvus aint 2.4ml kahjuks

 

Sillamäelt täitsa saab ja lisacoile samuti

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutasin ka kuskil peaaegu kuu aega ning võis väga rahul olla KUI tal mingihetk pirtsutamise tuju just ei tulnud. Aga eks see oleneb suuresti ka vedelikust.

Täna müüsin maha kuna mista ikka seisab niisama tühjalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna otsin praegu endale alternatiivi CE4 jale siis kas T2 saab ise ka nööri ja traati vahetada?

Olen ise vahetanud ja midagi keerulist küll pole. Veidi jamamist rohkem, kui viviga, aga kokkuvõttes lihtne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei. Seda traati müüakse ka eraldi ning nööri. Mul siis vist vaja hankida tester,et traadi takistus ära määrata? Päris suvalt ei saa vast mähkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei. Seda traati müüakse ka eraldi ning nööri. Mul siis vist vaja hankida tester,et traadi takistus ära määrata? Päris suvalt ei saa vast mähkida.

Tester ehk multimeeter on e-suitsetajale kindlasti vajalik asi. Kui veel pole, siis tasub ära osta muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...