Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
militar

Tuleks kokku

Recommended Posts

Turgatas selline mõte pähe , et võiks mingid päevad korraldada. Tartus oli miski istumine ja Tallinnas ka plaaniti midagi(ei tea kas ka asja sai)kuid ühist olengut pole toimunud. Äkki keegi teab kusagil Eesti keskel mingit kohta kus koguneda(ideaalne oleks kellegi maakodu või midagi sellist) kus telkida, naistele-lastele midagi korraldada ja lihtsalt mõnusalt olla. Olengule võiks osaleja kaasa võtta oma lemmik joogi-segu(nt 10ml) mida teistele proovida anda ja oma riistvara mida tutvustada. Spezz(juhul kui osaleb) võtaks oma sahtli kaaasa ja teised ka oma seisma jäänud träni mida ise ei vaja ja arvavad, et teised vajavad. Pleisi omanikule ka väike papp(a`la 5-10 euri telk) ja söögid joogid võtab igaüks ise kaasa mis läheks "ühisesse katlasse".Endal puhkus juulis ja ülejäänud nädalavahetused ka suht vabad :D

Kui on asjast huvitatuid siis võiks mingi korraldus toimkonna kokku panna ja asjaga tegelema hakata(ma nii laisk, et ise eriti ei viitsi :D, aga kui peab siis peab ).Nii et andke tulla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

minugi poolest (Y)

eelistaks vesist kohta, kus ennast värskendada saaks, kõrb pole mulle kunagi istunud.

nälga ehk ei sure, meil ju militar olemas (psühho)

sobiks ka kämpingud vms, kui midagi muud pole võtta (tuleb siis telk osta :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

minugi poolest (Y)

eelistaks vesist kohta, kus ennast värskendada saaks, kõrb pole mulle kunagi istunud.

nälga ehk ei sure, meil ju militar olemas (psühho)

sobiks ka kämpingud vms, kui midagi muud pole võtta (tuleb siis telk osta :lol: )

Mõne telgi ma leiaks( 20 inimest ja köetav) ja söögi-joogi võtaks igaüks ikka ise kaasa vastavalt oma südametunnistusele( ei pea siin silma kiirnuudleid) mis siis "ühises katlas" tarbitakse. See ka jama kui keegi tuleb käed taskus ja naudib teiste kaasatoodut. Eks igaüks võtab kaasa vastavalat palju tarbib ja kui suure seltskonna kaasa võtab. Kui on ikkagi ühisüritus siis taunin tegevust kus käiakse kusagil nurgataga salaja oma manti tarbimas. Näiteks mina tean, et tarbin 10 õlut, 1l viina(ja peale jook), 2kg liha-vorsti siis selle ma ka kaasa võtan. Kui teised ka nii arvestavad siis ei tohiks puudust tulla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raplamaal on üks suur ujuv saun, suht suure olemise ruumi ja teisel korrusel asuvate magamis asemetega, ma ei ole sellega ise sõitmas käind aga ma olen kuulnud et suht lahe koht pidi olema

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koht võib hea olla, kuid mõtlesin ikkagi kesk-eestit ja kohta kus kasutajad saaksid perega tulla. Paide-Põltsamaa ümbrus? Sellisel üritusel kus lihtsalt juuakse ja tossatakse, ei näe ma mõtet- võiks ikka pere üritus olla. Seltskonna mängud jne. Äkki mingi RMK ala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ega ma mõelnudki, et sa hakkad sponsoriks ja tassid sööki, mõtlesin, et näitad eesti kaiteväe sydant ja võtad yhe põdra rajalt maha (psühho) (iroonia nupp)

kyll ma jaksan ka syya/juua tassida, nii pankrotis pole :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mulle

Peaasi, et poleks juuli viimane nädalavahetus ;)

ma pean puhkuse graafikut vaatama, kui puhkus pole siis on piix

samas juuli alguses puhkus ja kusagil lõpupoole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peipsi järve ääres palju toredaid kohti. Hetkel näiteks Kauksi puhkemajas. Sellele eelnes kergelt ekstreemne ATV matk. Samas, kui huvi vabas looduses ööbida, siis telke peaks ikka saama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolime peeguse juurde selleks tarbeks, st luba ei kysi, lihtsalt vajume kohale (psühho)

Kellegil siin oli umbevinge bassein öues, jeesus ehk, see tundus ka mönus. :D

Kui pere yritus, siis peab ju naise-lapse kaasa vötma.......et kas nendega juba iga päev koos ei ole ja suvel sada asja ette ei vöta? Mul juba praegu lapsele suveks pääsmeid ostetud omajagu. Eelistaksin ise just perevälist ettevötmist, aga enamus otsusrab muidugi. Naised ses möttes head, et viitsivad kambas salatit keevitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peipsi järve ääres palju toredaid kohti. Hetkel näiteks Kauksi puhkemajas. Sellele eelnes kergelt ekstreemne ATV matk. Samas, kui huvi vabas looduses ööbida, siis telke peaks ikka saama.

peipsi äärde saab vaid enne parmuhooaega minna, muidu on piixus.

see mingi friik koht just parmude poolepealt (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolime peeguse juurde selleks tarbeks, st luba ei kysi, lihtsalt vajume kohale (psühho)

Kellegil siin oli umbevinge bassein öues, jeesus ehk, see tundus ka mönus. :D

Kui pere yritus, siis peab ju naise-lapse kaasa vötma.......et kas nendega juba iga päev koos ei ole ja suvel sada asja ette ei vöta? Mul juba praegu lapsele suveks pääsmeid ostetud omajagu. Eelistaksin ise just perevälist ettevötmist, aga enamus otsusrab muidugi. Naised ses möttes head, et viitsivad kambas salatit keevitada.

krt mul oli sama idee, et peeguse juurde :D

Kus peegus on üldse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...