Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tarvo.maesepp

Vivi nova

Recommended Posts

ära täida ääreni proovi coil kõvemini kinni keerata, kui see ei aita siis ei olegi suurt miskit teha vist ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik sinu soovitused on täidetud aga ikkagi lekib. Tõmbasin selle jupi välja sealt puhastasin ära vedelikust ja liigutasin tihendit. Mingiks ajaks on asi korras aga varsti lekib juba uuesti. Kas tegu on siis praagiga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

õib juhtuda nii jahh, et tegu on siis praagiga, kuigi vivid on suht kvaliteetselt tehtud ja pole kuulnud ennem sellisest probleemist selle jubinaga, eks nendel saab vahetada tihendeid ka , aga ma arvan, et see ei tasu ära, võta müüjaga ühendust, äkki vahetab välja võid veel proovida teise coili panna, neid peaks komplektiga kaasas olema, kui see ka ei aita siis jahh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli Viviga kõik kolm coili lühises - natuke nõelaga torkimist ja sai asja korda . Lekkimise vastu aitab , kui üks lahtine nöör peale visata - on toiminud nii vivinova , evodi kui ka MT-3 ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriloom, see nööri asi võib tõesti tomida. Mul oli eelmine carto MT-3 ja to lekkis ka päris jõhkralt. Ilmselt aitab tõesti see nööri värk, sest minu coilidel oligi peale pandud veel neljas nöör lahtiselt, mõtlesin, et miks see on ja ei pannud seda. Tõmban oma paagi tühjaks ära ja teen proovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

loomulikult peab see peal olema, see ongi sellepärast ma arvan seal, ma mõtlesin et sa seda nööri sealt ära ei võtnud, see pane sinna tagasi , nii nagu see oli ja toredat kasutamist (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal siis ise auke juure tehtud?

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Ei, see peaks uus Vision toode olema ja varsti müügile jõudma. Mina küll pole seda veel ühegi ametliku Vision'i hulgimüüja hinnakirjas näinud.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal siis ise auke juure tehtud?

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Ei, see peaks uus Vision toode olema ja varsti müügile jõudma. Mina küll pole seda veel ühegi ametliku Vision'i hulgimüüja hinnakirjas näinud.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

No selle peale öeldakse, et pole tähtis, mis värvi on kass, vaid tähtis on, et hiiri püüab :lol: Või oled mõne edasimüügilepinguga aheldatud :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal siis ise auke juure tehtud?

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Ei, see peaks uus Vision toode olema ja varsti müügile jõudma. Mina küll pole seda veel ühegi ametliku Vision'i hulgimüüja hinnakirjas näinud.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

No selle peale öeldakse, et pole tähtis, mis värvi on kass, vaid tähtis on, et hiiri püüab :lol: Või oled mõne edasimüügilepinguga aheldatud :!:

Ei ole aheldatud, aga nende vivi nova'dega on keeruline. Üsna võimatu on kindlaks teha mis on originaal ja mis mitte, ma ei taha vuhvleid osta/müüa. Sellel põhjusel ma ostan neid tooteid ainult nendest hulgiladudest mis on ametlikud Vision'i hulgimüüjad. Hind on küll natuke kallim, aga vähemalt tean et on õiged asjad.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz, loodan, et sa ta müüki võtad. Saaks ka oma vanadele novadele uue elu anda :-D

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...