Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marduuhin

Kanger protank

Recommended Posts

Äkki on 'tossukamber' suurem/väiksem..? Rebuildables mõjub küll, kui 'põlemis kamber' on väiksem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki on 'tossukamber' suurem/väiksem..? Rebuildables mõjub küll, kui 'põlemis kamber' on väiksem...

No kui ma sama coili kasutan, siis on ta ju sama suur. Ainult õhu toru on võibolla natuke jämedam ja pikem.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ma õigesti aru, et sa panid Protank coili õhutoru EVOD coili külge? Miks? EVOD'i coil toimin ju Protank'is originaalsel kujul ja lisaks käib sealt õhk natuke raskemini läbi, seega tulemus on parem minu meelest.

Protanki õhutoru on jämedam, coili alumine pool aga EVODiga sama (ka õhuava) - tahtsin teada saada, kas on vahet kui äravool vabam - vahet ei tundnud. Peamine nipp on ikka kätte saada õige sissepääsetava õhu kogus. Nähtavasti mängib rolli ka see, et Protanki massiivne korpus toimib veel nö jahutusena kuid soojema õhuga kandub maitse paremini edasi.

 

Ise tõmban igapäevaselt RY4-ja ja sellel on meeldiv karamelli maitsenüanss, mis tuleb EVODiga kenasti välja, aga Protankiga jääb kahvatuks. Tuleb edasi häälestada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pärast pikki ponnistusi.... (psühho) Proovisin vähendada Protankil ülemise osa ruumala, mis andis ka tulemust - RY4 maitse ilmus välja :D Kui tühjaks saab, siis proovin uuesti ka originaalcoili.

Käepärastest materjalidest - jupp rüüsi ja mingi plastiktorujupp, mis koos enam-vähem sees kinni istuvad:

 

[attachment=0]Protank-1.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õli maitse on tõesti juures peaks coili ära vahetama ja samuti maitset pole õieti tundagi võrreldes mini novaga või eriti iclear 30nega (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õli maitse on tõesti juures peaks coili ära vahetama ja samuti maitset pole õieti tundagi võrreldes mini novaga või eriti iclear 30nega (esiga)

Proovi EVOD'i coiliga, sellega on maitset natuke rohkem.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pärast pikki ponnistusi.... (psühho) Proovisin vähendada Protankil ülemise osa ruumala, mis andis ka tulemust - RY4 maitse ilmus välja :D Kui tühjaks saab, siis proovin uuesti ka originaalcoili.

Käepärastest materjalidest - jupp rüüsi ja mingi plastiktorujupp, mis koos enam-vähem sees kinni istuvad:

[attachment=0]Protank-1.jpg[/attachment]

Miks ma ei näe seda pilti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma ei näe seda pilti?

Laadisin pildi uuesti üles, näis kas läheb veel kaduma :lol:

 

Teemast ka. Tulemas Protank mini, 1ml mahuga :o Ainuke videotutvustus kahjuks kreekakeelne (psühho)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CeChWtJ1UMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...