Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tarvo.maesepp

Probleem iClear 30

Recommended Posts

Mul on selline mure, et iClear 30 'st on hästi raske tõmmata. See oleks nagu vaakumis vms, äkki keegi teab, mis probleem on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on selline mure, et iClear 30 'st on hästi raske tõmmata. See oleks nagu vaakumis vms, äkki keegi teab, mis probleem on?

millega tõmbad?

ära liiga tugevalt kinni keera, proovi nii, et keerad natuke lahti ja samas imedes, siis peaks kohe aru saama kas liiga kinni.

Mul 2 i30 kodus, mõlemil samasugune õhuvõtu auk ja õhk tuleb väga ok läbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta asenduseks kahekambriline vivi, ma triin neid kordamööda, vivi ei jää iclearile suurt alla, maitset annab ja auru toodab ka piisavalt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma juba mõtlesin, et ma olen oma clearost ilma, hakkas lekkima ja mitte vähe, algul ei saanud pihtagi, mõtlesin, et coil vigane , panin teise, samajama, auru poole vähem jne, vahetasin, coili ja clearo vahelise tihendi ära, võtsin vivilt, natsa suurem on välis mõõtmetelt, sisemine mõõde sobib heasti, hetkel töötab, aga eks näib kauaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel on iClear 30-l huuliku keerme all väike tihend ja kellel mitte? Ses mõttes, et mul on 2 clearot -- ühel oli, teisel ei :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainuke, kellel coil umbes pärast nädalat aega kasutamist nö. ära vajub, ei tule maitset enam nii väga ning evic hakkab näitama järkjärgult aina kõrgemat takistust. Kui alguses 2.0 ohmi, mil maitse ja toss väga head, siis lõppeb 2.6 ohm-iga, kui on totaalselt ära vajunud ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul esimesena kasutusse võetud coilil on 2.4 Ω praeguseks, ilmselt veel natuke maad minna ;)

 

EDIT: see osutus mingiks meelepetteks. 2.1 siiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainuke, kellel coil umbes pärast nädalat aega kasutamist nö. ära vajub, ei tule maitset enam nii väga ning evic hakkab näitama järkjärgult aina kõrgemat takistust. Kui alguses 2.0 ohmi, mil maitse ja toss väga head, siis lõppeb 2.6 ohm-iga, kui on totaalselt ära vajunud ?

kasutad paksu vedelikku?

 

nädalaga ei tohiks nii kõrgeks minna

2 nädalat ja 2,1 oomi hetkel. samas yhe coiliga jõudsin kolmeni (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole siiani veel ükski coil üle 2,1Ohm'i läinud... mul kestavad umbes 2-2,5 nädalat, siis läheb maitse jamaks ja viskan minema.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mina oma murega, mõtlen, pean vist FEB-ist läbi astuma. Tegelikult on sinna asja enivei.

tihendit ostma?

ma pole ilma proovinudki. pm kui õhku läbi tuleb, siis ei saagi seda ju tõmmata (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sain kaks laksu "mõnusta" kärsakat (öäk) ja coilil mütsi peast võttes selgus, et pealmine traat ei hakkagi hõõguma. Susisin veits nõelaga ja Vamole 15w järgi ning tööle sain raisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...