Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
leNdur

Probleem.

Recommended Posts

Tervist!

Sai üli pikaaja jälle E-sigaret käima pandud. Ostsin Nicorexi poest uue clearomizeri. Algul oli kõik ilus ja hea nagu ma mäletan, et oli. Kuid paari päeva eest avastasin, et tõmmates on mingi lurin. Keerasin siis clearomizeri aku küljest ära ja vaadates aku sisse, oli seal vedelik. Puhastasin ära ja mõtlesin, et äkki minu viga. Kuid juhtub siis peale igat tõmbamist. Mida teha?

Akuks selline asi:Posted Image

Ja clearomizeriks: Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lurisrema hakkas peale pikemat seismist, siis on variant et seistes on vedelik õhutorusse imbunud. Võta clearo aku küljest ära ja puhu liigne vedelik välja.

Selle clearo puhul ei saa suurt midagi valesti kokku pandud olla, seega ilmselt praak clearo kui liiga palju vedelikku õhutorusse pääseb.

Võid veel proovida clearot mitte väga täis panna.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

aja pikku kipub kondensatsiooniga vedelik sinna liikuma kus teda vaja ei ole, selle peale saab atomisaatori puhtaks pesta. kui seda aga juhtub tihemini kui kord nädalas siis on aeg normaalsem clearo osta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljendasin end ehk valesti kuid clearomizeri ostsin just uue, just sellepärast mõtlengi kas tegu on praagiga nagu ütles JazZ või midagi muud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljendasin end ehk valesti kuid clearomizeri ostsin just uue, just sellepärast mõtlengi kas tegu on praagiga nagu ütles JazZ või midagi muud.

Kui tegu on uue clearoga, täidad ainult poole peale ja ikka luriseb siis on ilmselt praak või lihtsalt kehv clearo. CE4 clearo nii kehv ka ei tohiks olla, seega ilmselt praak lihtsalt.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi sinna veits VG vedelat hulka panna, siis on paksem vedelik ja nii kergesti ei lähe lurisema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub jah et wikib liiga hästi ehk siis silikoon mis on nööride peal ei ole piisavalt tihedalt vastu nööre.

ego tüüpi keermega clearod minu kogemuse järgi jooksevadki vedelikku natukene rohkem aku peale kui 510 keermega. see tahab lihtsalt aegajalt puhastamist saada, minul oli seal iga kord natukene vedelikku all kui aku laadima panin. lihtsalt puhkasta ära ja lase edasi. siis kui sinna liiga palju seda satub siis on kohe aru saada auru tootmisest ehk kui liiga kehvasti tuleb auru siis tahab puhastamist saada.

kogemus pärineb mul ego keermega: ce4, mt3, iClear 16 vs 510 keermega: vivi nova, iClear 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...