Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
minisvami

Huulik lõhki

Recommended Posts

Et kõik ausalt ära rääkida, alustan sellest, et sain eile õhtul Sillamäelt paki. Segasin siis kokku mõnusa slivovitši-maigulise vedeliku. Selline magus-mõrkjas, kergelt suitsune, nagu parim piibutubak.

No ja hommikul tööle minnes võtan veel jalutades mõne mahvi, istun siis laua taha maha ja tunnen ikka seda imelist lõhna. Kuidagi liigapalju tunnen. Ja pulka rinnataskust välja võttes avaneski selline pilt, nagu kõrval näha. Mahl muidugi mööda taskut laiali. Krt, kuidas saab selline asi juhtuda!? Juhin tähelpanu, et rinnataskus, kus midagi muud ei olnud, mitte püksitaskus või koos telefoniga vms. On mul terasest rinnanibud või mis? Või sai plahvatusohtlik mahl segatud?

Eriti tigedaks teeb see, et alaga e-suitsetajana oli mul täna esimene päev, kus ma mingit varustust kaasa ei võtnud - kogemus näitas, et paagitäie ja täis akuga saab ilusti päevakese läbi. :evil: Istun Stockmani lähedal ja töö nii tihe, et ei saa isegi Tõnismäele lipata. Ja autojuhil kah puhkepäev, muidu paluks tal sealt midagi tuua. Oeh.

Moraal: natuke mahla ja varu-clearo võik ikka kotis olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sitt hapneb

 

ma ei saa selle ehitusest aru täpselt, kuna pealtpoolt ei näe pilti, aga kui seal õhuava pole, siis saab ju tõmmata. ja kui õhuava on, siis pane nätsuga kinni või kasuta liimi (Y)

teine variant on, et äkki keegi tore inimene sõidab su juurest mööda ja myyb sulle raske raha eest uue clero (psühho)

endal tagavara clerot pole kaasas. kuid coil ja vedelik alati käepärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegemist T3 clearoga ja kontaktliim ajab tõesti asja ära. Otsustasin, et saan tööpäeva ilma nikota elatud - kangelane selline. Kodus lapin kokku ja jätan mustadeks päevadeks sahtlisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hape on plasti rabedaks muutnud, siis liimist abi loota pole - piisab coili tugevamast kinnikeeramisest kui surub jälle katki, kui keerad nõrgalt, hakkab lekkima :(

Osta parem EVOD, see on läbipaistev ja kohe näha kui midagi hakkab looma ning nii on üllatused välistatud. Mul EVODe 4tk üle kuu aja igasuguste segudega käigus olnud ja kõigil see plastikots täiesti klaar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Must plastik peab natuke ikka vastu. EVOD' läbipaistev osa annab kohe alla kui midagi sündima hakkab. Samalaadne häving tabas mind ka ja seal ei ole tõesti midagi liimida enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kusjuures kuri kahtlus, et süüdi on mõni Sillamäe poest ostetud maitse või baasvedelikud. Vedelikud ise ju neutraalsed võiksid olla, seega just see slivovitši maitse - millest on kahju, sest mulle päris meeldib. Ühe C4 on see segu kah seest säbruliseks teinud, ei julge rohkem kasutada. Aga samas, kuidas ta T3 just huulikule mõikas, seal mu metalltoru sees. Kaks T3 ära hävitanud :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need huulikud võivad puruks minna ka kuumusest, erinevad vedelikud kuumenevad erinevalt, oleneb palju vedelikes sees kraami on, maitseid jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt seda teab, mu vedelikud on ka Sillamäelt enamuses ja variante kahtlustuseks on. Isiklikult kahtlustan Cool Mint'i aga krt ma ei mäleta kas see ka SiIllamäe oma. Võimalik et Flavourshop'ist aga tootja oli vist sama neil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sillamäe mingi maitsestaja tappis mul ühe kasutamisega süstle ära, clearosse seda sodi ei kallanudki. Lihtsalt süstal sulas 2ml vedeliku liigutamise peale nii kinni, et kolb enam ei liigu. Võis vabalt cool mint olla ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...