Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
militar

Poola

Recommended Posts

Müün ise ka mööblit, nö poola saepuru, turg paneb hinna paika, saab ka kvaliteetmööblit.Miskipärast keegi ei taha osta/tellida seda (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müün ise ka mööblit, nö poola saepuru, turg paneb hinna paika, saab ka kvaliteetmööblit.Miskipärast keegi ei taha osta/tellida seda (psühho)

mööblil ja mööblil on vahe sees. viimast sitta enam ammu ei myy. kahjuks ka kallimat kraami kõlbab vaid endale osta. rahvas vaatab kataloogi ja ytleb, et tahaks seda, siis peale hinna ytlemist kaob isu ära. ega kallimal siis kvaliteet kõvasti parem ole, lihtsalt uksed kobedama tehnoloogiaga tehtud (just välimuse suhte, siinid nats paremad jne.

aga yldiselt 2 suurima poola firma tooted myygil (Y)

tere tulemast, räägime ja (esiga)

aitab teooriast, tellisin 10 pudelit jooki, vaatab kas kohale ka tulevad (psühho)

ehk jagan siis pilti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odaval ja odaval on muidugi ka vahe sees, mingit pahna pole kunagi müünud:D, seda pahna nähtud küll, kohalikud tegelased käivad vahest mingeid juppe küsimas, ise on endale kuskilt poolast toonud, või siis on valesti saetud, jupid puudu.Olematu paksus, õhuke paber peal.Ja poolakad teevad ka kvaliteetmööblit.No siinne trend selline, et inimene tahab odava hinnaga täispuitmööblit.Seda ühte suuremat tootjat ma kindlasti tean, must-punane-valge või:D Poola on tugevalt arenenud just paremuse poole viimase kümne aastaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odaval ja odaval on muidugi ka vahe sees, kohalikud tegelased käivad vahest mingeid juppe küsimas, ise on endale kuskilt poolast toonud, või siis on valesti saetud, jupid puudu.Ja poolakad teevad ka kvaliteetmööblit.No siinne trend selline, et inimene tahab odava hinnaga täispuitmööblit.Seda ühte suuremat tootjat ma kindlasti tean, must-punane-valge või:D

jep

 

ma ytleks, et sellel paar viga rohkem (just viimastel aastatel) kui teisel. aga yldiselt veatud mõlemad. mis auku ei sobi, see sinna ei käi (psühho)

poola suht teine kodumaa, sealt tuled, siis paarisaja € eest läheb tavaari kappi ja kylmkappi.

kui mõtlema hakata, siia vist parkett ja tehnika, mis pole sealt toodud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd poolteist lehte teksti ja mitte ühte pilt seega muliseks mujal (lamp) UFU võiks veidi rookida seda teemat(näiteks kuni minu viimase pildini) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma korra Poolas käinud. Uskumatu maa. Ainult ringteed ja keegi ei taha keeli rääkida. Vene ja inglise siis. Mitu tundi läks, et seletada, et genekas öhtal, vaja puksiiri. Päälinna juures oli mingi market....kassade rivi löppu polnud näha...meie ylemiste keskus keldripood vörreldes sellega. Minule Poola väga meeldis ja sa dziisas oled töbras, sest just Poolast ma tellisin lapsetuppa mööbli ja ootan juba 8-s nädal. Lubati nyyd esmaspäevaks. Oleksid profiili panna vms. (lamp)(lamp)(lamp)

 

P.s. töstke palun mu jutt hv kasutajate ma rsk ei saa telle tabletiga siin hakkama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nad lattu seal ei toodagi, et 2 kuud ootama peab?

siit algab teema, et kuidas nad nii odavalt saavd myya...... sest neil sittagi ei ole ja tellivad alles siis kui sa tellid.

kulud puuduvad, kellelegi maksma ei pea jne.

tarneaeg nii pikk, sest teadu aja jooksul käivad kaupa toomas. mul kataloogides olemas, puusalt tulistan, 5000 asja, ei ole reaalne neid sees hoida (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis tellisin ego2.pl lehelt 10 pdl baasvedelikku ja 20 maitset ja kõik saadetakse tagasi :( trrr värdjad tolliametnikud saadavad tagasi rsk aga ehk peaks laskma uuesti saata neil? Või raha tagasi kysima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasin jah ja sain teasa et ei olnud saadetud eraisikuna. Nyyd kauplen et saadaksid homme uue paki ja seekord eraisikuna ja dpd kulleriga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis toll saadab keelatud saadetised oma kuludega tagasi v? Päris kallis lõbu, arvestades kui palju kaupa ntx. hiina tagasi läheb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis toll saadab keelatud saadetised oma kuludega tagasi v? Päris kallis lõbu, arvestades kui palju kaupa ntx. hiina tagasi läheb.

see on huvitav kysimus tõesti, et kes arve maksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis toll saadab keelatud saadetised oma kuludega tagasi v? Päris kallis lõbu, arvestades kui palju kaupa ntx. hiina tagasi läheb.

Ma olen nagu kuskilt kuulnud et võimaliku tagasi saatmise kulud on tegelikult juba transpordi hinna sisse arvestatud.

Ega toll pole ainuke põhjus miks kaup võib tagasi minna.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

no lisaksin ka selle faili siia kuid ei tea kuidas.

ja samas ego2.pl pole veel vastanud ka :(

 

oleks eraisikuna saadetud oleksin pakist saanud 5x100ml baasvedelikku ja tühjad pudelid kätte kuid see on firmana saadetud siis ei saa sedagi. :( tra see ajab nii närvi, ise olin juba arvestanud et tänasest saab hakata korralikult kõrvetama kuid ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii nyyd siis saadavad uue paki peale lasin panna random poola nime mitte selle sama mis paki peal oli. ;) seekord saadavad dpd kulleriga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii nyyd siis saadavad uue paki peale lasin panna random poola nime mitte selle sama mis paki peal oli. ;) seekord saadavad dpd kulleriga :)

Mis kullerit algul kasutasid? Mul tuli UPS`iga ja eraisikult ilusti läbi. Ma saatsin neile enne meili ka, et ks saadavad eraisikuna ja tellimuse kinnitamisel toonitasin veel üle, et eraisikuna saadaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ka saatsin kuid nad panid sinna peale selle adam ruchalski nime ja pm kui selle nime kirjutad netti siis leiadki et see on hoopis firma nimi, ja toll juhtus siis seal olema järelikult. :D aga nad saadavad uue paki ja seekord dpd kulleriga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...