Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marduuhin

T3 ebaühtlane kvaliteet.

Recommended Posts

Internetis tuhlates leiab T3 kohta tõesti vastakaid arvamusi, kuigi enamus sellest positiivne. On kellelgi endale ka mõni märgatavalt kehvem T3 kätte sattunud või on tegu mingi müüdiga?

 

Endal 4 paaki, 9 coili ja teistele importinud veel 6 paaki, 12 coiliga, aga pole ühegagi probleemi olnud.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ebaühtlane kvaliteet on ka teistel hiina asjadel. Cartod ka olenevalt partiist, mõnikord on sigahead ja mõnikord ei kõlba kuhugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanger t3-ga on pidev juhus lekke probleemid- oleneb kuidas joppab, võib saada ka hea isendi.

Aga mingil põhjusel kõik ikka kiidavad ja soovitavad neid siin foorumis...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul t3 siiamaani töötab.. coile sööb nagu loom, natuke lekib, vahepeal vihastan natuke ja luban evici osta ning siis lähen sülitan selle lekkind vedeliku välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, muidu olen rahul aga just kui vahetasin coili ära ja siis järgmine päev tuli kohinal läbi, alguses ei saanud aru, et mis teema, aga siis nägin, et seda nööri pm ei ole enam ainult helmed ulpisid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul t3 siiamaani töötab.. coile sööb nagu loom, natuke lekib, vahepeal vihastan natuke ja luban evici osta ning siis lähen sülitan selle lekkind vedeliku välja.

Seda nimetad sa töötamiseks? :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul t3 siiamaani töötab.. coile sööb nagu loom, natuke lekib, vahepeal vihastan natuke ja luban evici osta ning siis lähen sülitan selle lekkind vedeliku välja.

Seda nimetad sa töötamiseks? :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Jah.

T3 muud ei oska. Rahul olen hetkel sellega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on MT-3 saanud kõige rohkem töötunde - 7st colist 2 on normaalselt tööle hakanud , ülejäänud on vajanud lisa nööri . Üks coli töötab keskmiselt 10000 puffi , siis uus nöör ja traat ning uuele ringile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokku 4 EVODi mitme peale pidevas kasutuses aga 2 kuu jooksul pole ükski coil otsi andnud :D Ühel vahetasin ainult lahtise nööri välja, sest kippus lurisema.

Nöör sobib 3mm (saad lisa panemiseks nii peeneks teha kui soovid) ja traat 0,2 muidu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on 1,5mm ja 2mm - 2mm ümber läheb traat 0,2 ja peale siis veel lahtine nöör tunde järgi

Mõne pildi oma coilist saad lisada? Alles uus t3-e kasutaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on 1,5mm ja 2mm - 2mm ümber läheb traat 0,2 ja peale siis veel lahtine nöör tunde järgi

Mõne pildi oma coilist saad lisada? Alles uus t3-e kasutaja.

selle video abiga saab hakkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on 1,5mm ja 2mm - 2mm ümber läheb traat 0,2 ja peale siis veel lahtine nöör tunde järgi

Mõne pildi oma coilist saad lisada? Alles uus t3-e kasutaja.

selle video abiga saab hakkama

Kui suur erinevus on mt3 ja t3 headidel? vahemaa coilist centerpinini sama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin lihtsalt ühe suvalise traadi ja nööriga üht vana coili paranda, et harjutada enne päris nööri ja traadi saabumist, välja kukkus küll nagu päris, seega midagi keerulist ei ole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin lihtsalt ühe suvalise traadi ja nööriga üht vana coili paranda, et harjutada enne päris nööri ja traadi saabumist, välja kukkus küll nagu päris, seega midagi keerulist ei ole :D

Takistuse said mingi 250? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...